Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Exclamation [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    Stále do chatu píše mé jméno.
    Přeje mojí holce ať umře.

    Spoiler Spoiler:


    Stále zmiňuje moje jméno i když jsem mu řekl hodněkrát do voicechatu když jsem byl simon, že mi to vadí a, že mám nick.

    +Nadávky a urážení ostatních hráčů


    https://csko.cz/chatlog/show?from=07...indForm-submit
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #2

    Odpověď: Buran - chatlog

    Okay, chatlog hovorí jedno, no nie je to až také hrozné, že by som to mal banovať na dni. On tvrdí, že si ho provokoval a tiež si stále hovoril jeho meno a že je bot apod. Neviem čo je na tom pravda, každopádne ty máš dôkaz ale kvôli 3 vetám by som to fakt nebanoval pokiaľ to nie je konfliktný hráč. Na jeho SID ani IP som nenašiel ani jeden ban, stane sa že niekomu ujdu nervy keď provokuješ. Takže toto zatiaľ neriešim. Nabudúce skús použit hlasenie v hre, toto je tak na mute, maximálne ban na pár hodín. Chápem, že ti nie je príjemná veta "nech ti gf skape" tiež by ma to štvalo ale jemu napríklad nemusí byť príjemné keď ho stále provokuješ alebo keď stále hovoríš jeho meno apod. Ste na tom rovnako, buď potrestám oboch alebo ani jedného, každopádne mi písal, ťe sa ti ospravedlnil takže by som to neriešil banom, vydiskutujte si a správajte sa dalej normálne.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Buran - chatlog

    Pokud se to nedá banovat beru, jen chci napsat, že to že jsem ho "provokoval" není pravda,jen to využil kvůli mé minulost. Ale díky.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  4. #4

    Odpověď: Buran - chatlog

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Pokud se to nedá banovat beru, jen chci napsat, že to že jsem ho "provokoval" není pravda,jen to využil kvůli mé minulost. Ale díky.
    okay, každopádne ako som napisal, kvôli 2/3 vetám sa to neoplatí banovať, keby ti to píše 20minut vkuse a neprestane tak je to o inom

  5. #5

    Re: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    Tím je JB mód specifický

    Provokace byla zřejmě na obou stranách. Ač jedna strana přestřelila, tak bych toto řešil hlavně in-game než takto dodatečně. Samozřejmě jak co. Být to něco o rodině (smrt apod), tak přes to by vlak už samozřejmě nejel.

    Je to hra. Berte to tak
    Smooke: Kámo, udělal se mi monstrozní beďar na nose, to mi na sex appealu moc nepřidá co? - Volume, 2014
    Volume: di do prdele :D

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    Pokud šlo o provokaci z obou stran, tak by to na ban nebylo. Avšak s vyjádřením "nech ti gf skape" je to už na pováženou, pro mě to má poměrně podobnou hodnotu jako něco s rodinou. Každopádně pokud to je pouze tato jedna narážka a hráč obvykle není konfliktní, taky bych to nechal bez banu.

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    Ste nejaký milý. Ja za také správy dávam aj 24 h ban ajkeď dotyčný je nekonfliktný. Raz mu nedáte ban a bude to písať stále dokola + uráža snáď každého koho na serveri vidí.

  8. #8

    Odpověď: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=274676
    V chtlg byly i další urážky, píše jak neandrtálec, co se zrovna nasranej vrátil ze stavby, díky
    E: den pro uvědomění se neuškodí
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 07-01-20 v 10:29.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    Díky
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    No ale v hlášení je uvedeno že zmiňovaný hráč, který nyní dostal ban ,psal, že ho urážíš ty pomocí voice chatu, proč by to jinak do hlášení psal, když by to nebyla pravda a uráží jen on? Proč jsi ho tedy provokoval i ty a teď píšeš že ne?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11

    Re: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    Tvrzení proti tvrzení. Důkaz na jednoho máme, na druhého ne. S tím se nedá nic dělat.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    No ale v hlášení je uvedeno že zmiňovaný hráč, který nyní dostal ban ,psal, že ho urážíš ty pomocí voice chatu, proč by to jinak do hlášení psal, když by to nebyla pravda a uráží jen on? Proč jsi ho tedy provokoval i ty a teď píšeš že ne?
    On takhle provokuje snad všechny, které na serveru potká a říká tomu "Sranda" snaží se to teď hodit na mě, protože zná mou minulost přes listru (se kterou se baví a nadržujou si na serverech) a ví, že když řekne, že jsem provokoval, tak je to lehce uvěřitelné.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •