Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: [ demo k posúdeniu ] Eso1337 --> Burak

Moderátorka
    Server Adminka
    Datum registrace
    Feb 2013

*VIP*

Odpověď: [ demo k posúdeniu ] Eso1337 --> Burak

Já se tady s tebou ani neseznamuju, pouze objasňuji situaci :D Jestli máš něco na srdci, klidně to napiš sem, můj ban to není a rozhodně nic neřeším na ts.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

No já radši taky, když vidím tvé vyjadřování, když mi tohle napíše člověk bez urážky. Který neměl admina když já tady začinal hrávat. A dřív admini, věděli že jsem v životě necheatoval, jde vidět jak se komunita mění. Opravdu je mi líto že kotel tak upadá v takovou společnost. Ale už vím proč nechceš ts, očividně vám ts nefunguje či? "csko.cz , ts.csko.cz" Nic . Divné. Ale ban objasňuj, jak chceš. Prostě tak jak se chováš , ty burák. Je uplný nesmysl, vůči člověku co to csko hrál když vám bylo tak max 5let. No.. je to smutné, ještě by se chtěl vyjádřit kamarád, který hrával semnou tak sem hodím screen. Třeba si uvědomíte že píšete a děláte hlouposti. Jde spíše o princip. Který asi nechápu skrz to že jsem hrál Knife od cca 2008/2009 idk. Přesně, a poznal tolik lidí, jako byli známý hráči , bastard, esc , vino atd atd.. Vesmírek s kterým jsem dělal "cfg" který mě to učil. A vy mi napíšete teďka že obcházím ban atd. Minule jsem to nechal být bo jsem končil z hrama. Ale tohle už je moc i namě. :) Chodíval jsem na Ruské, Španělské, Britské a ruzné servery co mají 100% Anticheat snad, když máš blbý GS SCRIPT. A nikdy jsem nebyl detected, když jsem nic neměl, jen Kotelna si musí myslet své. Když je dobrý hráč, má cheaty. Takhle to je od roku 2015 kdy jsem definitivně skončil. :) WP Doesi :) a Kotle. Dopracovali jste to hezky no. :)

https://www.youtube.com/watch?v=1zK7nurZ0Xo - Vesmire & Eso cfg. ;)

Moderátorka
    Server Adminka
    Datum registrace
    Feb 2013

*VIP*

To se mi vždy líbí, když už člověk neví o co se má opřít, tak to argumentuje věkem a co toho zažil a že tu byl dřív, než kdokoliv jiný, když toho druhýho ani nezná. To spíš ty si sáhni na svědomí, ne Kotel, nebo Burak či Does :)) A ano, ts už dávno nemáme. Hráči chodí na jiná ts, my máme DC. A mimochodem, celou dobu se tu s tebou bavím slušně a jen ti píšu jaká jsou zde pravidla, nic jiného sem si nevymyslela a jak jsem už psala, na posouzení cheatů si tedy počkej na vyjádření ostatních.

Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim

Pozrem to dneska alebo až zajtra.

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Nestačím se divit kam až tohle zašlo. Zajímalo by mě jak si někdo může dovolit dát ban za knifebot a k tomu postnout demo které bylo zde přiloženo Burakem. Jak je možné, že Grakon napíše to , co napsal. ,,kb z dema taky nejde zrovna moc poznat." ,,zrovna moc poznat" To nejde nikdy. I v dnešní době kde to používá pomalu každá nula to je hard af usvědčit a kor na aceru. Poznáte maximalně bog final na první pohled kterej sekne i zezadu. Ale tohle je hustý jakým směrem se kotelna ubírá. To že se Eso chová někdy jak hňup , to chová. Znám ho asi 9 let, ale to s touhle situací nemá nic společnýho. Ty IPčky, steamy, NS, obcházení máte najetý hezky, ale praxe je už horší. By mě zajímalo kdo z Vás to hrál 2009 , 10 . Vrátil bych se do tý doby, nejlíp k srbům na server kde hrál Kardan, nebo electricity. Každej náznak d,a,strafu, rychlej cuk myší dolu aby si enemy myslel že jste seknuli a jakmile udělá ústup tak to rushnete. Tohle nemůže nikdo znát když to borci hrajou od 2017 tady. Ani ne. S takovouhle byste to zabanovali uplně všechno i tady na cz/sk. Neřikám že gsko je lepší. To je jak z bláta do louže, ale kdyby tomu někdo rozuměl , tak takovej ban nemůže nikdy v životě dát. Nebudu se vyjadřovat kde nemám - wait what. To už jsem někde slyšel. - Qwerty.

Nejde mu sem psát. :)
    A jestli já se opírám o věk, tak ok. Ale vy se opíráte o něco co není prostě pravda, už pochopte že existuji lepší hráči než VY. NEŽ UPLAKANÍ LIDI CO NEUZNAJÍ TO ŽE JE NĚKDO LEPŠÍ. To je jak kdyby jste srovnali. Např. Fotbal.. Messi vs Někdo z Vesnice.. Taky mu asi řekneš že cheatuje že? :) - Eso?!. .)

https://ctrlv.cz/IVON - :)

Moderátorka
    Server Adminka
    Datum registrace
    Feb 2013

*VIP*

Ok, tak já hrají 1.6 od roku 2006 - takže si spočítej, jak dlouho to je, když píšeš, že to hraješ 9 let a asi z nás nejdéle a potom něco piš, že nám bylo 5 let, když ty si hrával. A upřímně? Usvědčuje tě hlavně to, že si dostal ten ban před 2 roky na stejný nick + IP. Nyní si dostal opět ban od Grakona na stejný nick a IP a tím pádem už si mohl Burak dovolit ti dát ban za obcházení. Já nevím co na tom stále nechápeš, ale i kdyby si ted už žádné cheaty neměl, pořád ban obcházíš, tak si už přečti pravidla. Pořád píšeš, jak tady hraješ déle než kdo jiný, jak to znáš, tak bys měl znát i pravidla portálu a slovo obcházení. Víc už ti k tomu asi nemám co říct.

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Ravan, tak jak to jde? Koukání? :)

Moderátorka
    Server Adminka
    Datum registrace
    Feb 2013

*VIP*

Nezapomněl si vypnout program na cheaty?

https://steamcommunity.com/id/yungawpgooddd/

Btw. ještě jen taková náhoda, že si podobný ban dostal na GS, ale tam jsou asi tak hodní, že ti za scripty daj jen týden. Já si myslím, že to klidně Burak může uzavřít. Cheaty ti vůbec nejsou očividně cizí.
    Naposledy upraveno Britny; 09-01-20 v 18:50.

Nováček
    Datum registrace
    Jan 2020

Zapomněl jsem vypnout nějakou pipinku co ma 18 let, a myslí si jak je důlažitá když jediné co dokázala tak adminovat na Gayshites. :D A ještě kopírovat jméno, protože si neumí vymyslet vlastni KYS. :D Děcka.. :D V životě mě stejně nemáte šanci zabanovat. :D na stálo vždy to dokážu obejít Prdíci ♥♥ love u

Moderátorka
    Server Adminka
    Datum registrace
    Feb 2013

*VIP*

Jojo ok, tak se měj hezky

LOCK

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání