Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Ttt pajser update

  1. #1
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    TTT - PAJSER Update

    Update zahŕňa vylepšený late game pre zradcov a detektívov, sprestrenie hry za nevinného.

    Pridanie itemov do shopu:

    1.) Shop zradcov:

    AK-47 za 4 kredity
    Mp5 za 1 kredit rating: +1
    Flash za 1 kredit rating: +6
    Hečko za 2 kredity rating: +6
    Scoutka za 1/2 kredity? rating: +5

    2.) Shop pre detektíva:

    M4-a1 za 2 kredity
    Scoutka za 2 kredity rating: +2

    3.) Shop pre nevinných:

    Flash za 1 kredit
    Mp5 za 1 kredit
    Scoutka za 2 kredity
    Kevlar za 3 kredity rating: +2
    Drogy za 4 kredity (150HP + 100AP + speed ) rating: -12

    *Marker za 2 kredity
    *Glock prototype za 2 kredity

    4.) Kreditový systém nevinných:

    Nevinní by dostávali každú minútu 1 kredit.
    1 min – 1 kredit  2min – 2 kredity  3min – 3kredity  4min – 4 kredity
    Po 5 minúte už končí kolo.

    5.) Pridanie nových máp, návrhy môžte dávať do príspevkov, za mňa by bola haluz pridať “awp_rooftops“ ako mapu kde by sa utilizovali hlavne newtony, awp a scoutky.

    Vysvetlivky :

    Pridanie kalachu a gadgetov pre zradcu by dodalo hre trochu viac komplexity. Na vyváženie m4ka pre detektíva, ktorý sa rozhodne či si kúpi golden deagle a bude sa snažiť urýchliť hru alebo si nakúpi výbavu do late game.
    Scoutka pre INNO by umožnila fight aj na diaľku, flashe by im pridali na otravnosti. Drogy by predstavovali pre zradcov tikajúcu bombu, pretože ak sa rozhodnú nič nerobiť a zdržiavať, nadrogovaných INNO bude už ťažké poraziť.

    *Marker je concept, šlo by o to že by INNO dostali možnosť kúpiť “golden deagle” vo forme nožíka, ktorý len označí zradcu no nezabije ho to.

    *Glock prototype : takisto concept, šlo by o 5 nábojovú rýchlostrielajúcu verziu, s menším “zatrasením” obrazovky oproti UMP.

    **s rozšíreným shopom by sa dalo uvažovať aj o vip výhodách

    V prípade nesúhlasu poprosím napísať konštruktívnu kritiku, v prípade súhlasu zaplaťte nejakého admina nech nám to napluginuje

    Rating od adminov bude mať hodnotu 3.
    Naposledy upraveno sef; 13-01-20 v 16:12. Důvod: NEGATÍVNY/POZITÍVNY RATING OD KOMENTUJÚCICH
    moze byt

  2. #2
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Ttt pajser update

    Ahoj.

    Keďže tento server ožil, je to super správa, ale je tam opäť šanca na neúspechu pridania týchto vylepšení. Čo sa týka celého nápadu, je to dobré, pretože nápad sa veľmi cení. Len sa mi nepozdáva množstvo daných vecí, ktorých je priveľa. Už teraz je ten obchod pre hráčov, detektívov a zradcov celkom plný a prevažne si to niektorí taktiež myslíme, že sa tam nachádza dostatok bonusových záležitostí. Možno by som aj schválil nejaké pridanie mapy s pekným útvarom a vzhľadom. Predpokladám, že zas na to nebude čas. Celá pointa nápadu je priemerná a jedine nové mapy, čo vylepšilo moju recenziu. Aby som to tak zhrnul, tak ma to celkom neinšpirovalo o posunutiu serveru. Za mňa takým priemerným štýlom dám ti to tak tesne nad hranicu, takže som skôr áno ako nie, ale chválim za vymýšľanie.

    E: Taktiež môžem súhlasiť s pridaním granátov alebo kevlara. Nie som proti pridaniu týchto vecí.
    Naposledy upraveno LANGER; 07-12-19 v 11:39.

  3. #3
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: Ttt pajser update

    Cinan - namiesto pičovania a zhadzovania ostatných, skús napísať niečo rozumné. Vzhľadom na to že som ťa na TTT videl za posledné mesiace len raz, nemyslím si že tvoj názor (ak sa to tak dá vôbec nazvať) môžem brať úplne vážne. Ale beriem ťa s rezervou, dal si dostatočne najavo že nie si mentálne v poriadku.

    Tsk -
    Len sa mi nepozdáva množstvo daných vecí, ktorých je priveľa. Už teraz je ten obchod pre hráčov, detektívov a zradcov celkom plný
    - Celý nápad je len o pridávaní itemov do shopu a vytvorenie shopu pre nevinných, takže si správne vystihol že pointa je priemerná, avšak by mala veľký dopad na dynamiku hry. Čo sa týka množstva, ja si naopak myslím že je toho málo, ale to je vec názoru asi.

    Predpokladám, že zas na to nebude čas.
    Čo sa týka obtiažnosti nastavenia pluginov, nikdy som žiadne nerobil, predpokladám že okrem "konceptov", pridanie už existujúcich "riadkov kódov" z ostatných serverov ako je furien, by nemalo byť také obtiažne. Beriem, že si na to nikto nemusí nájsť čas, zvykol som si že je tu veľa vecí beh na dlhú trať. Predsalen nemôžme byť pesimisti a zavrhnúť hociaké zmeny ktoré by tomuto serveru možno prospeli.



    Každopádne si cením tvoju komplexnú odpoveď.
    Naposledy upraveno sef; 06-12-19 v 00:45.
    moze byt

  4. #4
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Ttt pajser update

    Je to úplne normálny návrh na vylepšenie a chce názory. Nemusíš tu ukazovať svoje IQ postami, čo majú hodnotu prdu môjho psa. Btw. nápad ok až na tie drogy. By sa zradca mohol zblázniť keby tam má každého naspeedovaného.

  5. #5

    Re: Ttt pajser update

    Nevinný člověk nebere drogy. Pouze zrádci a celníci.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Ttt pajser update

    Ahoj,

    Ak-47/M4A1 by som do toho vôbec nedával stačí, že tam už je AUG a M249 (pre VIP by sa mohlo pridať menu zbraní pre výber zbrane na začiatku kola). Scoutku by bola dobrý nápad pre detektívov. Ďalej drogy by som tam nedával pre nevinných pretože by potom mali veľkú výhodu pred zradcami (to by som skôr pridal pre zradcov lebo niektorý hráči umrú už po 30 sekundách čo sa stali zradcami), pre nevinných by som pridal KEVLAR+HELM a nejakú slabšiu zbraň.

  7. #7
    Trial admin Avatar uživatele sef
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    148

    *VIP*

    Odpověď: Ttt pajser update

    Čauko ghost, práve to že už na začiatku kola môžeš dostať AUG, je jeden z dôvodov prečo by som rád ako zradca/detektív mal v shope ten kalach/emku. TTT sa mi páči, nehovorím že tento "update" by bol nejaký kľúčový, ale viac možností by znamenalo pestrejšiu hru.

    Už viacerí vyjadrili svoj nesúhlas s drogami, takže tie môžme dočasne zavrhnúť.
    Naposledy upraveno sef; 06-12-19 v 22:51. Důvod: odstránenie flamu :(
    moze byt

  8. #8

    Odpověď: Ttt pajser update

    Flash/HE a scout pre T.
    Nič viac a nič menej. Rozhodne nie drogy.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9

    Odpověď: Ttt pajser update

    T - mp5 + , he + , scout + , flash +
    Nevinny - Drogy -, kevlar +
    ostatok tak v pohodke :3
    -Fizel

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396

    Odpověď: Ttt pajser update

    Výborný nápad sef, prekvapuješ nás svojou iniciatívou, dúfam že tvoj návrh bude prijatý a že sa nazbierajú hráči ktorí by na takomto unique servery hrali.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Ttt pajser update

    Výborný nápad sef, prekvapuješ nás svojou iniciatívou, dúfam že tvoj návrh bude prijatý a že sa nazbierajú hráči ktorí by na takomto unique servery hrali.

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: Ttt pajser update

    Flash/He pro zrádce a scout pro detektivy

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Ttt pajser update

    Zbytečnost, stejně není nikdo kdo by to udělal, není přístup k věcem co jsou v módu a majitel módu dávno nehraje csko.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •