Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Dotaz

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Dotaz

    Mám dotaz ohledně toho jestli admini mohou dávat 3 permy lusknutím prstu bez důkazu? děkuji

  2. #2
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Dotaz

    Ahoj, samozrejme, že nemôžu. Ak toto nejaký admin urobil, tak založ sťažnosť ale musíš tam dodať aj potrebné dôkazy aby sa zlé konanie admina dokázalo a mohlo sa to riešiť ďalej.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75
    Pan admin fellow dal 3 permy bez žádného důkazu dalo by se říct jen tak a příjde mi že za to nemá žádný následky nevím co tenhle člověk dělá v A-Teamu když ani neví že je povinnej dát důkaz a když jsem s nim byl na tsku a zeptal jsem se ho proč jsem dostal ban řekl že nemá co řešit a že důkaz když dává permu nemusí mít :)

    Ještě že máte většinu adminů na kotelně v pohodě (jediný které neuznávám je fellow a nigga)

    a nechápu jak můžu dostat ban za nic (ok ty nadávky beru dostal jsem 3 dny za to že jsem řekl do voice chatu drapalas je gay a měl to i v nicku ale i tak 3 dny je haluz na to co vidím co se tam píše i před adminama)
    Naposledy upraveno Koprakek; 09-12-19 v 18:32.

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Dotaz

    Citovat Původně založeno proste Zobrazit příspěvky
    Pan admin fellow dal 3 permy bez žádného důkazu dalo by se říct jen tak a příjde mi že za to nemá žádný následky nevím co tenhle člověk dělá v A-Teamu když ani neví že je povinnej dát důkaz a když jsem s nim byl na tsku a zeptal jsem se ho proč jsem dostal ban řekl že nemá co řešit a že důkaz když dává permu nemusí mít :)
    Ešte že piču vieš o tom, dostali to na rok ale skrátilo sa im to na mesiac.
    Si si vedomý toho, že ste si radili pozície na ts druhých - zákaz radenia pozícii cez komunikačné prostriedky - ts, skype, ds a pod
    Ale aj tak sem príde niekto jebnutý kt v tom vôbec nemá ohľad a začne písať píčoviny, fellow to dobre spravil a vy sa môžete hanbiť, že ste sa zároveň ešte smiali decku, nezaslúžil by ste si ban ale riadne obuškom po chrbte, mravné ponaučenie by nastalo aspoň

    Ja neviem či medzi nich patríš alebo nie je mi to fuk - možno obranuješ kamikov, nechce sa mi to hľadať či si 1 z tej sv trojice
    Ale za vaše chovanie sa. Môžete hanbiť urážať, robiť napriek decku, mohli by ste začať dospievať



    Aspoň si oddýchneš od cska na vianoce:-D
    Naposledy upraveno N1HiL; 09-12-19 v 15:50.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75
    Klídeček fellow mi dal ban bezdůvodně a dal pernamentní dokonce nám nigga vyhrožoval že dostaneme permu ale pak to inteligentní osoba z A-Teamu která má něco v hlavě zkrátila na měsíc i když nemá důkaz ale whatever já si nejsem vědom že jsem někomu radil polohu

    Tu permu jsme dostali kvůli brečelasovi který si brečel u niggy nigga to předal tomu týpkovy co nám dal permu a tak to bylo a prosím nenadávej mi tu nebo budu brečet a řeknu to nějakému atmynovy a ten ti da permu :(

    Vůbec se do toho neplet když nevíš ani jak to bylo a co fellow nachystal

    Už jenom je tak dementní že dal 3 permy bez důkazu to jsem nikde neviděl

    A chtěl bych si promluvit s někým inteligentním (takže ne fellow a nigga) z A-Teamu děkuji
    Naposledy upraveno Koprakek; 09-12-19 v 18:32.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Dotaz

    Citovat Původně založeno proste Zobrazit příspěvky
    A chtěl bych si promluvit s někým inteligentním (takže ne fellow a nigga) z A-Teamu děkuji
    Choj už do piče prosím:D
    Nikto nedá za nič permu len ty nevieš pochopiť vo svojej hlave:D príčinu kt viedla ktomu, neuvedomuješ si okolnosti, už neviem ako ti to mám vysvetliť

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Dotaz

    Příčinu ve své hlavě nevidím když jsem nic ani neříkal ani jsem neměl důvod jelikož když se připojil fellow byl jsem furt zrádce :D

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Odpověď: Dotaz

    A na tom ts serveru jsem byl určitě abych hráčům kazil hru a prozrazoval polohu a roli

  9. #9
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Dotaz

    Ak sa jedná čisto o túto situáciu, tak radenie cez TS je zakázané lenže 90% adminov si nepozrie správnu dĺžku banu za to. Im stačí, že to môže byť bráne ako WH a hneď dávajú permu. Ber to tak, že si ešte lucky, že si dostal skrátenie na mesiac.

    A to, že ti dal ban bez dôkazu. On už tu je dosť dlho na to aby mu admini verili a on není jeden z tých čo by si ban vycucli z prsta, pretože daného hráča nemá rád. Bohužiaľ pre všetkých zúčastnených sa radenie cez TS strašne blbo dokazuje a 99% času záleží na tom kto čo a ako povie a kto komu verí.

    A please nemusíš si tu z drapalasa robiť strandu. To iba dokazuješ aký blbý bol nápad ti to skrátiť. Škodíš tým viac sebe než jemu.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Dotaz

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Ak sa jedná čisto o túto situáciu, tak radenie cez TS je zakázané lenže 90% adminov si nepozrie správnu dĺžku banu za to. Im stačí, že to môže byť bráne ako WH a hneď dávajú permu. Ber to tak, že si ešte lucky, že si dostal skrátenie na mesiac.

    A to, že ti dal ban bez dôkazu. On už tu je dosť dlho na to aby mu admini verili a on není jeden z tých čo by si ban vycucli z prsta, pretože daného hráča nemá rád. Bohužiaľ pre všetkých zúčastnených sa radenie cez TS strašne blbo dokazuje a 99% času záleží na tom kto čo a ako povie a kto komu verí.

    A please nemusíš si tu z drapalasa robiť strandu. To iba dokazuješ aký blbý bol nápad ti to skrátiť. Škodíš tým viac sebe než jemu.
    Takže si může dát permu jen tak 3 lidem na jednou? :D FeelsOkayMan

  11. #11
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Dotaz

    Citovat Původně založeno proste Zobrazit příspěvky
    Takže si může dát permu jen tak 3 lidem na jednou? :D FeelsOkayMan
    Perma to nieje iba ban na mesiac a bohužiaľ nikomu to nepríde okej nemať demo, video či niečo podobné lenže tieto veci z TS sa musia natáčať iným programom a moc prípadov kedy to video bolo k dispozícii není. Povedal by som aj, že niesú žiadne, lebo o žiadnych ani neviem. Ak niekto vie niečo čo ja nie, tak ma opravte.

  12. #12
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Dotaz

    Citovat Původně založeno proste Zobrazit příspěvky
    Takže si může dát permu jen tak 3 lidem na jednou? :D FeelsOkayMan
    si taký nechápavý prosím už fakt :D
    Všetko máš rozpísané, stačí čítať s porozumením čo napísal off toto alebo v jeho /ich žiadostiach čo napísal fellow.
    Nikto sa ti tu už nebude vyjadrovať lebo je to zbytočné - chápem ťa ale zas na druhú stranu nemáte ani ako vyvrátiť fellowove tvrdenie lebo 1 sa v žiadosti priznal:D

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Dotaz

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Perma to nieje iba ban na mesiac a bohužiaľ nikomu to nepríde okej nemať demo, video či niečo podobné lenže tieto veci z TS sa musia natáčať iným programom a moc prípadov kedy to video bolo k dispozícii není. Povedal by som aj, že niesú žiadne, lebo o žiadnych ani neviem. Ak niekto vie niečo čo ja nie, tak ma opravte.
    nechal by mi permu kdybych nedal žádost o ub jelikož neví jak má banovat

  14. #14
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Dotaz

    Citovat Původně založeno proste Zobrazit příspěvky
    nechal by mi permu kdybych nedal žádost o ub jelikož neví jak má banovat
    To už som ti vysvetlil. A preto tam je tá možnosť si založiť žiadosť o UB aby sa ten ban upravil alebo sa dal UB keď je na ňom dačo zle.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Dotaz

    Jenom mohu potvrdit přítomnost 3 potrestaných hráčů zde na kotelně, na našem TS3, podle toho co jsem si zjistil, je pravda, že urážely Drapalase, a ty jejich úžasné nicky..
    Nicméně zda si radily na našem TS3 při hraní TTT ví jen Fellow, přičemž mohu u něho potvrdit, že je odposlouchával za účelem získání informace, zda si radili.

    Asi krom něho byly u nás taktéž potrestáni za urážky.

    To jen tak mimo TTT.

    E: On nebyl potrestán na našem ts3, protože jsem neviděl, že by měl něco ve stylu, co by vypadalo jako urážka (zda mám nick Disconnected brát jako urážku, bych opravdu potřeboval vysvětlit zda jo či ne xd)
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 09-12-19 v 20:34. Důvod: dodatek
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •