Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Pan Adminko Latins.

  1. #1

    Question Pan Adminko Latins.

    Čus,

    Netočil jsem nikdy demo, nikdy jej ani točit nebudu :) Jenom otázka když je nás na jailbreaku 5 lidi i s panem adminem Latinsem a řeknu hrajte si a jelikož je pan Latins mrtvej, jelikož se pokusil zabit druhé ct tak mě dá ban za nesimonovani ? Jako jestli toto je normalni tak asi zas na par let odinstaluju cs a bude klid :) Myslím že nejsem žádnej nazdárek aby si klučina s právama dělal zle zrovna na mě :) Sám přizná já tu půl roku nebyl a začne se chovat nadřazeně ? Jako si myslí jsem admin ha nikdo na mě nemůže ? O tom to ale není ... Unban mě dávat nemusíte já to přežiju i bez něj, když to mladému o svátcích udělá dobře a pohoní si ego tak prosím :) Konec hlášení a smrt Santovi :D

  2. #2

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    I když sice úplně nesouhlasím s Latinsovým postupem tady, tak věc se má prostě tak, že pokud si třeba jen 1 Tčko hrát nechce, má se normálně simonovat.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    OK :) Poučení pro příště .. :) I když si myslím že kdy by něco žblebtnul, tak se domluvíme a to si myslím, že semnou zrovna domluva je :D Neřešme jdeme dál, díky okurko :)

  4. #4

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Zdravím,
    byl si Simon a měl jsi Simonovat. Místo toho řekneš "Hrajte si." 5 kol po sobě, co jsi byl Simon. Upozornil jsem tě, že budeš Simonovat, že s Párty modem nesouhlasím. Odmítl jsi a šel sis hledat nějaké to jídlo.
    Banu předcházelo slovní upozornění i přesun od CT.
    Taky nejsem nějaký "nazdárek", kterýho budeš nazývat debilem. Klučina už taky nejsem.

    Samozřejmě mi zde chybí jakýkoliv důkaz proti mně, který by mě jakkoliv usvědčoval.

    E//: Co si budeme, s mými postupy moc lidí nesouhlasí a ani nesouhlasilo Okurko.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  5. #5

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    byl si Simon a měl jsi Simonovat. Místo toho řekneš "Hrajte si." 5 kol po sobě, co jsi byl Simon. Upozornil jsem tě, že budeš Simonovat, že s Párty modem nesouhlasím. Odmítl jsi a šel sis hledat nějaké to jídlo.
    Banu předcházelo slovní upozornění i přesun od CT.
    Taky nejsem nějaký "nazdárek", kterýho budeš nazývat debilem. Klučina už taky nejsem.

    Samozřejmě mi zde chybí jakýkoliv důkaz proti mně, který by mě jakkoliv usvědčoval.

    E//: Co si budeme, s mými postupy moc lidí nesouhlasí a ani nesouhlasilo Okurko.
    Pokud si ho upozornil, tak s tím souhlasím :D myslel sem, že si mu lípnul ban bez upozornění :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #6

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Upozornil si az si byl mrtvy, nezapomen toto dodat :) zbytek si hral :) Takže jsi mrtvy = čekaš až skončí kolo a ne že si to urychlíš banem :) Byl si jedinej kdo s tim nesouhlasil ale byl si dead :D To není postup to je urychlení pro tebe :)

  7. #7

    Re: Pan Adminko Latins.

    Zdravím. Latins postupoval tak, jak se má. Alespoň, co se týče párty módu. Já bych při následném řešení zůstal spíše u toho přesunu.

  8. #8

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Musím uznat, že se docela bavím :) Ještě někdo se nám Latinse zastane ? :) Latinsi prosím tě, čteš dokonce nebo jen to co se ti hodí aby sis zase něco usnadnil ? :) Po přečtení zjistíš, že točit dema prostě nebudu :) Nejde o důkaz, spíš ty si šáhni do svědomí a uvědom si, že semnou je aspoň řeč a rozumná domluva, ale jen tak jsem dead a jako ostatní si hrajou nemaj problem ale já čekám a hrát si nechci tak udělim banana na 3 dny :) 3 dny ? :D 3 dny za to že někdo nechtěl čekat a hrat si.... :D Dobrýýýý :) Následující mapa borec dá 3 fk neví co dělá u ct a ty mě na to řekneš já ho upozornil a bez banu :) Chlapče užij si svátky a příště s rozumem, 3 dny mě nezabijou, dokazovat nic nebudu a pokud nemáš svědomí, tak to už je pak s tebou špatné :) ÁÁÁMEN :)

  9. #9

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Tím pádem bych to uzavřel s tím, že ban byl oprávněný.

    E//: Silné to slova na někoho, kdo jenom ukazuje prstem a uráží. Pousměj se a uvidíme se za 3 dny.
    Naposledy upraveno Latins; 21-12-19 v 13:43.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  10. #10

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Nezbejvá mě než se pousmát nad tvoji inteligenci :) Banuješ lehké prohřešky, ale závážné jen upozorníš :D :D "- Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban." To si radši z profilu smaž nedává to logiku :) Adiós :)

  11. #11

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Citovat Původně založeno RussianStandartt Zobrazit příspěvky
    Nezbejvá mě než se pousmát nad tvoji inteligenci :) Banuješ lehké prohřešky, ale závážné jen upozorníš :D :D "- Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban." To si radši z profilu smaž nedává to logiku :) Adiós :)
    Tváriš sa veľmi nad vecou, ale žerie ťa to ako psa. :) Čauko
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #12

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Pffff Indiane, Indiane .... :) Už si semnou hrál a hrálo semnou vícero adminu, každý kdo mě aspoň trošku zná ví že já za ct hraju minimálně, né-li vůbec :D Nejradsi jsem u T a co nejvíce vzpour a jedem :) Takže ban k ct na 3 dny :D pro mě není ani trest :) Žere mě to, že jsem ho naštval že si teď počká, protože je dead a místo toho, aby se domluvil rovnou zabanujem :) A na další mapě dá ct 2 fk což si myslím, že je horší než párty mod a tam to najednou domluvou jde. Prostě ten přístup některých adminu je v tomto ohledu tragickej :) a když se podívám na řešení těchto problému tak jak psal nahoře Latins " Samozřejmě mi zde chybí jakýkoliv důkaz proti mně, který by mě jakkoliv usvědčoval. " Jasně není dukaz protože není demo :) Oukej ale co jako, se naštve zabanuje a řekne čau nemaš důkaz nebavíš mě a 3 dny si nezahraješ ? Od toho má práva ? Tak kde sakra jsme ? A bude dělat že je vše v pořádku ? Jako má práva a bude si dělat co chce a jak chce dokud ho někdo nelapne ? Admin se nerovná já sem víc než vy a jen mě nasere a počkej dám ti banana :D O tom to přece není nebo se pletu ?

    SERE MĚ PŘÍSTUP NĚKTERÝCH ADMINU A NE BAN ;) A v tom je ten VELKEJ rozdíl ;)

  13. #13

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Citovat Původně založeno RussianStandartt Zobrazit příspěvky
    Pffff Indiane, Indiane .... :) Už si semnou hrál a hrálo semnou vícero adminu, každý kdo mě aspoň trošku zná ví že já za ct hraju minimálně, né-li vůbec :D Nejradsi jsem u T a co nejvíce vzpour a jedem :) Takže ban k ct na 3 dny :D pro mě není ani trest :) Žere mě to, že jsem ho naštval že si teď počká, protože je dead a místo toho, aby se domluvil rovnou zabanujem :) A na další mapě dá ct 2 fk což si myslím, že je horší než párty mod a tam to najednou domluvou jde. Prostě ten přístup některých adminu je v tomto ohledu tragickej :) a když se podívám na řešení těchto problému tak jak psal nahoře Latins " Samozřejmě mi zde chybí jakýkoliv důkaz proti mně, který by mě jakkoliv usvědčoval. " Jasně není dukaz protože není demo :) Oukej ale co jako, se naštve zabanuje a řekne čau nemaš důkaz nebavíš mě a 3 dny si nezahraješ ? Od toho má práva ? Tak kde sakra jsme ? A bude dělat že je vše v pořádku ? Jako má práva a bude si dělat co chce a jak chce dokud ho někdo nelapne ? Admin se nerovná já sem víc než vy a jen mě nasere a počkej dám ti banana :D O tom to přece není nebo se pletu ?

    SERE MĚ PŘÍSTUP NĚKTERÝCH ADMINU A NE BAN ;) A v tom je ten VELKEJ rozdíl ;)
    Chápeme sa potom na čo som poukazoval.

    K veci:
    Pohľad z druhej strany - admin nie je chodiaca kamera. Admin práva získavajú hráči, ktorí by mali byť poctiví a féroví. Ono o admin práva sa príde ľahšie, ako sa ich získa a to ti potvrdia viacerí. Tým pádom tam je aj istá dôvera, že na krátke bany nie je potrebný od admina dôkaz. Napr. ja točím demo na bany dlhšie ako jeden týždeň. A sám píšeš že 3 dni, nie sú pre teba ani trestom.
    Z toho celého mi príde, že teba sa ako staršieho hráča dotkol prístup staršieho admina, ktorého nepoznáš a myslíš že je greenhorn. Latins si nenechal skákať po hlave a dal ti banana. Dá sa to pekne uzavrieť keď obaja trochu popustíte paru. Hój a pekné sviatky.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  14. #14

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Tím pádem bych to uzavřel s tím, že ban byl oprávněný.

    E//: Silné to slova na někoho, kdo jenom ukazuje prstem a uráží. Pousměj se a uvidíme se za 3 dny.

    Zajímalo čím pak jsem tě tak urazil ? To že sem ti řekl že si čurač*k je pravda ale to je jedinna urazka za kterou jsem ti i rekl sorry :) V textu nic urazliveho nevidim ... Napsal jsem ti čistou pravdu a ty se zlobíš natolik že smažeš větu kde mě přeješ hezké svátky a přepíšeš to na silná slova :D To je k smíchu :D :D Nauč se příjmat kritiku chlapče :)

  15. #15

    Odpověď: Pan Adminko Latins.

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Chápeme sa potom na čo som poukazoval.

    K veci:
    Pohľad z druhej strany - admin nie je chodiaca kamera. Admin práva získavajú hráči, ktorí by mali byť poctiví a féroví. Ono o admin práva sa príde ľahšie, ako sa ich získa a to ti potvrdia viacerí. Tým pádom tam je aj istá dôvera, že na krátke bany nie je potrebný od admina dôkaz. Napr. ja točím demo na bany dlhšie ako jeden týždeň. A sám píšeš že 3 dni, nie sú pre teba ani trestom.
    Z toho celého mi príde, že teba sa ako staršieho hráča dotkol prístup staršieho admina, ktorého nepoznáš a myslíš že je greenhorn. Latins si nenechal skákať po hlave a dal ti banana. Dá sa to pekne uzavrieť keď obaja trochu popustíte paru. Hój a pekné sviatky.

    Jasný chápu :) Hezké svátky :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •