Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Qve?ka --> Koprakek

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    9

    Qve?ka --> Koprakek

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 274705)
    [AMXBANS] Mas 3 tydnu, 6 dnu, 4 hodin, 56 minut a 38 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Otravovani hracu, urazky, tohle uz je pres caru, moc osobni.'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Qve?ka >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Qveka
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:210210781
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:210210781
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.255.168.191
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.255.168.191
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu


    Poznamka:


    Zdravim rad bych dodal ze BAN jsem dostal neopravnene chapu ze mozna to bylo drobet drze ale byla to jen sranda smali jsme se tomu vsichni 3 jak ja tak Drapalas a Shrojk ale pak zacal byt Toxic jestli si na demu vsimnete tak spousta lidi tam psalo do Cahtu ze je "TOXIC" Jestli je sranda povazovana jako kybersikana tak tim padem by mel dostat BAN skoro kazdy i nejaci Admini :) a BAN na 28 dni na to ze jsem nebyl ani upozorneny? kdybych to delal furt ale clovek si udela 1 srandu a hned toto.... :_)

  2. #2
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Qve?ka

    Jsem Pro zkrácení banu... ban si zasloužíš ale určitě né měsíční. A mám takovej dojem že si nedostal ani upozornění. Týden bych řekl postačí.

  3. #3

    Odpověď: Qve?ka

    Zdravím, na serveru jsem byl a Drapalasovi to určitě vtipné nepřišlo. Ono by ani tolik nevadilo, kdyby jste si občas prohodili pár slov, horší na tom je, že Shrek a jeho parta to dělají furt a zatáhli do toho i tebe, přičemž tobě to očividně nevadilo. Chodíte si spolu na tsku a záměrně se domluvíte na tom, aby jste šli šikanovat Drapalase, tohle mi nepřijde ani trochu normální ani něco, co by se mělo tolerovat.

    Tyhle vaše "útoky" co si neustále domlouváte na tsku a chychotáte se tomu jak malý děti nejsou ani trochu v pořádku, měli by jste se nad sebou zamyslet a uvědomit si, kdy končí sranda.

    Proti UB.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 08-01-20 v 19:27.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Qve?ka

    Udělal jsem to po 1 byl jsem s Listrou na TS a připojil se Shrojk někdy ke konci toho dema. Na ničem jsme se nedomlouvali ale pohoda. Šikanovat?????.... vážně si to myslíš? :D Nigga jestli myslíš "útoky" tím že udělám 1 z někoho po 1 srandu za cele hraní cska a dostanu měsíc BAN? pochopil bych třeba 3 dny až týden ale za srandu kterou Drapalas asi nepochopil xd a jáka skupina prosimntě? v žádny skupině nejsem a nikdy nebyl? tak nwm co píšeš?
    Naposledy upraveno Oveckaa; 08-01-20 v 19:34.

  5. #5

    Odpověď: Qve?ka

    Sranda, která se řešila několik týdnů zpět, kdy za to byli už potrestaní. Sranda, která se opakuje neustále co je Drapalas na serveru a Shrojk + jeho skupinka též ?
    Sranda, že se sejdete na tsku, ve skupince se napojíte na server a začnete urážet hráče ? Směju se.

    Vím, že ty jsi to udělal poprvé, nicméně nevěřím tomu, že sis nevšiml co se tady poslední dobou dělo a děje.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Qve?ka

    WTF kámo na forum nechodím když se mě to netýká takže nwm o ničem co se děje kolem. občas večer si jdu zahrát csko a chill a nemám čas chodit někam a vyzvídat a ještě něco plánovat s někým :3

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Qve?ka

    Jen by mě zajímalo, když si byl Niggo na serveru, tak jako spešl si mohl zakročit a hráče snad upozornit? Mohl si dát přesun, kick, zavolat admina, aby to vyřešil, ne? Nemuselo to zajít až tak daleko, jak to zašlo. Ted z toho mají ban na celou kotelnu na měsíc a nemuselo to tak být, ovšem zase na druhou stranu chápu, že to bylo nevhodný a Drapalasovi se to nelíbilo, ale proč si hlavně nezakročil ty, tomu nerozumím.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: Qve?ka

    Zkoušel jsem si něco přes NS a zároveň byl zrovna s Drapalasem na tsku, pak mi řekl ať se napojím, tak jsem tam jenom tak na očko skočil pod NS.
    Zpětně vypínat a zapínat Steam by chvilku trvalo a už by to nemělo ani cenu.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Qve?ka

    Tak to je dost smutný argument "Vypínat a zapínat steam by trvalo" když si celou dobu s ním byl na tsku a potom tu takto psát. Bud si měl dojít a zakročit, nebo někomu napsat. Takhle mi to upřímně přijde jak domluvený, aby byli oba nahlášení a měli ban na celou kotelnu z webu. Vzhledem k tomu, že si o tom věděl a mohl si zakročit, ale nechtělo se ti, jsem též za zkrácení na týden jako výstraha pro oba dva, aby příště si hleděli svého a nenaváželi se do Drapalase, pokud by se to opakovalo, tak až potom by sem byla klidně pro delší trest.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,951

    Odpověď: Qve?ka

    Tak prvě píšeš že se jedná o ban neprávem, poté píšeš že chápeš za co máš ban jelikož tvrdíš se jednalo jen o srandu.. a na závěr tvrdíš že ban mohl být aspoň na 3 dny? Tak já nevím, je právem či nikoliv?

    Tebe nikdo nemusí upozorňovat na špatné chování, jsi natolik dle hlasu vyspělý že bys nějaký rozum měl mít a vědět co je a co není špatné... Ban je dlouhý protože mě nebaví řešit už ty vaše blbosti a ponižování ostatních... - nemyslím tím jen Vás. Nač si znepříjemňovat hru tím že budu někoho urážet? Že se jedná o srandu, vážně? Mě to srandovní nepříjde.
    28 dní jsem dal naschvál, abych viděl vaše řeči zde na forum a jak se k tomu vlastně stavíte... či jsi si vůbec vědom toho, cos provedl... očividně nejsi, omluvu nevidím jen řeči že nechápeš za co to máš blablabla... to demo jsem sledoval kvůli vás blbých 15 minut a teď tu musím řešit tvojí žádost o UB protože nejsi schopen přiznat vinu.
    Prej že jsi nebyl upozorněn či již v minulosti potrestanej? haha srandista. Hrdino boje.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11

    Odpověď: Qve?ka

    E: abych to teda nějak rozvedl, už pár let tu funguje, že sme nějakým způsobem tolerantní k lidem, který si toleranci nezaslouží ani z vlaku. Tenhle případ je dost přes čáru, jak je napsáno v reasonu, hadam ze Kopr dal delku banu kvuki tomu aby si hrac uvedomil, co udělal. Byl sem pro zkrácení, ale když sem si to pak přečetl a zjistil, že hráč nemá ani dostatek sebereflexe aby uznal chybu a přijde se žádostí typu "já nic ja muzikant", tak sem proti zkrácení
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 08-01-20 v 20:48.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12

    Odpověď: Qve?ka

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Tak to je dost smutný argument "Vypínat a zapínat steam by trvalo" když si celou dobu s ním byl na tsku a potom tu takto psát. Bud si měl dojít a zakročit, nebo někomu napsat. Takhle mi to upřímně přijde jak domluvený, aby byli oba nahlášení a měli ban na celou kotelnu z webu. Vzhledem k tomu, že si o tom věděl a mohl si zakročit, ale nechtělo se ti, jsem též za zkrácení na týden jako výstraha pro oba dva, aby příště si hleděli svého a nenaváželi se do Drapalase, pokud by se to opakovalo, tak až potom by sem byla klidně pro delší trest.


    Koprakek není jediný, který toho má plný zuby. Každý by si měl zamést před svým prahem. Všichni, opakuji všichni ze Shrojkovi skupiny jsou dostatečně staří na to, aby věděli jak se mají chovat,já tam nebudu stát jak jejich mami a učit je slušnému chování. Neumí se chovat? No tak zkrátka dostanou ban, je to jednoduchý. Mě taky nebaví, když mi Drapalas furt hlásí, že mu někdo ze Shrojkovi skupiny nadává, příjdu tam pod Steamem a oni okamžitě přestanou a dělají jakoby nic, tak jsem tam prostě rovnou šel pod NS.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 08-01-20 v 22:11.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Qve?ka

    To už tu zasa strieľate 200 km nad hranicu banov? Dajte mu to na týždeň. Mi príde ako keby tá dĺžka je na základe toho, že vám robí nervy nejaká skupina, s ktorou sa kamíkuje či čo. Jo a stačilo by aj pár dní ale s jeho predstavením tu na fóre je týždeň adekvátny.

    Ps. : Neznamená, že keď mi niekto robí nervy tak jednému za niečo podobné či rovnaké dám týždeň a druhému mesiac s dôvodom "lebo tvoja skupina robí toto a toto".

  14. #14

    Odpověď: Qve?ka

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    To už tu zasa strieľate 200 km nad hranicu banov? Dajte mu to na týždeň. Mi príde ako keby tá dĺžka je na základe toho, že vám robí nervy nejaká skupina, s ktorou sa kamíkuje či čo. Jo a stačilo by aj pár dní ale s jeho predstavením tu na fóre je týždeň adekvátny.

    Ps. : Neznamená, že keď mi niekto robí nervy tak jednému za niečo podobné či rovnaké dám týždeň a druhému mesiac s dôvodom "lebo tvoja skupina robí toto a toto".
    Je potřeba pochopit, že s 3dennim banem tě akorát pošlou do hajzlu a vysmejou se ti. Autorita se v tomto období zkrátka získat nedá, kdy hráči mají krátkodobé bany na háku. Neříkám banovat všechno na týden nebo víc, ale je někdo idiot, je třeba k němu jako k idiotovi přistupovat. Samozřejmě, když někdo přijde s omluvou, může se to taky řešit jinak
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  15. #15
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Qve?ka

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Je potřeba pochopit, že s 3dennim banem tě akorát pošlou do hajzlu a vysmejou se ti. Autorita se v tomto období zkrátka získat nedá, kdy hráči mají krátkodobé bany na háku. Neříkám banovat všechno na týden nebo víc, ale je někdo idiot, je třeba k němu jako k idiotovi přistupovat. Samozřejmě, když někdo přijde s omluvou, může se to taky řešit jinak
    Ok, to znamená, že budem každému prípadu (doslova prípadu ne pepčovi čo tu hrá prvý raz) plieskať bany dlhé ako neviem čo nehľade na históriu, chl atď.? Ja som písal, že týždeň je adekvátny. A rešpekt medzi hráčmi sa dá získať veľa spôsobmi nie len tým, že "ha plesknem mu dlhý ban a bude ma rešpektovať". Adminmi sme od toho, že máme nervy na uzde a dávame tresty aké sa dávať majú nehľade na okolnosti (sú výnimky tzv. extrémne prípady s 20+ banmi za podobné veci či tardi čo nepoznajú hranice).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •