Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Monitor

  1. #1


    Monitor

    Zdravim... Bohužel
    K Vánocům jsme zakoupili tento monitor : https://www.czc.cz/aoc-c24g1-led-mon...u34gd9/diskuse
    Cena v pohodě, 144 Hz super.. Ale na to že je zbrusu nový začal černě problikavat. Příklad jsem na TS a hrajeme dbd
    Běžím a najednou prostě blackscreen trvá 5-30sekund a monitor zase funguje normálně. Nechápu to mám notebook (Samozřejmě herní zan2 měsíce bude rok starý + po výměně grafiky) monitor je zapojeny do zásuvky klasickým kabelem, a do notebooku HDMI kabelem nic víc nic min.(Monitor má 2 HDMI vstupy) V nastavení jsem se nehrabal jen jsem se díval co tam všechno je a přehodil na. FPS game mode. K monitoru je ještě CD se softwarem k nastavování barev a podobných blbustek. Monitor i přesto dělá ty hloupé probliky. Chci se zeptat zda někoho nenapadá jiné řešení než reklamace ( HDMI kabel je funkční) Díky..

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Volume
    Datum registrace
    Jan 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    716


    Odpověď: Monitor

    Vrátit do 14 dnů bez udání důvodu a koupit nový, reklamací by ses okrádal o čas. Zkoušel jsi monitor připojit k něčemu jinému ? Jiný noťas, stolní počítač..


    Slečno, víte jaký je rozdíl mezi konverzací a sexem ? Nechcete jít ke mě a popovídat si o tom ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •