Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Jb - obcházení banu

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Jb - obcházení banu

    Mladý švarný šuhaj VALVE_0:0:1063836417 195.91.48.97 SK - Je to Spidok,nevím jak to mám dokázat jelikož si zmenil id a podle ip se nenajde žádný ban, jenom vím,že to je on, protože jsem ho tu nedávno nahlašoval či nemá Abh,tak jsem to zjistil jen díky jeho hlasu a mikrofonu protože jeho mikrofon zní,jako kdyby právě vysával,když jsem se na to ptal spešla který byl taky na serveru co s tím udělá, tak "[VIP] Just Do It Nigga ツ : absolutně NIC " asi to má u prdele, jak se to teda vyřeší?

    E: mimochodem ten blb ještě napsal na forko hlášení,proto mi docvaklo že to je on, pořád jsem přemýšlel koho mi ten hlas připomíná, tak právě jeho - https://ctrlv.cz/QZ3Y
    Keep calm and smoke

  2. #2

    Odpověď: Jb - obcházení banu

    Na serveru bylo jedno CT a to on, nedělal žádný bordel, hrál úplně normálně, oprávnění na ban nemám a přesun bych mu dával k čemu ? Pro mě je úplně nepřijatelný řešit obchazeče a tady přes forko jak už jistě víš taky nejde řešit. Tak přestaň furt vyplakávat a hledat na někom chyby.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Enjoy
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Ten Nejoblíbenější
    Příspěvky
    599

    Odpověď: Jb - obcházení banu

    Ptal se tě někdo na tvůj zbytečný názor?
    Keep calm and smoke

  4. #4
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Jb - obcházení banu

    A věřit ti mám nebo ? nechápu význam tohohle příspěvku.. přímý důkaz o tom že je to on nemáš a věřit ti taky nemusím.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Jb - obcházení banu

    Ano je to Spidok viz toto hlášení https://csko.cz/forum/showthread.php...388#post541388 a ban dostal, hraje pod tím často. I když je asi možný, že si to změní, no pokud ano, tak už nemá smysl ho hlásit na webu.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •