Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Spolupráce na otázkách demence a fks a neohlášený mod

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Spolupráce na otázkách demence a fks a neohlášený mod

    # 1 "Rankoo" 1450 VALVE_0:0:1887455064

    # 3 "e-boy wolfy" 1456 VALVE_0:0:1802375070

    Takže fk v cele, pak si radily otázky není možné aby napsal 25 hnedka a hnedka spočítal kolik je tam cel jde to vidět že jsou kamarádi mají stejný řeči ve stylu L bot atd. a pak neohlášený mod když řekl že dá gangster a zapnul přestřelku a zabil nás hned v cele a pokud vím tak se radění trestá permou jak mě poučil pan fellow

    demo: http://leteckaposta.cz/283676535

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Spolupráce na otázkách demence a fks a neohlášený mod

    Ted nevím proč to demo nevidím od začátku v csku snad vám to půjde ale i tak tam něco vidím :D

  3. #3

    Odpověď: Spolupráce na otázkách demence a fks a neohlášený mod

    Zdravím, demo téměř o ničem.

    Žádný FK jsem na demu nepostřehl, otevřel cely, šli jste do boxu a následně byly otázky. Radění je velmi těžké prokázat, každopádně tenhle týpek měl pouze rychlé prstíky (5 na druhou, upe v pohodě), to s těma celama, bylo tam vidět, že simon si počítá cely, tak týpek použil mozek a došlo mu, že asi dá otázku na cely, tak si to spočítal dříve než on a pak už to měl jenom připravený.

    Ikdyby se jednalo o radění (což se nejednalo), tak za to určitě není perma, jednalo by se pouze o nadržování.

    K tomu modu, simon není povinný říci o který mod se přesně bude jednat, stačí oznámit, že bude mod. Jestli řekne jaký mod to bude je čistě na něm.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Spolupráce na otázkách demence a fks a neohlášený mod

    Jsem psal že se mi to nějak zkazilo tak aspon vím že to nevidíte ani vy...

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    Zdravím, demo téměř o ničem.

    Žádný FK jsem na demu nepostřehl, otevřel cely, šli jste do boxu a následně byly otázky. Radění je velmi těžké prokázat, každopádně tenhle týpek měl pouze rychlé prstíky (5 na druhou, upe v pohodě), to s těma celama, bylo tam vidět, že simon si počítá cely, tak týpek použil mozek a došlo mu, že asi dá otázku na cely, tak si to spočítal dříve než on a pak už to měl jenom připravený.

    Ikdyby se jednalo o radění (což se nejednalo), tak za to určitě není perma, jednalo by se pouze o nadržování.

    K tomu modu, simon není povinný říci o který mod se přesně bude jednat, stačí oznámit, že bude mod. Jestli řekne jaký mod to bude je čistě na něm.
    Použil mozek vyděl jsi jeho vyjadřování? a toho simone šlo vidět že to jsou kámoši který byli dohodnutý :), A nepříjde mi normální zabít hnedka když se otevřela cela s tím že řekne že dá gangster a zapnul přestřelku a hnedka nás zabil... Neříkej že to není demence ještě když blokujou při pp a hučí do mikrofon a nevhodně se vyjadřují a fk byl v cele pokud sis nevšimnul daný hráč i napsal fk
    Naposledy upraveno Samco; 03-01-20 v 16:35. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  5. #5

    Odpověď: Spolupráce na otázkách demence a fks a neohlášený mod

    Radění u otázek se určitě permou netrestá, na aim serverech radění přes TS atd. může být posouzeno jako WH.
    Každopádně demo nebanovatelný
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •