Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Prostě furt přesun :D

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    13

    Prostě furt přesun :D

    Čao už mě ten s tím Speshlem neustále mně bude přesouvat když si chci normálně zahrát u CT... :D Když on si stěžuje ostatním za každou blbost tak proč ne jáá... :D


    Mickey Mouse ツ dropped
    [VIP] Nx_xB : Je to bot
    Mickey Mouse ツ connected
    *MRTVY* niko : aha
    *** Vachyáš. killed 100P with a headshot from ak47 ***
    Vachyáš. killed Missouri with ak47
    [VIP] Nx_xB : :D
    [VIP] Nx_xB : :DD
    *MRTVY* niko : dmg som tusim
    Jack : :D :D

    [SONGY] songy na konci kola muzes vypnout prikazem: /songy
    Jack killed NPRBLM with ak47
    *MRTVY* niko : idem do roboty rano pojdem spat
    *MRTVY* niko : :D
    *** Jack killed papaloma je bůh with a headshot from ak47 ***
    mirec# killed rgererf with tracktrain
    Mickey Mouse ツ is joining the Counter-Terrorist force
    *MRTVY* 100P : no jako ne dneska
    *MRTVY* Missouri : kdese tam vzal
    *MRTVY* 100P : víš co
    papaloma je bůh (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
    Prilis mnoho spesl dozorcu, presouvam te k T


    [VIP] Mickey Mouse ツ : jezis sory
    [VIP] Mickey Mouse ツ : ... :D
    [VIP] Mickey Mouse ツ : ale tak :D
    [VIP] Mickey Mouse ツ : ja vzdy zapomenu
    [VIP] Mickey Mouse ツ : a dam jenom enter

    Vždycky zapomene když já jsem u ct a vždycky náhodou přesune mě.. :D


    Stejnak z toho nic nebude ale ať mně furt nepřesouvá pokaždý co se připojí a není to poprví se to už stalo a já se můžu vysrat na to že kvůli právama si nemůžu zahrát dík a Alláh :D


    E: Jinak jde o Niggu :D
    E2: S těma nádava jsem to trochu přehnal v tu danou chvíli takže jsem to upravil.. :D
    Naposledy upraveno PipaSkap; 24-12-19 v 00:30.

  2. #2

    Odpověď: Prostě furt přesun :D

    Zdravím, nevím na co si tady hraješ.
    Za 1) ty sprostá a urážející slovíčka si nech na doma, tady na ně není nikdo zvědavý.¨
    Za 2) Je tomu tak, napojím se do hry a pokud je nějaké CT mrtvé a já dám enter, tak si to automaticky SAMO vybere jedno mrtvé CT a přehodí ho to místo mě, já nemohu ovlivnit koho z mrtvých CT to přesune, tudíž to vůbec není nijak mířené na tebe, asi máš hold smůlu.
    Za 3) Když se to stane, tak ihned zjišťuji koho jsem omylem přesunul a následně se mu omluvím s tím, že ho k CT klidně pustím, tudíž je se mnou normální domluva.

    Za mě asi všechno.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Prostě furt přesun :D

    Niggo ty se neumíš normálně přihlásit k T ? :D Když víš, že primárně vyskočí CT a ty dáváš enter, tak to nemačkej a normálně dej vězně. Zbytečně vyhazuješ lidi od CT.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Prostě furt přesun :D

    Jojo ty jsi to strašne zjištoval ale když jsem ti to napsal tak jsi se jen smál a velkej frajer mně je to jedno kdyby každej admin a speshl klikal jen tak enter tak CT bez práv by se k CT ani neodstal tak nevím co tady meleš chápu že se to může stát ale né že se to stane několikrát za sebou a zrovna u jednoho hráče.. :D Sám víš že to poprví není a jestli tady píšeš že to schválně neděláš tak mi tě je líto jinak mě to nezajímá.. :D Můžete lock protože psát něco proti vám nemá smysl jsem byl jenom Triggered v tu chvíli teď už mi to je nějak jedno.. :D

  5. #5

    Odpověď: Prostě furt přesun :D

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Niggo ty se neumíš normálně přihlásit k T ? :D Když víš, že primárně vyskočí CT a ty dáváš enter, tak to nemačkej a normálně dej vězně. Zbytečně vyhazuješ lidi od CT.
    Umím, ale občas prostě zapomenu, dříve jsem byl zvyklej dávat jenom Enter, tak prostě chvilku potrvá než si odvyknu... :D
    E: Jak jsem psal, vždy když se to stane, tak zjišťuji koho jsem přesunul a pak ho popřípadě vracím zpět.


    Citovat Původně založeno PipaSkap Zobrazit příspěvky
    nevím co tady meleš chápu že se to může stát ale né že se to stane několikrát za sebou a zrovna u jednoho hráče.. :D
    Nevím jestli umíš správně číst, ale já si nevyberu koho to přesune... Každopádně, ještě jednou se ti tedy omlouvám za zbytečné nepříjemnosti a pro příště si na to dám větší pozor.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Příspěvky
    13

    Odpověď: Prostě furt přesun :D

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Umím, ale občas prostě zapomenu, dříve jsem byl zvyklej dávat jenom Enter, tak prostě chvilku potrvá než si odvyknu... :D
    E: Jak jsem psal, vždy když se to stane, tak zjišťuji koho jsem přesunul a pak ho popřípadě vracím zpět.




    Nevím jestli umíš správně číst, ale já si nevyberu koho to přesune... Každopádně, ještě jednou se ti tedy omlouvám za zbytečné nepříjemnosti a pro příště si na to dám větší pozor.
    V pohodě můžete to LOCK jenom mě to nasralo v tu danou chvíli ještě když se mi to od tebe nestalo poprví stane se.. :D

  7. #7

    Re: Prostě furt přesun :D

    Ono je to takové veřejné tajemství. Jakýkoliv admin, či spešl, má přednostní právo jít k CT. Je to nastavené přesně tak, že to přesune toho prvního, kdo byl zabit. Chcete zůstat u CT? Nezemřete jako první. Ale pšt, to je jakoby tajné.

  8. #8
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Prostě furt přesun :D

    :D Ty klobáso.. že se nestydíš

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Prostě furt přesun :D

    Ukřižovat !!
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •