Zobrazit výsledky od 1 do 1 z 1

Téma: Winter Sale 2019 - aneb soutěž v expingu na steamu

  1. #1
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Cool Winter Sale 2019 - aneb soutěž v expingu na steamu

    Zdravím všechny Kotelňáky & Kotelňačky


    Připravila jsem si pro vás takovou nezvyklou soutěž, která tu tedy ještě nebyla, ale jak už jde z názvu zjistit, bude se jednat o soutěž v expení ZIMNÍHO odznaku z každoroční akce od steamu Winter Sale.


    Winter Sale - Zimní Slevy začínají přesně 22.12.2019 = https://www.whenisthenextsteamsale.com/ a od té chvíle můžete začít expit (navyšovat) svůj zimní odznak.

    JAK ZÍSKAT ZIMNÍ ODZNAK?

    Pro ty, kteří jsou v tom nováčci můžete odznak získat sbíráním tzv. speciálních kartiček, které jsou součástí těchto slev.

    JAK ZÍSKAT SPECIÁLNÍ ZIMNÍ KARTIČKY?

    Získat jdou hned několika způsoby:

    • Ten základní je, že každý den po 19:00h po dobu co poběží zimní slevy (většinou to bývá 14 dní, ale může to být letos jiné) projedete VAŠE FRONTA DOPORUČENÍ a to 3x až do konce, za to budete mít vždy 3 speciální kartičky.


    • Valve si může i připravit nějakou "atrakci" , ale není to vždy zvykem, kde se dají též získat - podotýkám, že tyto dva prví způsoby jsou vždy zadarmo.


    • Třetí způsob je ten klasický, ale není vždy zadarmo - vyrábíte z jiných her jiné odznaky a za každý lvl, dostanete 1 speciál kartičku, pozadí a smajlíka. UPOZORNĚNÍ: Toto platí pouze v průběhu slev, nebo týden před zahájením slev - což už právě je, takže už za každý nový lvl máte kartičku, ted je ještě skrytá, ale odhalí se v začátku akce.


    • 4. způsob je prostě, že si ty kartičky kupujete na komunitním trhu, ale to stojí nějaké ty kačky, takže bude na vás, jaký způsob zvolíte, abyste soutěž vyhráli.



    PRAVIDLA SOUTĚŽE:

    • Každý, kdo se chce zúčastnit soutěže musí do příspěvku, který založím DNES napsat svůj nick na webu včetně svého odkazu na SID - podotýkám odkazu, nikoliv čísla.
      Příklad: Toto je můj odkaz na SID https://steamcommunity.com/profiles/76561198014859543 (tak asi možná víte, proč mě napadla tato soutěž ).


    - Steam acc může mít po čas přihlášek neveřejný, ale koncem expení musí profil zveřejnit, aby bylo vidět kdo vyhrál a dosáhnul tak nejvyššího počtu lvl. Tentokrát nebude žádné ukončení přihlášek, stačí, že po dobu co poběží tato soutěž až po konec, který ještě konkrétně neznám, ale je někdy v lednu (datum upřesním) se může stále zapisovat do registrace. Pravidlo je pouze jen to, jak jsem již psala, že po skončení MUSÍ SI STEAM PROFIL ZVEŘEJNIT - pokud ho bude mít skrytý.

    - Zúčastnit se může kdokoliv, ale musí být řádně přihlášen v soutěži - viz. splnění podmínky, kde bude zapsán ve vytvořeném tématu již jsem zmiňovala na začátku pravidel.

    - Dodatek: Pokud by se stalo, že někdo bude mít stejný lvl, tak vyhrává ten, kdo první navýšil - u všech odznaků je přesně vidět hodina i den.

    - Kdo tyto podmínky nesplní, tak automaticky je jeho účast neplatná. Takže si to hlídejte. Že jsem hodná, tak vám dám den k tomu, kdo by zapomněl a svoje přihlášené ovečky si ohlídám a upozorním je. Pokud však nadále uvidím, že jsou podmínky nesplněny, tak vyřazuji.

    - Konec soutěže bude zároveň s koncem ukončení možného si navýšit odznak - přesné datum ještě dodám.

    ODMĚNA?

    3 nejlepší expitelé budou odměněni VIP a speciálním odznakem na svém webovém profilu jako "Winter Sale Expitel 2019"
    Odznaky jako vždy dodá náš matisek, kterého jsem požádala, aby se pokusil o nějakou Vánoční tématiku, tak se necháme překvapit, jakmile budou vyrobeny, tak je vystavím. A moc mu děkuji opět za spolupráci.


    1. místo za nejvyšší dosažený lvl odznaku dostane VIP na 1 rok + Golden Medaile
    2. místo za nejvyšší dosažený lvl odznaku dostane VIP na 6 měsíců + Silver Medaile
    3. místo za nejvyšší dosažený lvl odznaku dostane VIP na 3 měsíce + Bronze Medaile





    Tak GOOD LUCK všem v expingu

    Ještě takové poděkování za spolupráci matiskovi, hofymu a hlavnímu sponzorovi co naděluje pod stromeček Kotlovi
    Naposledy upraveno Britny; 17-12-19 v 00:23.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •