Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Vypis z konzole:

    Hráč Schyzo.
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:85629432
    IP adresa 109.224.84.182
    Udělen 30-07-2019 - 15:13
    Délka BANu Trvalý
    Vyprš nepoužito.
    Důvod Nelegalni zverejnovani info. lidi
    BAN dal Admin Britny (Britny)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak


    Poznamka:


    Omlouvam se

  2. #2

    Re: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Původn ždost o UB s veškerm info: csko.cz/forum/showthread.php?68649-WhiteWolf

    Edit: Mimochodem j osobně jsem pro UB, ikdyž vm, že spoustě lidem se toto chovn nelb. Myslm si, že je ponaučen dost.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-12-19 v 16:01.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Proti UB. Takch tu nechcem. Btw. pamtš si keď psal ako sa ospravedlňuje a potom sa vyhržal Britny?

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Mimochodem j osobně jsem pro UB, ikdyž vm, že spoustě lidem se toto chovn nelb. Myslm si, že je ponaučen dost.
    suhlasim

  5. #5
    Administrtorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodl domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    No upřmně, to bych už raději dala UB Vicovi, protože ten sice m xxx banů na čtě, ale nikomu nevyhrožoval, neshněl můj FB, aby si mě našel a nezpůsoboval takov problmy na servrech a na steamech, kde se mi kvůli vm hrout holky za vhružky. Takže zatm nevm..
    Člověk si nemůe zachovat věčn ivot, ale můe si zachovat věčn jmno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střlec + jump servery
    Příspěvky
    589

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Trosku si vybavuju tu saskarnu, kterou si tu predvadel. Ja osobne nejsem pro unban, ale spis to zalezi na Britny.
    "Nm nepřslu zvldnout vechny temn sly světa a vechny zvraty historie. Musme ale udělat, co můeme, pro dobro let, do nich jsme vreni, vykořeňovat zlo na polch, kter znme, aby ti, kdo přijdou po ns, mohli obdělvat čistou zemi. Jak počas budou mt, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  7. #7
    Stl člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Človek ako ty by tu nemal čo robiť za to čo si niektorm hrčom spsobil ale to už zlež na ostatnch adminioch ako sa vyjadria a či ti daj šancu.

    Za mňa proti UB
    Naposledy upraveno Fellow; 14-12-19 v 00:11.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    No upřmně, to bych už raději dala UB Vicovi, protože ten sice m xxx banů na čtě, ale nikomu nevyhrožoval, neshněl můj FB, aby si mě našel a nezpůsoboval takov problmy na servrech a na steamech, kde se mi kvůli vm hrout holky za vhružky. Takže zatm nevm..
    Dost jsem se po t blbosti ponaučil.. Dej mi prosm šanci ti to dokzat..

  9. #9

    Re: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Jestli si dobře vzpomnm, k postovn linku doxu došlo jen tady na fru, tedy naprosto sprvně by se měl prohřešek řešit jen na fru. Pot, co jsi dostal permu do hry, jsi založil ždost o UB, kde jsi vyložil na stůl, co jsi udělal. Nechodil jsi kolem kaše a hlavně jsi několikrt tvrdil, že je ti to lto a že se omlouvš. Porušil jsi zkon o ochraně osobnch dajů a mohl jsi mt dost problmů s polici. Upřmně nevm, jak to nakonec dopadlo a je mi to vlastně i jedno, protože to je vš osobn život. Pokud to mm brt jako admin serveru, pokud jsi nic neudělal na serveru, nemš ten ban ani na serveru mt. Ban je trest, čel trestu je odloučen špatnho člověka od normlnch lid a nprava. J si myslm, že trest ve tvm přpadě čel splnil a myslm si, že mnohonsobně vc než u takovho inherenta, když už to tu bylo nadhozeno. Kdybys dostal UB a udělal bys něco podobnho znovu, permu bys dostal znovu a tentokrt by se tě nikdo nezastal a ta perma by ti prostě zůstala.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Re: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jestli si dobře vzpomnm, k postovn linku doxu došlo jen tady na fru, tedy naprosto sprvně by se měl prohřešek řešit jen na fru. Pot, co jsi dostal permu do hry, jsi založil ždost o UB, kde jsi vyložil na stůl, co jsi udělal. Nechodil jsi kolem kaše a hlavně jsi několikrt tvrdil, že je ti to lto a že se omlouvš. Porušil jsi zkon o ochraně osobnch dajů a mohl jsi mt dost problmů s polici. Upřmně nevm, jak to nakonec dopadlo a je mi to vlastně i jedno, protože to je vš osobn život. Pokud to mm brt jako admin serveru, pokud jsi nic neudělal na serveru, nemš ten ban ani na serveru mt. Ban je trest, čel trestu je odloučen špatnho člověka od normlnch lid a nprava. J si myslm, že trest ve tvm přpadě čel splnil a myslm si, že mnohonsobně vc než u takovho inherenta, když už to tu bylo nadhozeno. Kdybys dostal UB a udělal bys něco podobnho znovu, permu bys dostal znovu a tentokrt by se tě nikdo nezastal a ta perma by ti prostě zůstala.
    opat suhlasim

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Re: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jestli si dobře vzpomnm, k postovn linku doxu došlo jen tady na fru, tedy naprosto sprvně by se měl prohřešek řešit jen na fru. Pot, co jsi dostal permu do hry, jsi založil ždost o UB, kde jsi vyložil na stůl, co jsi udělal. Nechodil jsi kolem kaše a hlavně jsi několikrt tvrdil, že je ti to lto a že se omlouvš. Porušil jsi zkon o ochraně osobnch dajů a mohl jsi mt dost problmů s polici. Upřmně nevm, jak to nakonec dopadlo a je mi to vlastně i jedno, protože to je vš osobn život. Pokud to mm brt jako admin serveru, pokud jsi nic neudělal na serveru, nemš ten ban ani na serveru mt. Ban je trest, čel trestu je odloučen špatnho člověka od normlnch lid a nprava. J si myslm, že trest ve tvm přpadě čel splnil a myslm si, že mnohonsobně vc než u takovho inherenta, když už to tu bylo nadhozeno. Kdybys dostal UB a udělal bys něco podobnho znovu, permu bys dostal znovu a tentokrt by se tě nikdo nezastal a ta perma by ti prostě zůstala.
    Tu šlo spš o to, že si Britny myslela, že to budu hzet ten Link i do chatu ve hře.. Nemm ji to za zl, ještě aby jo.. Ale unban bych vžně chtěl no.. :/

  12. #12
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Grakone v jednom ťa chpem ale použvaj chvľku aj sedliacky rozum (nechcen nadvať). Tpek tu postuje dox, vyhrža sa každmu, že ho doxne a dostal ban ingame, pretože tu proste takch ľud nikto nechce a bodka. Tam nejde o to či to postne do chatu ale o princp. A to teraz sa zastvam hrčov, ktorm to urobil a aj tch, ktorm to ešte urob ak sa mu UB d.

  13. #13
    Stl člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Citovat Původně založeno off_man Zobrazit příspěvky
    grakone v jednom ťa chpem ale použvaj chvľku aj sedliacky rozum (nechcen nadvať). Tpek tu postuje dox, vyhrža sa každmu, že ho doxne a dostal ban ingame, pretože tu proste takch ľud nikto nechce a bodka. Tam nejde o to či to postne do chatu ale o princp. A to teraz sa zastvam hrčov, ktorm to urobil a aj tch, ktorm to ešte urob ak sa mu ub d.
    suhlasm

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Grakone v jednom ťa chpem ale použvaj chvľku aj sedliacky rozum (nechcen nadvať). Tpek tu postuje dox, vyhrža sa každmu, že ho doxne a dostal ban ingame, pretože tu proste takch ľud nikto nechce a bodka. Tam nejde o to či to postne do chatu ale o princp. A to teraz sa zastvam hrčov, ktorm to urobil a aj tch, ktorm to ešte urob ak sa mu UB d.
    Opravdu si myslš, že chci unban abych ubližoval dl? Kdybych to chtěl udělat už se to dvno stane a s ždnou ždosti bych se nezabval, j si chci jen zahrt opět jailbreak občas, zabavit se, pokecat s nimi a zažt srandu... a pochopil jsem, že reln život by se neměl mchat do hry... Ubližovat nechci, protože jsem tm vždy vce ublžil sobě, i když se to tak nezdlo... Jak psal grakon, nejsem proti aby mi byla dann dalš perma kdybych provedl sebevětš maličkost... Chpu že už jsem tu toho provedl dost ale prosm, zkuste mi dt šanci vm dokzat, že jsem jin člověk a toto dokžu dodržet
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 14-12-19 v 14:36. Důvod: Edit

  15. #15

    Re: Odpověď: WhiteWolf (Schyzo.) --> Britny

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Grakone v jednom ťa chpem ale použvaj chvľku aj sedliacky rozum (nechcen nadvať). Tpek tu postuje dox, vyhrža sa každmu, že ho doxne a dostal ban ingame, pretože tu proste takch ľud nikto nechce a bodka. Tam nejde o to či to postne do chatu ale o princp. A to teraz sa zastvam hrčov, ktorm to urobil a aj tch, ktorm to ešte urob ak sa mu UB d.
    Ano, j vm, co udělal, nemusš to pst znovu. To, že chpu zvažnost, už jsem vysvětloval. Co chci řct, je to, že mu prostě chci dt šanci, protože k tto situaci přistupuje s dobrm přstupem a samo o sobě neporušil pravidla serveru. Vce me zarž, že jsou lidi naopak pro UB inherentovi. Tomu sammu člověku, kter se mnohokrt omlouval, mnohokrt poučil a stejně dostval dl bany. Tady člověk udělal jednu věc, kter nem se serverem nic společnho a evidentně je mu to opravdu lto. Chpu, že tu mme velkou spoustu snowflakes, kteř by ho za jeho počin nejradši ukamenovali, ale je třeba i uvažovat o tom, že mu dme druhou šanci. Když už měl inherent těch šanc destky.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •