Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Danywoosh --> PiratJO

  1. #1
    Danywoosh
    Guest

    Danywoosh --> PiratJO

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] autoid: '348858'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Danywoosh >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Danywoosh
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:286390912
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:286390912
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.59.200
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.59.200
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < PiratJO >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Capture the Flag (cs_office)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Requesting tempdecal.wad from server
    Requesting tempdecal.wad from server
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


    Poznamka:


    Ahoj, kamarad mi na externi disk nahral cs 1.6 a ja si ho presunul do sveho pocitace. Nevedel jsem(coz mi bohuzel potom oznamil) ze mel ve slozce stazeny walhack. Hledal jsem tlacitko na sprejovani a zkousel jsem ruzne klavesy a najednou se mi zmenil pohled na protihrace, kteri meli krizky na hlave, myslel jsem, ze je to nejake vylepseni kvuli presnosti strelby. Po zabanovani jsem psal tomu kamaradovy a ten mi oznamil ze mi omylem nechal ve slozce walhack, ktery jednou chtel pouze vyzkouset. Zadam o unban jelikoz jsem v tom opravdu nevinne a na serveru csko.cz me bavi hrat. Dekuji za brzke vyrizeni

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO



  3. #3
    Danywoosh
    Guest

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Nechápu odpověd. Neříkám že neni pravda, že jsem ho omylem zapnul. Takže důkazy nepotřebuji.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Danywoosh
    Guest

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Neni to trochu přehnané? Je to jen hra a dát mi ban na rok z důvodu omylu mi přijde jako trochu moc. Chápu, že to berete vážně ale někdy je to přehnané

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Citovat Původně založeno Danywoosh Zobrazit příspěvky
    Neni to trochu přehnané? Je to jen hra a dát mi ban na rok z důvodu omylu mi přijde jako trochu moc. Chápu, že to berete vážně ale někdy je to přehnané
    Bohužiaľ my nemôžeme vedieť či to bolo naozaj omylom alebo či to bolo schválne. Cheating je proste prísne zakázaný a každé porušenie tohto zákazu sa trestá rovnako nehľade na dôvod či úmysel.

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Citovat Původně založeno Danywoosh Zobrazit příspěvky
    Ahoj, kamarad mi na externi disk nahral cs 1.6 a ja si ho presunul do sveho pocitace. Nevedel jsem(coz mi bohuzel potom oznamil) ze mel ve slozce stazeny walhack. Hledal jsem tlacitko na sprejovani a zkousel jsem ruzne klavesy a najednou se mi zmenil pohled na protihrace, kteri meli krizky na hlave, myslel jsem, ze je to nejake vylepseni kvuli presnosti strelby. Po zabanovani jsem psal tomu kamaradovy a ten mi oznamil ze mi omylem nechal ve slozce walhack, ktery jednou chtel pouze vyzkouset. Zadam o unban jelikoz jsem v tom opravdu nevinne a na serveru csko.cz me bavi hrat. Dekuji za brzke vyrizeni
    Tyhle bajky si nech.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  8. #8

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    A uzavrel by som to tým, že kúpou originálneho cska na Steamu (stojí 0,81€ teraz) sa môžeš vrátiť späť.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9
    Danywoosh
    Guest

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    To chapu ze to nemuzete poznat. Ale jak jsem psal je to jen hra, pochopil bych dat mi treba tyden nebo tak podobne ale rok? Uz takle hraje min a min lidi cs 1.6. Zkuste prosim na silvestra udelat vyjimku. Hraji zde rad, tak se pojdme nejak domluvit. Berete to az moc vazne, nejde tady o vydelavani penez preci.

  10. #10

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Ahoj, kolegovia ti tu uviedli možnosti. Pokiaľ ešte nevlastníš originálnu hru na steame, môžeš si ju aktuálne zakúpiť za nejakých cca 20 Korún a môžeš hrať hneď za 5 minút na našich serveroch. Iná možnosť v priebehu najbližšieho roka nie je.

  11. #11
    Danywoosh
    Guest

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    To chapu ze to nemuzete poznat. Ale jak jsem psal je to jen hra, pochopil bych dat mi treba tyden nebo tak podobne ale rok? Uz takle hraje min a min lidi cs 1.6. Zkuste prosim na silvestra udelat vyjimku. Hraji zde rad, tak se pojdme nejak domluvit. Berete to az moc vazne, nejde tady o vydelavani penez preci.

  12. #12
    Danywoosh
    Guest

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Okej zaridim se jinak.

  13. #13
    Danywoosh
    Guest

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Jeste posledni vec. Poradte mi jak zrusit ucet na vasem webu. Dekuji

  14. #14
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Byl jsem tam, o náhodě nemůže být ani řeči....dotaz na zrušení účtu patří do sekce: Dotazy.

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Danywoosh --> PiratJO

    Ve složce s hrou klidně můžeš mít cheaty jaké chceš, modul můžeš mít ve hře zapnutý, to je jen tvoje věc. Dokonce si můžeš ve spectu cheaty zapínat podle libosti. A může i se stát, že si během hry WH omylem zapneš. Pak se ale taky očekává, že hru nebo cheat neprodleně vypneš. Proto máme k banu vždycky alespoň dva screeny s časovou prodlevou. Na demu 27046-1906231244-cs_office.dem je ale patrná dlouhodobá a vědomá hra s cheaty. Snad nechceš tvrdit, že je normální vidět křížek na hráči, který je za zdí. Nebo že je snad běžné, když se ti při střelbě na hráče A kurzor sám přemístí na hráče B, který je za zdí a ani bys o něm bez WH nemohl vědět.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •