Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žádost

  1. #1

    Red face Žádost

    Zdravím, jsem Jarda, je mi 29let a na JB mě poznáváte jako "( : SHEGY : )" Hraju každý den po práci jako můj koníček, denně si zahraju 3-4 hodiny, Celkově CS1.6 hraju 13Let, něco z toho 3-4 ROKY Na JB, ale pod nickem "( : SHEGY : )" mě znáte něco kolem roku a půl.
    Pár hodin banu jsem měl, ale nic vážného to nebylo.
    Myslím si že jsem dost zkušenej, na to abych měl šanci.
    jse stát aspon Spešlem,,, protože jb 6 hraju každý den, mám nahráno něco kolem 592 hodin a to na jb 6. Spešlem jse nechci stát abych byl něco víc než ostatní, ale aby byl pořádek na serveru
    děkuji za váš čas.

    STEAM ID: STEAM_0:1:441534698
    STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198843335125/

  2. #2

    Odpověď: Žádost

    Zo serveru poznám no neviem ako sú na tom hlásenia. Hlásiš na steame niekomu, alebo?

  3. #3

    Odpověď: Žádost

    Ahoj Hlášení náký mám přes " ! " ale to moc nefunguje třeba naposled dnes asi před 2 hodinama 2x a nic jinak přes Steam Nudovy

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost

    Shegy, začnu si tě víc všímat co se chování apod týče a pak editnu :) Zatím bez vyjadření
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  5. #5

    Re: Žádost

    Ahoj. Vím, že tu hraješ dlouho. Podle banlistu jsi měl největší problémy s chováním. Podíval jsem se na chatlog a tam se mi nelíbil spam smajlíků. Na admina se to nehodí a už vůbec ne na skoro třicetiletého chlapa. Jinak jsem nenašel nic špatného. Nejsem si úplně jistý, jestli se na post admina hodíš. Neznáš se náhodou s hráčem ScoobyDoo?

  6. #6

    Odpověď: Žádost

    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    Shegy, začnu si tě víc všímat co se chování apod týče a pak editnu :) Zatím bez vyjadření
    Ahoj Folowed,
    ok a díky ti za názor.

  7. #7

    Odpověď: Re: Žádost

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Vím, že tu hraješ dlouho. Podle banlistu jsi měl největší problémy s chováním. Podíval jsem se na chatlog a tam se mi nelíbil spam smajlíků. Na admina se to nehodí a už vůbec ne na skoro třicetiletého chlapa. Jinak jsem nenašel nic špatného. Nejsem si úplně jistý, jestli se na post admina hodíš. Neznáš se náhodou s hráčem ScoobyDoo?
    Ahoj Grakone, Co jse týče mě , nevím jestli bereš jako spam 5 x smajlík který mám na bindu,a co jse týče banu tak ban jsem měl ale nespomínám si že za chování vím že jsem měl permu a to bylo kuli tomu že synovec hrál na mojí Ip, a který my pak byl zrušen, a ze Scobym se znám je to můj Synovec,,, ale nevím co má společného s mojí žádosti o práva??, ale děkuji ti za tvůj názor a tvůj čas.

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost

    proti
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Žádost

    Mě hlásí když jsem zrovna online, za mě Pro

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •