Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Zdravím, chtěl bych zkusit požádat o práva na Zombie serverech (spíše BaseBuilder)

    Originální hru vlastním hrával jsem i dlouhou dobu na ns : http://csko.cz/XXMQ STEAM ID : STEAM_0:0:130796140

    Aktivita na serveru : Myslím si že jsem aktivní csko už hraju od batolete a kotelna je můj oblíbený portál :)

    Trestný rejstřík : Nadával jsem hráči Drapalas. protože na něj mám svůj osobní názor ale už to nemám za potřebí... a dostal jsem pár banů z roku 2017 banlist : https://banlist.csko.cz/ban_search.php

    Hlášení cheaterů : Myslím že asi 3x jsem dal hlášení na forko jinak spíš zkouším toho hráče poučit že se to nedělá atd. ale když to nejde po dobrém tak pak musím na forum :D

    Něco málo o mně : Zdravím jmenuji se Tomáš, je mi 16 let navštěvuji střední školu Marketing a Reklama. Mezi mé zájmy patří hraní na počítači, chodit ven s blízkýma, sport, poslouchat muziku, sledovat videa a dělat grafiku.

    Proč bych měl dostat práva já : Myslím si že jsem hodně aktivní na serverech a csko hraju už dlouho, na BaseBuilderu hraje poslední dobou hodně lidí a chtěl bych tam udržet pořádek jelikož tam potkávam občas jenom 2 adminy Troppe a method_maan a ten mod mě hodně baví.


    Za každou odpověd budu rád hezký zbytek dne ;)
    Naposledy upraveno proste; 08-01-20 v 20:53.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Ahoj, pamatuju si tě ještě z doby, kdy zombíci ještě frčeli (tak 2-3 roky zpátky), teda pokud jsi ten JirikKiller. Pár nahlášení na fóru jsem viděl, ale žádná sláva. Ono se není ani čemu divit, když jsou zombíci prázdní. Chatlog nic moc, nějaký ten ban jsi dostal měsíc zpět.
    Admin na zombíky ani není moc potřeba. Tím neříkám, že se nemůže někdo vzít, ale tebe bych na to zatím neviděl.
    Proti.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Není to síce moja sekcia ale za mňa proti. Poznám prevažne z jb a správanie a vyjadrovanie je úplne mimo toho ako by sa mal žiadateľ správať.

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Neni to sice moje sekce, ale přispěju sem taky svým bezvýznamným názorem. Znám tě z JB, rozhodně nemáš hlavu na to, dělat admina. Viz. Fellow.
    Nieee

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Neni to sice moje sekce, ale přispěju sem taky svým bezvýznamným názorem. Znám tě z JB, rozhodně nemáš hlavu na to, dělat admina. Viz. Fellow.
    Nieee
    Tebe jsem na jb už dlouho neviděl tak nevím jak by si mohl posoudit že na to nemám hlavu a Fellow se ke mě taky moc nechoval slušně na tsku když jsem se ho zeptal proč mám ban za radění když jsem neradil naštěstí kotelna tak neklesla a mám unban (ban za urážky beru ale už nemám za potřebí urážet)
    Naposledy upraveno proste; 15-01-20 v 21:59.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Ahoj, pamatuju si tě ještě z doby, kdy zombíci ještě frčeli (tak 2-3 roky zpátky), teda pokud jsi ten JirikKiller. Pár nahlášení na fóru jsem viděl, ale žádná sláva. Ono se není ani čemu divit, když jsou zombíci prázdní. Chatlog nic moc, nějaký ten ban jsi dostal měsíc zpět.
    Admin na zombíky ani není moc potřeba. Tím neříkám, že se nemůže někdo vzít, ale tebe bych na to zatím neviděl.
    Proti.
    BaZ!nKa, .RoSa , Muchen Tuchen a Jirik
    (ono by to ještě možná frčelo ale jedinej admin kterej tam občas chodí je method :D a hrát proti lidem co blokujou v tunelu protože jsou dohodnutý nikoho nebaví)

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Vybral sis bohužel špatnou sekci. Admini co tam měli pouze primární práva, tak jim byly nabídnuté práva i jinde, aby mohli vypomáhat a neměli je jen tak, protože tato kompletní sekce je už delší dobu prázdná. Ani z ní nejdou vidět žádná hlášení a proto z toho důvodu jsem PROTI. Jak již bylo zmíněno, admin tam vůbec není potřeba a ti co tam práva mají, to stačí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Súhlasím s Britny
    Spoiler Spoiler:


  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Spíš mi to přijde jako taková žádost typu: dejte mi to na mrtvej server, ja si za měsíc žádám o rozšíření.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    75

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    já si myslím že tam občas hraje dost lidí ale nikoho nebaví hrát s lidma co blokují v basce nebo jsou 3 v ledderu blokují při stavení atd. (jenom občas tam zajde method)

  11. #11
    Profesionální člen Avatar uživatele method__maan
    Datum registrace
    Mar 2016
    Příspěvky
    234

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Zdarec, jak se zde už psalo, admin na zombie servery není tolik zapotřebí. U tebe si navíc myslím že by to teď přineslo více škody jak užitku.
    Proto jsem PROTI.

  12. #12
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na Zombie serverech / Muchen Tuchen

    Aj napriek koronavírusu sa návštevnosť tohto módu podstatne nezvýšila. Naberať ďalšieho človeka pre tento mód preto nemá zmysel, keďže by to nemalo praktické využitie. Ak máš naozaj veľký záujem o práva, odporučil by som ti zamerať sa skôr na inú sekciu (podľa aktivity v posledných týždňoch by to bol zrejme Jailbreak) a skúsiť to o pol roka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •