Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 40 z 40

Téma: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Zdravím,
    od vtedy čo som tu, tak ja osobne za to VD dávam. Ak mám pravdu povediac, tak som to odpozoroval od ostatných adminov. NIKTO s tým doteraz nemal problém a ani si nepamätám kedy admin alebo simon odmietol dať VD a stávalo sa to deň čo deň.

    Samozrejme záleží aj od situácie. Ak to bolo naozaj nechtiac, tak sa CT ospravedlní a ide sa ďalej. No v prípade, ak to urobí úmyselne, tak vždy dám VD a CT upozorním. Môže nastať situácia, kedy T hodí HE na príkaz Simona a musí to hodiť, lebo má plniť príkazy a zákazy napr. do 3 s. No ak mu to prikáže tak, by sa mal sám simon uistiť, že tam nikto nie je, inak by sa dalo uvažovať o úmyselom príkaze na istú smrť. Alebo na mape, kde sa HE hádžu do dier a kto trafí druhému viac, tak vyhráva. Tam T ani nemôže vidieť, kde CT stojí.

    No, nikdy som Simona na ďalšie kolo nenútil dávať VD. Ja osobne som ho dal vždy, ak som bol Simon a nevidím dôvod prečo nie. Samozrejme môžu nastať rôzne situácie v rôznych prevedeniach. Za mňa sa na to ani pravidlo určiť nedá.

  2. #32

    Re: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Aha, tak už víme, odkud vítr vane.

  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Aha, tak už víme, odkud vítr vane.
    Veď sám Vachy ti napísal, že ten vetrík vanie od väčšiny adminov.

  4. #34

    Re: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Ono mi to vlastně může být i jedno. Klidně si hrejte podle vymyšlených pravidel. Já budu hrát a řešit případné prohřešky podle existujících pravidel. Pak se ale nedivte, že v tom budou mít hráči akorát zmatek.

  5. #35
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Re: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Veď sám Vachy ti napísal, že ten vetrík vanie od väčšiny adminov.
    Co jsem napsal? :D Absolutně jsem teď mimo :D

  6. #36

    Odpověď: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Grakon má pravdu. V pravidlech to je takhle nastavený. Jakmile Tčko zaútočí na CT, tak se stává hledaným a CTčka ho mají právo zabít, navíc nemá nárok na VD další kolo.

    Já osobně s hledaným hraju dále až do PPčka, kde ho zabiju. Aspoň se zabavil a CT tím nenarušil kolo.
    Tímhle přístupem ale porušuji pravidla. Takže nedoporučuji někomu, kdo chce dodržovat pravidla na 100%. Pro mě je lepší hráče zabavit, než se jich zbavit

  7. #37
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Latinsi

    Pokud jsi "pravidlový fanatik" ( nemyslím to zle, já jsem pro změnu "náboženský fanatik"), tak v pravidlej je psáno to, že pokud je daný vězeň hledaný, simon/ct mají právo ho zabít, to že už to vyzní v pravidlech takto, je zcela zjevné, že jsi neporušil žádné pravidlo o tom, že si nezabil hledaného, když tě ani neohrožuje a není to jeho zaviněním, ale zaviněním CT.

    To mě napadá..
    Grakone..
    Proč bereš kolikrát pravidla jako nějakou "zbraň" ?

    Jako opravdu nevím, jak mi na toto odpovíš, ale mě strašně moc mlátí v hlavě, že snad ty pravidla používáš jako Thanos rukavici nekonečna.

    Nechci tě nějak urazit, nicméně toto je celkem dobrá otázka na tvou osobnost.

    Každý je nějaký, to naprosto chápu.
    Ale proč "ničit" něco, co tu už několik let fungovalo bez problémů a nikdo to ani neřešil, i když o tom není v pravidlech ?
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 22-12-19 v 08:24.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  8. #38
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Nechápem vás moc, pochopí to aj off čo asi v živote nebol na jb, idete si nepísané pravidlá, takisto ako pri pp, scout nz a pod
    Grakon má pravdu ako vždy a týmto to tu hasne, riadi sa pravidlami nie 'tradíciami'

  9. #39

    Re: Odpověď: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    Latinsi

    Pokud jsi "pravidlový fanatik" ( nemyslím to zle, já jsem pro změnu "náboženský fanatik"), tak v pravidlej je psáno to, že pokud je daný vězeň hledaný, simon/ct mají právo ho zabít, to že už to vyzní v pravidlech takto, je zcela zjevné, že jsi neporušil žádné pravidlo o tom, že si nezabil hledaného, když tě ani neohrožuje a není to jeho zaviněním, ale zaviněním CT.
    My o voze, ty o koze. My se bavíme o tom, že zabití hledaného vězně za jekékoliv okolnosti není FK. Ne o tom, zda máme či nemusíme zabít hledaného vězně.

    Proč Simon musí zabít hledaného vězně hned, jak je to možné? Pravidlo za dozorce č. 18: Zákaz spolupracovat s vězni. Tím se nemyslí jen házení zbraní, ale i podporování vzpoury, či nadržování. Nezabití hledaného vězně -> Podpora vzpoury a nadržování vůči ostatním vězňům, kteří jsou jako hledaní zabiti okamžitě.

    Citovat Původně založeno Asiimovíček Zobrazit příspěvky
    To mě napadá..
    Grakone..
    Proč bereš kolikrát pravidla jako nějakou "zbraň" ?

    Jako opravdu nevím, jak mi na toto odpovíš, ale mě strašně moc mlátí v hlavě, že snad ty pravidla používáš jako Thanos rukavici nekonečna.

    Nechci tě nějak urazit, nicméně toto je celkem dobrá otázka na tvou osobnost.

    Každý je nějaký, to naprosto chápu.
    Ale proč "ničit" něco, co tu už několik let fungovalo bez problémů a nikdo to ani neřešil, i když o tom není v pravidlech ?
    Jsem admin. Mým úkolem je udržovat pořádek na serveru. Tím je myšleno dohlídnutí, že hra probíhá podle pravidel a trestání hříšníků. Když má někdo dotaz ohledně pravidel, rád ho zodpovím. Přispěju tak k pořádku serveru. Když někdo špatně chápe hru, rád ho zastavím a vysvětlím, jak je to správně. Přispěju tak k pořádku serveru. Když se mezi hráči rozšiřujou nesmysly ohledně pravidel, rád je zastavím. Přispěju tak k pořádku serveru. Proč? Aby byla hra férová pro všechny stejně. Jeden hráč něco udělá a je potrestán, druhý udělá to samé a není. Tohle je nefér. A kvůli těmto neférovostím přicházíme o hráče. Nejhorší na tom je to, že tohle nechápou ani někteří admini.

  10. #40
    Nováček Avatar uživatele Iluminato
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    JailBreak, Furien
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Co ma delat jail se motal simon nebo ct

    Grakon je ako Forest Whitaker z filmu Experiment. (Kto film pozná, pochopí xd)
    Ide o to že pravidlá sú na udržiavanie spravodlivosti a poriadku na servere. No aj tie pravidlá písal človek, so svojimi názormi a skúsenosťami. Treba si ale uvedomiť, že s novými mapami, ľudmi a novou dobou sa veci a okolnosti menia. To, že kedysi tie pravidlá fungovali dobre, neznamená že boli dotiahnuté do detailov a že budú fungovať dokonale aj po tolkých rokoch od ich napísania. Takže síce je v poriadku zabiť T ako hladaného a potrestať ct vrámci pravidiel, no či T potom dostane VD alebo nie je už asi len o morálke a etike každého admina. Každopádne sa nedá držať 100 percentne pravidiel, ktoré 100 percentne ani nie sú napísané.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •