Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: JB - Spolupráca CT/T

  1. #1
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    JB - Spolupráca CT/T

    Čauky užite si ďaľšiu JB Drámu a zábavu.
    v Hlavnej úlohe
    Listra (iksde)
    Dwarf warrior (to iste haha)
    Ten Noob co ho nema nikto rad (Nuub)

    https://ctrlv.cz/9apA - screen z TS3 serveru na ktorom boli spoločne pripojený (Pravý dolný roh 6.1.2020 o 18:17 - aby nepovedali, že screen bol vyvorený jeden deň a demo iný je aj v deme niekoľko krát napísane "thetime")

    a teraz k demu.
    16:50 som si už bol istý, že si radia, keďže som hodil granát - Nevedela kto ho hodil a zrazu "Určite to bol mlýn haha" (Neni to podstatné, to ešte len príde haha)
    23:50 ušiel som na strechu, objavil sa na nej dwarf a chvilu na to vyšiel na vežu nub, náhoda (?)
    27:00 (okolo tohto času) zrážanie Tčok autami (CT) , 27:30 som sa odvážil strielať po dwarfovi tak ma Nub prešiel - reakciu vidieť aj počuť na deme
    30:10 ušiel som k trampoline/ za race (vedľa aut) 30:45 *Nub : "Prej je na autech"* odkial asi vie (?)
    34:30 vyšiel som na vežu a všimnite si, ako 1 T stojí na aute pri farbičkách (Dwarf) chvíľu na to buran napíše, že je na farbičkách. prídeme 2 hráči (Listra tam skutočne je), dwarf sa pokúsil prejsť hráča, čo po nej strielal avšak on ju, ani jeho nemali snahu zabiť.
    36:10 prišiel som na KZ - Dwarf bol živý, nepovedali ani slovo, kde som. *dwarf umrel* 36:35 *Listra : "Jsem slyšela, že Mlýn je u KZtka"*


    Nieje toho veľa, ale myslím si, že hlavné je vypísané a postačujúce, možno po podrobnejšom zhliadnutí dema si nejaký admin všimne aj niečo iné. :-)
    STEAM_0:0:56054128 88.102.102.168 |Ħəxā| Dwarf Warrior
    STEAM_0:1:224351484 88.146.98.128 ^LɪSᴛʀᴀᴀA^
    STEAM_0:0:129445762 85.163.109.2 Nx_xB BB BiG BooBs


    dik lasky cc

    A ešte demo borci haha http://csko.cz/dema?UPD=H8kSt5pl
    Naposledy upraveno Mlýn; 06-01-20 v 20:21.

  2. #2

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    By Dwarf Warrior :
    1) Mlýn se napojil a jako jediný z celeho serveru tam neměl zábavu přičemž se server bavil2) " 34:30 vyšiel som na vežu a všimnite si, ako 1 T stojí na aute pri farbičkách (Dwarf) chvíľu na to buran napíše, že je na farbičkách. prídeme 2 hráči (Listra tam skutočne je), dwarf sa pokúsil prejsť hráča, čo po nej strielal avšak on ju, ani jeho nemali snahu zabiť." Tahle část je bez kontextu a lživá, ano byl jsem na autíčkách před barvičkama, a byl jsem tam s autem jako odvození pozornosti abych ji vylákal van z barviček, to že mi tam přiběhnout Tčka a mlýn si myslí že je tim chci přeject když potom to auto zastavím a koukam přez něj a snažím se neumřít a zaroven ji zabít to je jeho můj pohle. 3
    3) on Viděl jak přejíždíme Tčka, avšak, I ty Tčka se snažili přejet nás, dokonce jsem katapultoval Burana z jeho auta a použil jeho ( Technicky za to se bugnul sám jen jsem do něj omylem vrazil) To je tak vše z mé části, bo mi prostě příjde že on přišel a viděl mě a Listru a řekl jsi že nám chce zkazit den, protože Listru nemá rád a mě taky ne :D Ale to je jen náš osobní názor, Jinak jestli si myslí že jsem kecal, to stejné vám řekne video co jse natočil když jsem si o tom povídal s Niggou.
    Díky Niggo za ten post <3


    E: na demo se pak podívám a vyjádřím se zcela objektivně.

    E2: pro ban
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 06-01-20 v 23:44.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    By Dwarf Warrior :
    1) Mlýn se napojil a jako jediný z celeho serveru tam neměl zábavu přičemž se server bavil2) " 34:30 vyšiel som na vežu a všimnite si, ako 1 T stojí na aute pri farbičkách (Dwarf) chvíľu na to buran napíše, že je na farbičkách. prídeme 2 hráči (Listra tam skutočne je), dwarf sa pokúsil prejsť hráča, čo po nej strielal avšak on ju, ani jeho nemali snahu zabiť." Tahle část je bez kontextu a lživá, ano byl jsem na autíčkách před barvičkama, a byl jsem tam s autem jako odvození pozornosti abych ji vylákal van z barviček, to že mi tam přiběhnout Tčka a mlýn si myslí že je tim chci přeject když potom to auto zastavím a koukam přez něj a snažím se neumřít a zaroven ji zabít to je jeho můj pohle. 3
    3) on Viděl jak přejíždíme Tčka, avšak, I ty Tčka se snažili přejet nás, dokonce jsem katapultoval Burana z jeho auta a použil jeho ( Technicky za to se bugnul sám jen jsem do něj omylem vrazil) To je tak vše z mé části, bo mi prostě příjde že on přišel a viděl mě a Listru a řekl jsi že nám chce zkazit den, protože Listru nemá rád a mě taky ne :D Ale to je jen náš osobní názor, Jinak jestli si myslí že jsem kecal, to stejné vám řekne video co jse natočil když jsem si o tom povídal s Niggou.
    Díky Niggo za ten post <3
    Ahoj, demo ukazuje jednu vec, ty OPISUJEŠ druhú. demo si pozriem, tvoj opis nie. ďakujem

    E. Aby neplakal že si vymýšľam. Demo je z môjho pohľadu a napísané tak, ako som to videl ja. Na posúdenie su tu admini, preto poprosím aj speslov, nech svoj názor nevyjadruju, k adminom mám väčšiu dôveru. Svetový mier prajem
    Naposledy upraveno Mlýn; 06-01-20 v 21:25.

  4. #4

  5. #5

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Listra se rozhodla, že se bude chovat jako dementni hloupá napodobenina Daxera nebo Teecka?

    E: jinak souhlasím s banem, sem zvědavej jestli mají dostatek sebereflexe a soudnosti aby si nepodali žádost o UB
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 07-01-20 v 00:53.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Listra se rozhodla, že se bude chovat jako dementni hloupá napodobenina Daxera nebo Teecka?

    E: jinak souhlasím s banem, sem zvědavej jestli mají dostatek sebereflexe a soudnosti aby si nepodali žádost o UB
    Ja práve dúfam, že áno. stále mali problém so sťažnosťou, volali ma na ts a nieviem čo, tak sa snáď aspoň vyjadria. haha


    E: donesú ti mikulášsky balíček za ub haha
    Naposledy upraveno Mlýn; 07-01-20 v 01:12.

  7. #7

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Citovat Původně založeno Mlynek Zobrazit příspěvky
    Ja práve dúfam, že áno. stále mali problém so sťažnosťou, volali ma na ts a nieviem čo, tak sa snáď aspoň vyjadria. haha
    To je zase nějakej bambi kinder gang :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Ahoj Na základe príspevku - https://csko.cz/forum/showthread.php...751#post542751
    Žiadam o prekontrolovanie viac adminmi čas - 30:10 - STEAM_0:0:129445762 85.163.109.2 Nx_xB BB BiG BooBs - Podozrenie na WH (Povedal do mikrofonu "Náhodne " moju polohu)
    a Času - 36:10 - STEAM_0:1:224351484 88.146.98.128 ^LɪSᴛʀᴀᴀA^ - Podozrenie na WH (Taktiež povedala "Náhodne" moju polohu)
    Hráč, ktorý im mal podľa dema + screenu z TS3 radiť odmieta priznať fakt, že im radil, tým pádom nemali inú možnosť zistiť moju Polohu ako pomocou programu 3. strany - WH

    e. + Dodávam, že vyššie spomenutá "Listra" už cheaterskú históriu na kotelne MALA, tým pádom by to nebolo prvý krát, kedy použila program "tretej strany".

  9. #9
    Terminátor Avatar uživatele piratjo
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    2,100

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Ahoj Mlynek.
    IE Demo natacane Tebou nie je v dostatocnej kvalite, aby tam bolo vidno naznak WH u podozrivych hracov. Na JB by sa hodilo HLTV.


  10. #10
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Citovat Původně založeno piratjo Zobrazit příspěvky
    Ahoj Mlynek.
    IE Demo natacane Tebou nie je v dostatocnej kvalite, aby tam bolo vidno naznak WH u podozrivych hracov. Na JB by sa hodilo HLTV.

    Áno, HLTV na JB chýba, aj keď sa o pridanie žiadalo X-Krát.
    ale zase k téme. Podozrenie vzniklo na základe daných 2 Časov a vyjadrenia jedného z účastnikov.
    Keďže sa daný hráč vyjadril, že on Určite NEradil a Listra si polohu vymyslela a povedala ju zo srandy, tým pádom mu verím, že skutočne neradil a nenapadá mi iný spôsob, ako by Listra dokázala uhádnuť moju polohu "náhodne" (tak isto ako Noob)
    Práve preto som požiadal o znovu otvorenie tejto žiadosti
    (dodatok: Netreba sledovať iba demo a určovať na základe neho, treba si pozrieť aj vyjadrenia hráčov a spojiť si to. Pokiaľ to nebolo radenie z niekade to zistiť musela, z prstu cucať informácie zatiaľ ľudia nevedia. ) Ajtak díky za názor! :)


    E: Ako som už spomenul minimálne 10x. Požiadal som ich o vysvetlenie Časov 30:10 a 36:10 - Vysvetlenie "To povedala zo srandy, nevedela, že to je pravda" je pre mňa ako v žiadosti o unban "Nevedel som, že ostatní cez stenu nevidia" Žiadaľ som niekoľko krát vysvetlenie, zatial sa mi dostalo len smiešneho vyjadrenia. Pokiaľ nevysvetlia dané časti dema budem si stáť za tým, že to je WH a bude v mojom plnom úsilí dokázať moju pravdu tak, ako v každej inej sťažnosti.

    E2: Viem, za čo si v minulosti dostala ban, neboj sa. a práve preto, že sa jednalo o cheaty som spomenul, že by nepolo prvý krát, kedy si použila externý program.
    Naposledy upraveno Mlýn; 07-01-20 v 21:18.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Od listry:
    nemam wh .. a ty cheaty v minulosti byli za BHOP a za OBCHAZENI .. a od te doby jsem nic nepouzila dobre nedavno jsem mela ban :) ale ja zadny wh..ani ab atd bych si nikdy nestahla lol .. tak to nesvadej na moji minule bany..
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: JB - Spolupráca CT/T

    Já souhlasím s pirátem + i jak si psal v tom vašem tématu - 1 čas na ban nestačí, ani na to právě není ta dostatečná kvalita. Takže zde nezbývá nic jiného, než to nechat na radění přes TS a proč? No logicky zatím si nikdo z nich nepožádal o UB, že by tomu tak ani nebylo, takže se dá předpokládat, že vlastně se tím usvědčili sami.

    E:

    Admini se shodli, že tohle bude nadále posuzovat jako radění přes ts a ne jako WH, takže uzavírám.
    Naposledy upraveno Britny; 09-01-20 v 20:45.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •