Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Bumbajak420

  1. #1

    Bumbajak420

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=274198
    VĂ˝pis nemám, mám ban jen k CT na JB serverech. Tak tu alespoĹˆ pĹ™ikládám odkaz :D
    Nick: $ha0liN


    Poznamka:


    Ahoj. Hral jsem s brachou jelikoz si se mnou chtel dlouho zahrat a je mu 10. Pravidla nezna samozrejme a nevedel ze mi nemuze rikat kde kdo je. Kdybych to mel v umyslu tak bych u toho nemel zaplej mik prece.
    Kazdopadne kdo mne zna tak vi ze jsem ferovy hrac a uvedomuji si ze jsem si mel napsat kill nez dotycneho zabit. Samozrejme ze 3 dny (ted uz dva) mne nezabijou ale vzal jsem si dovolenou v praci iba do 1.1. a chtel bych si jeste poradne zasimonovat.

  2. #2

    Odpověď: Bumbajak420

    A taky si nemyslím že je to na ban. Na kick ještě ok nebo ban na hodinu ale to už je na vás.
    Tráva není droga, je to život

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Bumbajak420

    Neznalost pravidel neomlouvá, bohužel banujicí admin se tu nějak neukázal, ban skončí za 3h
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Bumbajak420

    Vypršel
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •