Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 32

Téma: Žadost o prava na AIM

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brušperk
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Nemusíš cheaty poznať úplne na 100% pri ťažších prípadoch sa môžeš s AT poradiť ale nejaká tá viac než základná znalosť cheatov by tam mala byť. Nestačí vedieť, že AB cuká a WH tvorí šamanov.
    Pravda Proto hlasim adminum na Steam nebo FOrko a přitom take !Repord.

    Jinak proto jsem napsal podezřeni na AB akorat jsem zapoměl napsat nick ale i tak by měl admin co je online přijit to ověřit ne ?
    jak bager napsal nikdo ti tam nepřijde snad když je hlašeni tak to třeba ověřit i když lama jako ja zapomenu napsat NICK...
    Naposledy upraveno geats; 28-12-19 v 16:53.

  2. #17

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Citovat Původně založeno geats Zobrazit příspěvky
    minule jsem to rezepisoval nwm kterej admin mi ktomu napsal že na basničky tu nejsme že stači napsat cheater tak co je na tom pravdy
    Ale určitě mate pravdu takže zas do reportu to budu rozepitovat nebo takzavaně když jsem ted napsal podezreni na ab tak napíšu AB nick a podezřeni takže stejnak někdo přijde ?
    staci !bager - ab ... nič viac k tomu nemusis rozpisovat tak nechapem

  3. #18

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Citovat Původně založeno geats Zobrazit příspěvky
    ne každy admin je na stoprocent to nevikladej daš screene a pak až študuješ jeho chovani neni tak ?
    Ani nie. Dal som jeden fail ban, ktorý som po pozretí HLTV zrušil a hráčovi kúpil VIPko. Na toto si dávame veľký pozor.

    Samozrejme poradiť sa nie je zlé, na to som nenarážal. Skôr ide o to, že ak nám budeš hlásiť hráčov na preverenie, my nemáme istotu, že vieš rozoznať cheatera od čistého hráča.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brušperk
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Ani nie. Dal som jeden fail ban, ktorý som po pozretí HLTV zrušil a hráčovi kúpil VIPko. Na toto si dávame veľký pozor.

    Samozrejme poradiť sa nie je zlé, na to som nenarážal. Skôr ide o to, že ak nám budeš hlásiť hráčov na preverenie, my nemáme istotu, že vieš rozoznať cheatera od čistého hráča.
    ok takže timpadem budu hlasit jen ty hrače co bude tutovka.

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brušperk
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Co už je nějaká změna nebo zatím to bude otevrene?

  6. #21

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Citovat Původně založeno geats Zobrazit příspěvky
    Co už je nějaká změna nebo zatím to bude otevrene?
    Vyčkaj času... hraj ďalej, hlas a bude dobre. Nebuď nedockavy. Máš to tu ledva mesiac.

  7. #22
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Vyčkaj času... hraj ďalej, hlas a bude dobre. Nebuď nedockavy. Máš to tu ledva mesiac.
    a právě proto by se to mělo zavřít, typek má nejdřív splňovat všechny podmínky a pak až si podat žádost, ne to doplňovat během toho. Proti
    Spoiler Spoiler:

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brušperk
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Citovat Původně založeno CHORYKAPITAN Zobrazit příspěvky
    a právě proto by se to mělo zavřít, typek má nejdřív splňovat všechny podmínky a pak až si podat žádost, ne to doplňovat během toho. Proti
    ja mam vše splněne ja ted jenom zbíram bonusy za nahlašeni a za aktivitu ktera tento tyden nebyla moc akční :D

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele RenTGen
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Aim, Inferno, Awp
    Příspěvky
    69

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Ahoj, tak za 1. žiadosť je dosť odfláknutá čož by nevadilo, no kedže ťa nepoznám je to zároveň aj tvoja jediná vizitka. Meno si z hry moc nevybavujem možno ak sme sa raz stretli. Aktivitu síce máš, ale to najmä na serveroch ktoré ani nespadajú pod Aim. Neviem ako si na tom s hláseniami. Zároveň píšeš, že nemáš takpovediac žiadne skúsenosti s funkciou admina. Preto keď to všetko zhrniem musím byť proti.

  10. #25
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brušperk
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Citovat Původně založeno RenTGen Zobrazit příspěvky
    Ahoj, tak za 1. žiadosť je dosť odfláknutá čož by nevadilo, no kedže ťa nepoznám je to zároveň aj tvoja jediná vizitka. Meno si z hry moc nevybavujem možno ak sme sa raz stretli. Aktivitu síce máš, ale to najmä na serveroch ktoré ani nespadajú pod Aim. Neviem ako si na tom s hláseniami. Zároveň píšeš, že nemáš takpovediac žiadne skúsenosti s funkciou admina. Preto keď to všetko zhrniem musím byť proti.
    Čau asi před 7-8 lety jsem byl admin na (určitým)portale admin takže pravě proto řikam že spiš nemam zkušenosti to se nezda po těch letech člověk hold zapomina,žadost omlouvam se ale vše potřebne a duležite je tam jestli se ti neco nelibi promiň,hlašeni mam slušne jak přes! tak forko i samozdřejmě steam,to že jsme se udajně nepotkali tak či je ta aktivita :D ne sorry dvakrat asi za celou dobu jsem te potkal myslim si jak pravis že mam aktivitu všude jinde a ne na aimu to neni pravda protože hraju uplně na všech serverech jinak co a tvoje aktivita když tato žadost je otevřena už asi cca 3 mesice a až ted jsi něco napsal :D :D :D :D

  11. #26
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Ahoj, na serveru jsem tě občas zahlédl, ale žádná sláva. Co se tak dívám, tak aktivitu máš převážně JB a TTT, hlášení z aimu si nevybavuju žádné.
    Musím být proti.

    Edit: To hlášení jsem myslel všeobecně. Ani přes ! ani na forku jsem z aimu nic nenašel.
    Naposledy upraveno Troppe; 19-03-20 v 01:12.

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brušperk
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    cau vubec se nediv že nemaš odeme hlaseni když teprv cca jeden až dva mesice te mam na steamu jinak hlaseni mam otom žadna jak na steamu tak na forku tak přes ! a aktivita mam rad všechny server duuvod tétožadosti je že pokud nikdo nenahlasi tak ctf rast a dalši nikdo vubec neřeši
    Naposledy upraveno geats; 19-03-20 v 10:08.

  13. #28
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Ahoj, podľa všetkého hlásenia cez ! stále absentujú. Ktorým adminom hlásiš na Steam? Vedel by niekto z adminov doložiť množstvo a kvalitu hlásení za posledné obdobie (cca. 2 mesiace)?

  14. #29
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2015
    Umístění
    Brušperk
    Příspěvky
    67

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Určitě se nekdo najde Pelargos,kopr,Troppe a další

  15. #30

    Odpověď: Žadost o prava na AIM

    Áno mne hlásil sem-tam na steam ale to už bolo dávnejšie, momentálne nemám k nemu žiadnu históriu na steame. Určite som kopec z toho pobanoval, ale možno sa vyskytol aj nejaký fail. Tých hlásení cez ! je dosť málo (to si vieš Samčo pozrieť aj na DC) a tu na fóre, aj v poslednom období, je pár hlásení ale 95% sa týka JB a TTT. Čo sa správania týka myslím, že tam problém nebol ale tá aktivita aj v minulosti a aj teraz je hlavne na JB, TTT a strieda viacero módov. Celkovo som momentálne proti právam na AIM.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •