Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

  1. #16


    Odpověď: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Taky bych byl rád za reopen protože mám podezření na Wh - a nechápu proč se to tak nebere když - jak je psáno v pravidlech radění přes ts = wh
    Nebere se to jako WH a nemůže.. minulý rok tu bylo několik případů z dustů a hráč dostal ban na týden... Když dostanou permu je to nefér :)

  2. #17
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*



    2 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Ahoj.
    Som rád, že sa sem vyjadrilo množstvo hráčov, ktorých rozhodnutie je pravdivé ale momentálne úplne bezcenné. Vyjadrila sa sem síce iba strana "Kamajáti bambi gangu" ale to ničomu nevadí.
    Ale späť k téme.
    Aby ste si nemysleli, že som zákerná sviňa a ide mi len o to, aby každý hráč dostal permanentný ban. Rozhodne nie. O Reopen sťažnosti som požiadal len z 1 dôvodu. Ako si každý všimol, 3 určitý hráči mali stále potrebu vyjadrovať sa aký som idiot, slovné napádať aj iných členov fórum chatu a podobne. Ich výhovorky k ich banom taktiež neboli nič extra. Takže som požiadal Reopen, napísal tam na rýchlo pár blbostičiek (Je jasné, že za 1 čas sa permanentný ban dať nemôže. O tomto konaní vedelo aj par adminov, nebudem menovať) a zrazu, všetci 3 kľudní ako mačiatká. Nemal som v pláne nechávať danú tému dlho otvorenú (preto túto vec aj píšem)
    Hneď bolo vidieť, že ponaučenie prišlo ihneď, snáď kľudní zostanú dlho.
    Ďakujem za prečítanie a trpezlivosť pri mojich blbostiach, ktoré vymýšľam :-)
    Mlýn.

  3. #18


    Odpověď: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Nehnevaj sa Mlýn, ale v tomto sa nezastávam nikoho tak ako aj NihiL.
    Akurát sme len povedali, že by bolo zbytočné aby si usudzoval že používa WH, keď sa to nedá dokázať jedným/dvoma podozrivými časmi, ale je ich potreba omnoho viac, ešte keď sa nenachádza HLTV skrz ktoré sa to dá ľahko zistiť.

    Naopak, tuším radenie cez TS sa bralo ako WH ak jeden hráč bol u T, druhý u CT a radil polohy, neviem ako to je teraz, no ban na 28 dní je určite lepší ako ročný. (perma)
    Naposledy upraveno InLoveSvK; 08-01-20 v 20:39.


  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Hej InLove a co já? Já se taky nikoho nezastávám.. prostě to jsou puberťáci no, a tak se navzájem prvokujou a já nevím, co tady píšu, protože jsem úplně mimo. Jdu spát.

  5. #20


    Odpověď: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Jáj teba som si nevšimol :D prepáč Vachyáš z ChernobyLu
    Len sme povedali že je zbytočne súdiť na základe pár podozrivých časov, ja niesom súčasťou gangu :(


  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Každopádne hráč M Lynek dáva prednosť emóciám, momentálne hnevu a myslí si, že je to spravodlivé čo robí, keď pozerám jeho sťažnosti čo dal sú zväčša, nechcem sem napísať presný názov toho, držím sa akej osobnosti

    "Kamajáti bambi gangu
    Každopádne ja ich mám v piči, neviem ani kto to sú
    Moje vyjadrovanie čisto obsahovalo fakty, kt sa riadili s pravidlami kotelny a všade zároveň, na vycasovanie niekoho, kde sú 2 podozrivé časy je nereálne, jb mapy - schovka alebo čo to bolo idk, hráči už prevažne vedia tie secret miesta kde sa zväčša schovávajú ale príde mi to skôr, že si radili na ts a zatĺkajú/zatĺka
    A ešte aj tak blbeho dema z tvojho pohľadu je nereálne :D nehnevaj sa ale už by si si mohol utrieť slzy a ísť ďalej
    Naposledy upraveno N1HiL; 08-01-20 v 21:23.

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*



    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Re: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Citovat Původně založeno deepLy disappointed Zobrazit příspěvky
    Každopádne hráč M Lynek dáva prednosť emóciám, momentálne hnevu a myslí si, že je to spravodlivé čo robí, keď pozerám jeho sťažnosti čo dal sú zväčša, nechcem sem napísať presný názov toho, držím sa akej osobnosti


    Každopádne ja ich mám v piči, neviem ani kto to sú
    Moje vyjadrovanie čisto obsahovalo fakty, kt sa riadili s pravidlami kotelny a všade zároveň, na vycasovanie niekoho, kde sú 2 podozrivé časy je nereálne, jb mapy - schovka alebo čo to bolo idk, hráči už prevažne vedia tie secret miesta kde sa zväčša schovávajú ale príde mi to skôr, že si radili na ts a zatĺkajú/zatĺka
    A ešte aj tak blbeho dema z tvojho pohľadu je nereálne :D nehnevaj sa ale už by si si mohol utrieť slzy a ísť ďalej
    Nehnevaj sa, ale ako píšeš si mimo, mimo a MIMO.
    Slzy si utierať nepotrebujem, demo si nevidel, nevieš o čo sa jedná, nevieš o koho sa jedná, pokiaľ máš určitý problém s mojou osobnosťou popros kotla aby ti nastavil, aby si nevidel Žiadny môj príspevok (Možno ti dá aj ban, aby tu bolo o jedného nonstop bota menej hh)
    Prečítaj si, čo som napísal. To, že tam wh nieje je samozrejmé, svoju úlohu to spravilo tak, ako malo. nuž, Pokiaľ budeš takto čítať aj pri skúškach na strednú asi ťa nepochvália :)
    Ehm, mám sa posunuť ďalej, vyjadrujem sa sem iba z dôvodu, že pár členov fóra má pocit, že ich názor sa bere ako hlavný a rozhodujúci (bohužial nie) boli ste mimo hru a aj ste, keď sa budete tlačiť do vecí, ktoré s vami vôbec nesúvisia, nič vám to nepomôže. akurát budete za väčších blbčekov ako už ste/si (?)
    Naposledy upraveno Mlýn; 08-01-20 v 21:41.

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Ja som bol vždy za kara ale ty si bol vždy plačko :D
    Ty sa ideš pojebať za jeden kill(alebo 2 idk)

    Myslel som spôsob vyjadrovania, osobnosť kt sa prezentuješ


    Lúči sa kinder bambi mafia alebo ako si nás nazval

  9. #24
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Šak já si ze všeho, z čeho jde, dělám srandu, beru to s nadhledem, ale taky i vím, kde jsou ty meze. Já jsem znamením Rak a raci jsou velice emočně i mentálně vyspělí jedinci.. tákže tak.

    Kurva já dnes asi nevstanu..

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: Odpověď: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    Šak já si ze všeho, z čeho jde, dělám srandu, beru to s nadhledem, ale taky i vím, kde jsou ty meze. Já jsem znamením Rak a raci jsou velice emočně i mentálně vyspělí jedinci.. tákže tak.

    Kurva já dnes asi nevstanu..
    Ja som vedel, že máme veľa toho spoločného, som tiež rak :o

  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb

    Myslím, že tu píšete už od věci a hlavně lidi co s tím nemají nic společné. Toto téma uzavírám a pokud chcete zabanovaní něco řešit, tak můžete stejnou cestou jako Listra v žádosti o UB. A co se týče hlášení od Mlynka, že se jedná o Wh, to nebylo potvrzeno.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •