Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Nemůžu hrát

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Nemůžu hrát

    Ahoj , chci se zeptat proč když si stáhnu z kotelny CS 1,6 tak mi nefunguje ... vždycky když naněj kliknu tak se mi ukáže upozornění kde je napsáno : Could not launch game . only one instance of this game can be run at a time . pritom jestli jsem to pochopil spravne tak nesmim mit jine verze cska v počítači nebo co .. ale tahle je jedina ..opravdu nevim co stim ... předem děkuji za odpoved .

  2. #2
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: Nemůžu hrát

    zkušel jsi stáhnout od někud jinud? ne tady z kotelny?

  3. #3
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380

    Odpověď: Nemůžu hrát

    Mně se občas zasekne nějaký steam podprogram a musím jej vypnout přes správce úloh, kde je schovanej a těžko se najde při prvním prohlédnutí a to drží tu hru zapnutou. Tak prvně omrkni tuhle banalitku.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Nemůžu hrát

    ano , z jednoho nejmenovaneho portalu .. ale prvni jsem zacal stimhle a to byla prvni , az potom jsem sel po te druhe , ani ta nesla a psalo se to stejne , tak jsem tu vasi odinstaloval a ta druha ikdyz v pocitaci tak i tak byla jedina tak taky nesla .... nevim proc.. treba ted mam v počitači jen tu verzi z kotelny a furt to nejde...je to slozity ja vim :D

  5. #5

    Re: Nemůžu hrát

    Ahoj. Zkus restartovat počítač.

  6. #6

    Re: Nemůžu hrát

    "Could not launch game . only one instance of this game can be run at a time"... vypadá to jako by jsi měl už hru spuštěnou, případně jen její proces někde na pozadí. Zkus se mrknout do Task Manageru/Správce Úloh (CTRL+ALT+DEL) jestli tam nemáš proces hl.exe. Jestli ano, ukonči ho. (Naklikni třeba pravým tlačítkem myši a dej ukončit, či jak to tam je). :)

  7. #7
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: Nemůžu hrát

    taky jsem s tím měla problem, stahni si total unistal nebo tak nějak. odinstaluj komplet csko a zase nainstaluj pak by to mělo jít, mě se stalo na nonsteamu to samé

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Nemůžu hrát

    Ahoj , stahnul jsem si total unninstal , smazal jsem všecko co je jen trošku spojene s cs 1.6 a potom jsem stahl znova , pokrok možna jen vtom že mi to napsalo tohle ... : Error : Could not FileSystem dll . FilesSystem crashed during construction . Já už fakt nevim ..:(

  9. #9
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: Nemůžu hrát

    napiš nám sem svoji sestavu co máš za pc

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Nemůžu hrát

    8 gb ram , 1000 gb uložiste , amd ryzen 3 3200 with radeon vega , 64 bitovy full HD displej .. to asi stači ne ? (mam ntb)

  11. #11
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: Nemůžu hrát

    aha no já napsal neco jiného než jsem chtěla, zkoušel jsi vyhledat jakoukoliv složku z cskem?

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Nemůžu hrát

    Ahoj , zkusil jsem vše , nic nefungovalo , zkusim jeste neco vymyslet , ale dekuji za ochotnost :) .

  13. #13
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nemůžu hrát

    Pokud jsi instaloval cs do složky C:/Program files, tak zkus vybrat jinou složku. Třeba C:/csko

  14. #14

    Odpověď: Nemůžu hrát

    Mal som podobný problém, u mňa pomohol reinstal windowsu :/
    € > ♡

  15. #15
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Nemůžu hrát

    Vyzerá, že ti nejaký proces hl.exe behal v pozadí a stačilo ho ukončiť iba. A ten Fsys.dll vyzerá, že bol corrupted alebo v ňom chýbala nejaká časť kódu. Stiahni kotelna cs, hoď niekam do zložky a spusti to, že či sa vôbec spustí .exe/ loadne Fsys.dll alebo to rovno vypíše error.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •