Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: T3ngi --> method_maan

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    21

    T3ngi --> method_maan

    Dobrý den, dostal jsem neprávem ban za prý NO KILL! Ale o žádný no kill se nejednalo.
    Zde vysvětlení :
    19.1 Sem hrál na serveru Base Builder XP+ a byla v tu dobu mapa bb ifnerno iplay a byl tam hráč jménem Jogurt, který celý stavební čas stavěl co mohl a na konci
    stavebního času tam přisel nějaký týpek a celý kemp mu zničil tak sem se rozhodl z dobré vůle že ho nebudu zabíjet protože on za to nemůže tak sem se od něho nechal
    zabíjet asi 4krát aby měl nejaké body a neměl zkazenou celou hru. Na další mapě mi někdo udělal to samé tak se zase on nechával zabít ale nebylo úmyslné NO KILL, bylo to jen
    z dobré vůle..

    Hráč unnamed. zde se jmenuje Los tak on nás nahlásil ale je mu uplně u pí*i že někoho nahlašuje za porušeni pravidel a sám je porušuje jestě více!!!!!
    Bylo to takhle :
    Na nějaké mapě nepamatuju si jméno tak jsme tam byly já, jogurt a jestě někdo proti unnamedovi takže jsme byly 3vs 1 a unnamed. zrovna stavěl.
    Když byly zombie vypušteny tak jsme ho nezabili protože jsme se nemohli dostat do kempu (fake tunnel) a když jsme měli stavět my tak on napsal do chatu : Kluci hele kouzlo.
    A dal si kill takhle to udělal 3krát a já si ho natočil na telefon protože se mi neukládají dema do cs 1.6 složky pokud mi dáte např. nějakou soc. sít nebo něco kam vám to můžu poslat
    tak vám to klidně pošlu.


    P.S. Je mi jedno že mám ban stejnak je jen ted asi na 8h, ale jedno mi není to že dáváte bany a ani pořádně nevíte co se v tu dobu co bylo natočeno demo stalo..

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele method__maan
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    234

    Odpověď: neprávem udělenný ban

    Ahoj, demo bylo krátké ale ten no kill tam byl jasně vidět.
    Co se týče toho unnameda, byl taktéž potrestán.

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=275037

    Pokud máš nějaký jiný důkaz o jeho prohřešcích, klidně mi ho můžeš poslat do PM.

    Za no kill nebo-li dohodě o nezabíjení protihráče je ban ať je to z dobré vůle nebo ne. Snad ses poučil a příště se tomu budeš vyvarovat.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    21

    Odpověď: neprávem udělenný ban

    To je dobře že byl taky potrestán.
    Ale nevim co je PM :D

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele method__maan
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    234

    Odpověď: T3ngi --> method_maan

    Vypršel.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: T3ngi --> method_maan

    PM je soukromá zpráva tady na fóru.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •