Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Kapitalistická kotelna?

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Kapitalistická kotelna?

    Zdravím dostal jsem ban za úrážky na hráče kterej ani nebyl na serveru a ani to nebyli nějaké extrémní urážky jednou jsem řekl drapalas je gay a bum perma
    a ještě jsem dostal za radění na tsku chci vidět důkaz jak jsem radil na tsku díky! :)

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Kapitalistická kotelna?

    Neviem ktorí z nich si ale poviem ti to takto, Urážať hráča a spamovať to do mikrofónu neustále po celom serveri že Drapalas je gay a pod mi normálne nepríde..

    Boli ste tam traja s nickom :

    drapalasjehomosexual
    drapalasjegay
    drapalasjeteplej

    A teraz k tomu banu za radenie.. napoojil som sa na TTT a vidím vas troch s vašími "inteligentnými menami" tak som si pozrel o koho sa jedná a bum.
    Zistil som že sa jedna o hráčov Srojk, Muchen Tuchen a Mata.

    Nedalo mi to a tak som sa išiel pre istotu pozrieť na ts kam zvyčajne chodím či tam náhodou nieste a bum čo nevidím, Free Room 1 a pekne všetci traja na ts a samozrejme na TTT.
    A teraz k veci, hrali ste na TTT a nejaký "zradca" zabil jedného z vašich kamošov a další kamoš hneď ako videl že zomrel jeden z vás troch bez toho aby mohol vedieť že je dotyčný zradca ho našiel a len tak ho zabil.
    Potom som sa napojil na to ts a sledoval som vás čo sa bude diať ďalej. Dal som si nick drapalas je kid aby to vyzeralo že som tiež tak "inteligentný ako vy" aby som mal krytie a napojil k vám do room na ts.
    O radení som 100% kedže ste sa sami preriekli ku koncu, lepšie povedané prezradil vás "Máťa" kedže vy ste v tom momente na TTT už ani neboli kedže ste mali na práci niečo "viac dôležitejšie" ako si radiť a to toto.

    Máťove slová po tom ako ho zabil zradca "Je to SrobikyVritke,SrobikyVritke" a po chvílke jáj vy tu už nieste" tu sa len presne ukázalo že ste si celý čas na TS radili kto je zradca.

    Takže takto možno to nie je veľa dôkazov na to aby vám ban na TTT ostal a samozrejme keď budú kolegovia za UB tak ho dám ale ten ban čo máte na celú kotelnu vam nezruším.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Kapitalistická kotelna?

    já jsem "drapalasjegay" řekl jsem jednou do voice chatu drapalas je gay pak za náma přišel nějakej típek a vyhrožoval nám že dostaneme permu

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Kapitalistická kotelna?

    Nikto vám nevyhrožoval a bol som tam na ts tajne celú dobu čo ste to tam robili a radili si a celý čas čo ste to tam spamovali do voicu a pod som bol prítomný na serveri.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75
    btw chci vidět demo jak spamuju voice děkuji :) a já jsem nebyl ten kterej radil ;)

    jestli jsi někde na tsku tak bych si s tebou klidně o tom i popovídal aby si pochopil
    Naposledy upraveno Koprakek; 07-12-19 v 20:41.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Kapitalistická kotelna?

    Radili ste si všetci navzájom kedy to pochopiš? a ďalšia vec ja tu niesom od toho aby som točil demo.. ty si vôbec nemáš čo dávať nick drapalasjegay pokiaľ od toho hráča nemáš povolenie, tak sa trochu zamysli nad sebou.
    Ako som povedal pokiaľ kolegovia budu za Ub čo sa týka radenia tak ho dám ale tento ban vám ostane , ahoj

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75
    Já jsem nikomu neradil

    A to že po rozhovoru řekneš že nemáš co řešit tak to je taky good ani ses k tomu nějak nevyjádřil
    Naposledy upraveno Koprakek; 07-12-19 v 20:41.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Kapitalistická kotelna?

    Nemám, s ľuďmi ako ty ktorému príde vtipné uražať hráča a robiť si z neho posmech a ešte vytvárať skupinu o pod nemám a ani nebudem riešiť.

    Pokiaľ budú kolegovia za UB za radenie dám vám ho ale ako som povedal ban za urážanie vám ostane.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75
    Ano ty nadávky beru řekl jsem Drapalas je gay a měl jsem to v nicku je to moc hrozné, ale ten ban za radění bych prosil důkaz jelikož si toho nejsem vědom s těma urážkama vím že jsem to měl v nicku a jednou jsem řekl drapalasjegay.

    A Drapalasovi se omlouvám jestli to fakt nějak špatně přijal já myslel že když hraje hry tak ví že toxicita je všude mě nadávalo tolik lidí na kotelně že to ani nespočítám a to třeba jenom za to že dostali hlavu
    Naposledy upraveno Koprakek; 07-12-19 v 20:41.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Kapitalistická kotelna?

    Řešeno v žádosti o UB https://csko.cz/forum/showthread.php...asjegay-Fellow takže zde uzavírám.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •