Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: [ demo k posúdeniu ] Eso1337 --> Burak

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Exclamation [ demo k posúdeniu ] Eso1337 --> Burak

Vypis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Burak
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Knifebot, Autobhop, Obchazeni'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:526388939'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '93.99.200.136'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'icecream ♥♥♥K' byl PERMANENTNE zabanovan.

Poznamka:

Dobry den, takze. Mel bych takovy mensi dotaz. Jelikoz jsem Counter Strike 1.6. Zapl snad tak po 5 letech aktivne na 5 dnu. Ani to snad ne, drive jsem hraval od 2009 do 2014 aktivne knife. Podle me dost hracu starsich jak 2014 si me bude pamatovat, tak by me zajimalo jak/kde/kdy obchazim ban? Burak sam napsal: Dosel jsem po roce, a pak napise poznam Knifebot, a obchazeni banu? Dosel jsem si zahrat s "Qwertym" Jako takovou nostalgii, chteli jsme tocit movie. A takhle se zachova admin co nehral Rok? :)
    Rad bych mel demo, nebo dukaz ze obchazim ban kdyz jsem nehral 5let, zda ne vice. :)

Zde screeny z toho jak burak sam napsal ze po roce a pul dosel: https://prnt.sc/qi916s

Preji hezky den..
    Eso?!. :)

Ex-Náborář
    Moderátor
    Server admin

Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna

Odpověď: Eso1337

Tady je důkaz toho obcházení (jestli si to teda stále pamatuju) https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=272039. Demo bude pozdíš.

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Počkej cože? 5.10 ? To je divné, protože jsem v tu dobu, snad nebyl ani na pc. :D Skrz práci a přitelkyni. To je trošku divné nemyslíš? :)
    Jak říkam 5let i víc jsem to snad nezapl hele, tohle není možné. Nevím jak se tohle stalo, ale tohle je upřímně opravdu UNREAL.

Ex-admin Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers

*VIP*

Demo s KB som nevidel, ale potvrdzujem autobhop.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

1. FAIL
    2. FAIL

Ex-Náborář
    Moderátor
    Server admin

Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna

Tady to demo, snad bude stačit toto jedno http://csko.cz/dema?UPD=mVOg0ytG

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Takže demo jsem koukal. Knifebot, teda asi jako nevidím uplně no. Asi to bude tím že tam žádne není. :) A autobhop?
    To že máte "antibhop" Znamená co? když má člověk odemikací kolečko? :) Bože, lidi. Než budete usuzovat kdo ma a nemá KB, naučte se hrát knife vy. :D Burák, tohle jestli je Kb, tak já jsem Amádeus Papež III S prominutím, jsi uplně mimo asi. Každý lepší knifer, zkušenější knifer, ví že tam žádné kb není. :D Většinu missuji protože jsem dělší dobu nehral.
    A k tomu abhopu, pokud znáte myšku: Logitech g502. Tak si uvědomíte že je to pouze schopnost myši, není to Macro,Script,hack. :) Macro = Udělaný přes program např. Bloody. :)
    Script = v configu, kde se drží space a skáče same, což nikdy nefungovalo.
    Hack = Držíš mezerník, jenže bohužel to tam taky není vidět. :)
    A pokud si chcete ověřit můj bhop, mrkněte na moje Statistiky v Kreedz , Hns , Jump , Surf , Bhop. Pár WR tam mít možná ještě budu Cya. vy Cheat Hunteři ♥♥

Re: Eso1337

Zdravím. O obcházení se nejedná, protože ten původní ban ode mne dostal hráč na non-steamu 5.10. a tento Steam byl založený 23.12. Jinak by se mělo jednat o toho jednoho a toho samého hráče (demo z tehdejšího banu bohužel nemám). KB z dema taky nejde zrovna moc poznat. Co mohu potvrdit, je autobunnyhop a to hlavně na základě statistik odrazů, které čistý hráč mít nemůže.

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Takže tak a s tou myškou "Abhopem" Bych si teda rád poradil, asi se teda pletu, ale za mě to není hack ani macro. Takže by mě zajimálo jak se to vyřeší, zda se dá nějak prominout neznalost v tomhle případě, ale opravdu jsem si myslel že tohle se nepočítá jako Hack,Script,Macro. Děkuji za odpověď. :) A Díky Grakonovi za objasnění! :)

Ex-Náborář
    Moderátor
    Server admin

Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna

Však Steam vlastnil už předtím, Postl jsem sem jen aktivní ban, aby to bylo názornější.
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=211427
    Naposledy upraveno Burak1; 02-01-20 v 15:05.

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

A co je na tom jako špatně? že si pořídím po 2 letech jiný steam učet? Nevím no příjde mi to zbytečné vypisování, když sám Buráku víš že KB nemám. :) A mimochodem, ten steam učet byl prodány, protože jsem sekl uplně se všema hrama jako CS:GO. :)

A vlastně co sem pleteš ban za developer? Když je to uplně jiný steam za 1. Za 2. Není to perma, takže neobcházím Steamem jiný steam BAN O.o tak halo?
    Naposledy upraveno Samco; 02-01-20 v 19:53. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Odpověď: [ demo k posúdeniu ] Eso1337 --> Burak

Nechci nějak tryhardit, tady Forum. Ale halo? Dočkám se někdy odpovědi? :D nebo už jako ne? :D A Ban mam neprávem jak jinak. :D

Moderátorka
    Server Adminka
    Datum registrace
    Feb 2013

*VIP*

Špatný na tom je to, že pokud vlastníš steam a dostaneš na něm ban, tak už nemáš možnost druhé šance, jak když ji mají hráči, kteří vlastní pouze NS a pak si teprve pořídí steam. Tys dostal ban na steam a když by sis pořídil vzápětí další a došel hrát = obcházení = ban. Což si vlastně právě udělal, takže jestli máš nebo nemáš ostatní cheaty je už jedno, ban si obešel a je to zakázané. Už to chápeš?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Chápu kdyby jsme to udělal upřímně :D Den sekundu po tom, ale já to udělal po 2 letech. :D Protože jsem prostě steam rozprodal. :D Takže tak ale WP. A pokud nevěříte mohu dodat movie zde: https://www.youtube.com/watch?v=Hsrho65jRz8 :D A dokonce po 4 letech no mě je hrožně když vidím váš přistup. :D A mimochodem, nechápu za co jsem kdy dostal ban, když jsem po tom movie byl asi 2x na knife a ne na Kotelně poG :D Ale chápu legendy, co jsou lepší jak normální hráči kteří mají práva musí mít ban, aby neztrapňovali adminy že kluk co hraje ckso 9 let (hral) Tak furt rozdává adminy jak řízky na plotně . ♥

Moderátorka
    Server Adminka
    Datum registrace
    Feb 2013

*VIP*

Ale ty si to neudělal před 2 roky, tys dostal ban na NS v říjnu 2019 - https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=272039 a ted sis pořídil zase další steam. Takhle to stejně dělá většina lidí, protože nechtějí dostat ban na steam, tak si jdou zacheatovat na NS a pak se napojí na steam, ale asi zapomínají si změnit nick a že mají stejnou IP, co všechno souhlasí s tímto banem https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=211427 .

Proto se jedná o obcházení, no jestli teda si momentálně i měl k tomu cheaty, to už musí posoudit kolegové z té sekce, ale jak říkám, tohle jako důkaz k permanentnímu banu stačí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Mohu dojít na teamspeak? :) Jsi tam, nebudu tady psát jak na seznamce. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání