Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Žádost o admin práva na AIM.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    6

    Žádost o admin práva na AIM.

    Dobrý den.

    - V první řadě, bych se chtěl představit. Jmenuji se Marek Barták, je mi 21 let a bydlím v Brně sám na bytě. Každopádně, mám celkem dost náročnou práci a spravuji křižovatky po celém Brně a do toho stavím Veřejné Osvětlění tzv. ( VO ). Moje první hra na CSKO 1.6 byla ještě proti botům, když jsem hrál SINGLE, ale poté jsem přešel na NS klasik hrát vás Server, který se stal mým oblibeným a to byl COD:MW2. Později jsem si koupil STEAM a hrál jsem tam na tom stejném serveru se Jménem Dýoßíno^. Ale bohůžel Jméno a Heslo a EMAIL jsem ztratil, tudíž mě nezbývalo nic jiného než zakoupit nové STEAM abych se mohl vrátit.

    - CSKO 1.6 jsem přestal hrát s pracovním důvodu a rodinných zhruba před 3 lety, ale teď se snažím všechno dát zase do kupy a CS 1.6 se stala zase moji oblíbenou hru, sice nemám takový AIM jako dříve, ale pomalu ale jistě se do toho dostávám. Všechno chce svůj čas.
    Jsem velice klidný a mirumilovný hráč, co nechce hádky a ani se do velkých věcí nepouští. Raději ustoupím, protože vím jaké jsou za to následky.
    Váš portál jsem si velice oblíbil, je to jeden z nej. portálu na 1.6.
    - STEAM : STEAM_0:1:518793135
    - Znovu jsem se zapojil do hraní na vašem serveru Dust2_only. Mé hraní na tom serveru [ 1d 11:33:56h ]
    - Čistý trestní rejstřík jak tady ve hře tak i v reálném živote.
    - Hlášení cheaterů a porušovaní pravidel se snažím psát vaším adminům na STEAM, když jsou on-line tak napíšu, pokud nejsem tak se snažím natočit DEMO ale bohůžel buď už dostane ban nebo odejde.

    S velikým pozdravem hráč Dýo^.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o admin práva na AIM.


  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o admin práva na AIM.

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •