Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: inherent vice --> Britny

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    inherent vice --> Britny

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Ahoj
    Chtel bych si po nejak 4 mesicich pozadat o UB. Z banu jsem se poucil, byla to blbost a uvedomuju si to ale i tak prosim o UB, pokud by to bylo mozne
    Naposledy upraveno Vice1; 16-12-19 v 17:19.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: inherent vice

    wolfovi som to este zozral, ale u teba tomu neverim. Mal si cez 30 bananov a ani z tych si sa nepoucil, tak sorka, ze tomu u teba moc neverim...uvidime co na to Brit...

  3. #3

    Re: inherent vice

    Proti

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: inherent vice

    Proti.

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: inherent vice

    4 mesiace nehral možno si to uvedomil.
    F4Ke

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: inherent vice

    Stejně jako v anketě to bude záležet na adminech, jestli jejich srdíčka odměkčí Vánoční duch a dají ti pro za UB. Jediné plus, že to není za cheaty. Měl si raději sbírat pokemony, jak bany. :D
    - pokud u Whita si myslí, že se zlepšil a to co dělal je v pořádku, tak já jsem zde za UB
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: inherent vice

    Proti Ub
    .. další človek ktorý tu nemá čo robiť a robil vždy viac zla ako dobra pre portál.

  8. #8

    Odpověď: inherent vice

    Jsem PRO ub, můžeme se zde hádat a polemizovat o tom zda se opravdu změnil či nikoliv, a nebo mu můžeme dát šanci a zjistit to. Já jsem pro tu druhou možnost.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: inherent vice

    Proti
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: inherent vice

    Inherente bavili jsme se docela dost hodně, vím co si dokázal být za člověka. Nicméně tohle musí jít stranou. PROTI-UB

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #11

    Odpověď: inherent vice

    asi ne

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: inherent vice

    Ahoj, nemel jsem nejak cas se sem vyjadrit tak to pisu az ted.

    hanba mi - Banu na konte mam celkem dost, ale kdyz si kouknes tak vetsina z nich jsou zakazy k CT (no mik, jeden MFK), 180min. bany, par jednodennich banu a dva za vulgarnost. Na classic serverech jsem zadny ban nemel az na jeden, ktery jsem dostal od LeBauxe ale dal mi UB na zaklade zadosti a uz se to vickrat neopakovalo.
    Kdybych vedel, ze dostanu permanentni ban na vsechny servery za to, ze obejdu jeden zakaz k CT na JB tak bych to neudelal.

    Grakon, Off - Tady se asi ani vyjadrovat nebudu, pravdepodobne by to nemelo smysl.

    Britny, Nigga, F4ke - Dekuju vam za podporu, nezklamu vas
    Naposledy upraveno Vice1; 16-12-19 v 09:36.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: inherent vice

    Citovat Původně založeno inherent vice Zobrazit příspěvky
    hanba mi - Banu na konte mam celkem dost, ale kdyz si kouknes tak vetsina z nich jsou zakazy k CT (no mik, 1 MFK), 180min. bany, par jednodennich banu a 2 za vulgarnost. Na classic serverech jsem zadny ban nemel az na 1 ktery jsem dostal od LeBauxe ale dal mi UB na zaklade zadosti o UB a uz se to vickrat neopakovalo.
    Kdybych vedel, ze dostanu permanentni ban na vsechny servery za to, ze obejdu jeden zakaz k CT na JB tak to neudelam.
    Caf,
    nechcel som aby to vyznelo utocne, len som konstatoval stav a z tvojich banov je uplne evidentne, ze poucenie neprislo, pravidla na JB su pre mna spanielska dedina ako Kosice, ale ked dostanes zakaz pre napr. CT tlacitka alebo za nomic ci random hitovanie, tak viackrat to neurobis. To je podla mna poucenie sa. Ale kedze si sa nedokazal poucit ani v takych trivialnostiach, tak ako mam verit tvojmu pouceniu teraz???

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: inherent vice

    proti

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: inherent vice

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Caf,
    nechcel som aby to vyznelo utocne, len som konstatoval stav a z tvojich banov je uplne evidentne, ze poucenie neprislo, pravidla na JB su pre mna spanielska dedina ako Kosice, ale ked dostanes zakaz pre napr. CT tlacitka alebo za nomic ci random hitovanie, tak viackrat to neurobis. To je podla mna poucenie sa. Ale kedze si sa nedokazal poucit ani v takych trivialnostiach, tak ako mam verit tvojmu pouceniu teraz???
    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Jsem PRO ub, můžeme se zde hádat a polemizovat o tom zda se opravdu změnil či nikoliv, a nebo mu můžeme dát šanci a zjistit to. Já jsem pro tu druhou možnost.
    Jak napsal Nigga.. a klidne mi dejte ban za jakekoliv poruseni pravidel bez moznosti UB pokud bych tu sanci teda dostal.
    Naposledy upraveno Vice1; 16-12-19 v 22:59.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •