Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: drapalasjegay --> Fellow

  1. #16

    Re: Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Skracujem na mesiac.
    Fellow, já ti aj věřím, že je to pravda, ale když už chceš podnikat nějaké takové akce, že budeš lozit někam na ts, abys usvědčil radění polohy, tak to příště udělej s nějakým nahrávacím softwarem. Nejlepší je asi OBS. Takhle bez důkazu ohledně radění by správně měli dostat UB.

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75
    Ale správně nigga a fellow jsou velký kámoši a nigga je velký kámoš drapalase dokonce má i admina na jeho cs serveru takže je adminem na 2 portálech a ještě vyhrožoval že dostaneme permu a že už si nezahrajem a strašně nepříjemný byl (bohužel nemám důkazy)

    A podle fellowa prej nemusí mít důkaz když jsem se ho ptal na tsku za co jsem dostal ban (jeho slova není co řešit nejsem povinnej mít důkazy) když dá 3 permy naraz nevím co je to za člověka dá mi ban když na kotelně už hraju hooodně dlouho
    Naposledy upraveno Koprakek; 09-12-19 v 20:30.

  3. #18

    Odpověď: Re: Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Citovat Původně založeno proste Zobrazit příspěvky
    Ale správně nigga a fellow jsou velký kámoši a nigga je velký kámoš drapalase dokonce má i admina na jeho cs serveru takže je adminem na 2 portálech a ještě vyhrožoval že dostaneme permu a že už si nezahrajem a strašně nepříjemný byl (bohužel nemám důkazy)
    Já se na vašem banu nijak nepodílel :D, a nevím co to tu plácáš za vyhrožování. Přišel jsem na ts3 server a viděl jsem, jak tam všichni 4 (včetně maskovaného Fellowa) máte urážející nicky na Drapalase, přišel jsem za vámi a slušně vám řekl, jestli si je můžete změnit, z vaší strany nulová ochota, tak jsem řekl, že odcházím a až se vrátím, že je u vás nechci vidět.

    Kápni božskou, postav se k tomu jako chlap a nes následky za to co jsi provedl. Místo tohohle střílení všude kolem sebe.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75
    Tak ty jsi asi hloupý byl tam drapalas drapalas drapalas a Disconnected můžeš hádat kdo ten disconnected byl

    A ted neřešíme drapalase ale to jak si vyhrožoval že si na kotelně nezahrajem

    byl tam drapalas je kid to byl fellow pak ty 2 ty nevím jak se jmenovali a já byl Disconnected dokonce si dal jednomu z nich ban na ts ale to tu nechci nějak řešit tsko ted řeším ten ban na kotelně za co ho vlastně mám
    Naposledy upraveno Koprakek; 09-12-19 v 20:29.

  5. #20
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Re: Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Fellow, já ti aj věřím, že je to pravda, ale když už chceš podnikat nějaké takové akce, že budeš lozit někam na ts, abys usvědčil radění polohy, tak to příště udělej s nějakým nahrávacím softwarem. Nejlepší je asi OBS. Takhle bez důkazu ohledně radění by správně měli dostat UB.
    Koľko krát k radeniu bol nejaký dôkaz? Také prípady ti napočítam aj na jednej ruke a boli to dôkazy zo serveru, kde to vyzeralo ako WH ak si dobre pamätám z dávnych čias.

    Ja osobne fellowovi verím a nedával by ban keby k tomu nemal podnet.

  6. #21
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow


  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Mě je jedno komu věříte nebo ne jenom chci slyšet/vidět jak někomu radím a jak spamuju voice chat urážkama děkuji

  8. #23
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Ja som za UB ajkeď sa tieto prípady riešia bez konzistencie ale radšej podporím to aby sa vyžadovalo demo kde to vyzerá ako WH alebo v tomto prípade cítili zradcov ako šamani.

  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Radili ste si dobre o tom viete všetci čo ste tam boli, ale nemáš nato aby si si priznal tak sa teraz budeš hrať že ty nič, že som banoval len tak..Ďalej ten ban za uražanie ste si zaslúžili všetci traja ale nemáte na to priznať sa ani k tomu..

    BAN za radenie je zrušený kvôli nedostatku dôkazov, môžete lock

  10. #25
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: drapalasjegay --> Fellow

    Fellow - bohužel je to tak, jak se už napsalo. Kdyby si měl důkaz, demo, kde to vypadá jako WH ve hře a pak se ti sám hráč přiznal v žádosti, že si jen radili, tak se dává ban na měsíc (pokud se však neprokáže, že to opravdu WH bylo) V tomto případě si byl pouze jen s nimi na ts, ale nic si nedodal, žádnou nahrávku, nic. Možná ani menší screen, ale ten by asi taky k ničemu nebyl. Takže je potřeba mít alespoň příště náznak ze hry, že tam to radění, či WH je, abys mohl dát takhle ban. Vždy se takto postupovalo.

    Uzavírám tedy žádost.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •