Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Téma: GUI THEME

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Exclamation Téma: GUI THEME

    Dobrý den lidi.
    Měl bych dotaz ohledně GUI v 1.6,
    Jde o to, že bych si chtěl udělat vlastní GUI theme, ale tím myslím i resource složky a jiné..

    Zde máte odkaz: https://www.google.cz/search?q=Cs+1....iw=360&bih=598
    __________________________________________________ ________
    Nevím jak to popsat abyste to chápali.
    Šlo by o to, že bych si chtěl změnit kompletně písmo, chtěl bych si udělat vlastní team menu, chtěl bych si tam dát vlastní ikonky, četl jsem že na to jsou nějaké programy.. Jenže nevím jaké, kdyby mohl někdo přiložit odkazy, budu vděčný.

    Zpět k věci, chtěl bych si udělat ty ikony jak má fnatic či jiné týmy na liště ve hře, když tak mohu přiložit screeny.

    Taky bych chtěl poprosit o jeden program, myslím že se to používá ke změně skinů a modelů, kdyby někdo o tom věděl zák budu rád <3. (Nemohu to najít skrz zavirované stránky a obecně samotný program je zavirovaný:-).

    Další věc, co bych nutně potřeboval je "Command menu editor" - zkoušel jsem si udělat vlastní command menu ale hází mi to tam neustále stejné chyby a vždy když kliknu na něco, tak se celý program sekne a musím to vypínat přes správce úloh, věděl by mi někdo pomocí s tímto? :/

    Poslední dotaz je ten, zda by šlo udělat z CSGO skinů HLTV skiny do 1.6? Například m4 cyrex.. Doufám, že to je správně :DDDDD, a dát to do HLTV aniž bych ztratil běh FPS? Aby ty skiny měly stálých 100+ FPS.

    Jestli je na tohle někde nějaký návod tak by stačil odkaz 🔗.

    Děkuji každému za jakoukoliv pomoc :DDDDD.

  2. #2
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    Odpověď: Téma: GUI THEME

    Kdysi to tady někdo dělal na žádost za vip nebo něco směšného, už bohužel nevím kdo.

    Pokud si chceš udělat úplně svý GUI, na to jsem krátký a musí poradit větší borci, pokud ulevíš od své představy možná něco bude na fpsbanana nebo gamebanana nebo jak se to jmenuje. Na modely jsem program nepotřeboval, jen jsem kdysi dávno musel u skinů Ts (Teletubbies) seknout jejich anténky na hlavě, poněvadž čouhaly když čupěli za bednami. Promiň

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583


    Odpověď: Téma: GUI THEME

    Nasel jsem nejaky stary prispevek, nevim jak moc je to jeste funkcni: https://csko.cz/forum/showthread.php...D-gui-Download (popripade ten typek mel jeste nejaky dalsi prispevky ohledne tohoto na foru)
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Téma: GUI THEME

    Citovat Původně založeno 23_asteb Zobrazit příspěvky
    Kdysi to tady někdo dělal na žádost za vip nebo něco směšného, už bohužel nevím kdo.

    Pokud si chceš udělat úplně svý GUI, na to jsem krátký a musí poradit větší borci, pokud ulevíš od své představy možná něco bude na fpsbanana nebo gamebanana nebo jak se to jmenuje. Na modely jsem program nepotřeboval, jen jsem kdysi dávno musel u skinů Ts (Teletubbies) seknout jejich anténky na hlavě, poněvadž čouhaly když čupěli za bednami. Promiň
    V pořádku, i tak děkuji za názor :DDD. Jo ta stránka, já si na ní nemohl vzpomenout a teď už vím, díky moc :DDDDD.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Téma: GUI THEME

    Citovat Původně založeno SuperMario Zobrazit příspěvky
    Nasel jsem nejaky stary prispevek, nevim jak moc je to jeste funkcni: https://csko.cz/forum/showthread.php...D-gui-Download (popripade ten typek mel jeste nejaky dalsi prispevky ohledne tohoto na foru)
    Děkuji, přesně tohle jsem chtěl :DDDDDBoha vy jste boží xd <3.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •