Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: STREJDA --> Koprakek

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    STREJDA --> Koprakek

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 274707)
    [AMXBANS] Mas 2 dnu, 13 hodin, 37 minut a 9 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: '335460'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < STREJDA >
    [AMXBANS] Tvuj nick: STREJDA
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:305686751
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:305686751
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.81.210.224
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.81.210.224
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 5 mini
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj


    Poznamka:


    Rad bych se zeptal, tady se davaji bany podle prezdivky a ne podle ip hrace? protoze ja jsem urcite vcera ve 22:30 pripojeny nebyl jelikoz jsem uz spal, pac musim chodit do prace... pokud se nekdo prejmenoval jako STREJDA a delal bordel to prece neni muj problem,,,, NEZADAM unban, je mi to jedno,budu hrat jinde, jen si myslim,ze by jste si to meli lepe posefovat,.. dekuji...

  2. #2

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Tady si byl nahlášen https://csko.cz/forum/showthread.php...788#post542788
    Ban je za tvoje vulgarity během dne, to, že byl ban udělený až ve 22:30, je důsledkem toho, že tě Kopr v ten čas banoval na webu
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    hej okurko nikdo se tě na nic neptal, ale když už chceš něco řešit tak tě poučím, admin má dávát bany pouze má li k tomu důvod jeli svědkem porušování pravidel nebo má li demo kde se hráč dopouští nějakého porušování pravidel, čili bez důkazu není zločit, takže argumentovat tím že byl ban udělěný za činy spachané během dne je to totálni sračka a tvoje snaha být chytrý a srát se do nečeho oč tě nikdo nežádál je zbytečná, takže nech mluvit admina který ban udělil... Tady jde pěkně vidět jak jsou servery kotelny rozbité a admini si tvoří vlastní pravidla.... znovu říkám že nežádám o UNBAN,jsou jiné nerozbité portálý kde se dá hrát, jen chci aby mi mistr KOPRAKEK řekl na základě čeho ban udělil v 22:30 když v tu dobu jsem už hodinu spal... A pokud se nějaký hráč přejmenoval na STREJDA, poté porušoval pravidla, měl by dostat ban on na jeho ip adresu a néééé že přivolate admina který nic neviděl a jenom proto,že někdo řekl že strejda.... tak bude rozdávat bany_?? pokud chcete někoho trestat musíte mít důkaz... toť asi vše jen dodám že tohle bych čekal od nějakého admina s čerstvými právý např. jako je smradlavá okurka či jak si ten loula říka,ale né od KOPRAKEKA.... děkuji polibte mi prdel..
    Naposledy upraveno STREJDA; 08-01-20 v 11:59.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    bože co to meleš? ban je na tvoji IP a ne na někoho jineho,dukaz je v chatlogu ktery ti koprakek doda jak tu dojde..ty bys měl ubrat..

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    hej dajmene neprosím se tě o tvůj názor, pokud se chceš vyjádřit tak čti trošku pečlivěji, zřejmě máš problémy číst a zároveň chápat co čteš, ale to se dá vylepšit chce to jen čas a musíš na tom pracovat....

  6. #6

    Re: STREJDA --> Koprakek

    Zdravím. Vyvedu tě z několika omylů. Především, tohle je žádost o UB. Každý admin má právo se tady k tomu jakkoliv vyjádřit. Ty nejsi ten, kdo tady určuje, kdo se tady vyjadřuje. Za druhé, opět připomenu, že se jedná o žádost, tzn. ty o něco žádáš a když někoho o něco žádáš, tak by to mělo být ve vší slušnosti. S tím, jak tady ohrnuješ nos, vůbec nepochodíš, naopak si akorát vykoleduješ výsměch a ignoraci ze strany adminů i hráčů. Dokonce pokud tvoje chování přesáhne meze, tak můžeš dostat ban i na fórum. A vůbec nezáleží na tom, jestli ty tohle bereš jako žádost, či nikoliv. Oficiálně to žádost je, takže tak k tomu budeme i přistupovat. Takže tě prosím, začni se chovat tak, jak se slušný člověk v žádosti chovat má a ještě jednou si přečti celý tento odstavec a zamysli se nad ním před tím, než znova něco napíšeš.

    A teď k podstatným věcem. Admin má právo dát ban hráči, má-li k tomu důvod a důkaz (v případě jb je-li svědek). Admin má právo dát ban za prohřešky proti pravidlům, které se udály zpětně. Takhle to tu prostě funguje a tobě nezbývá nic jiného než se s tím smířit. Teď prosím počkej na banujícího admina Koprakeka, který zde dodá důkazový materiál z chatlogu, do kterého mají přístup všichni admini a VIP hráči. Na nás ostatních zbyde to, abychom se na ten chatlog podívali a následně se vyjádřili, zda je ban opravdu oprávněný.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 08-01-20 v 12:16.

  7. #7

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Citovat Původně založeno AdeKdoje Zobrazit příspěvky
    hej dajmene neprosím se tě o tvůj názor, pokud se chceš vyjádřit tak čti trošku pečlivěji, zřejmě máš problémy číst a zároveň chápat co čteš, ale to se dá vylepšit chce to jen čas a musíš na tom pracovat....
    Skúsim ti to vysvetliť ešte raz a pomaly. Čítaj pozorne. Bol si nahlasený tu na fóru hráčom. Dôkaz máme v podobe chatlogu (všetko čo v hre napíšeš sa ukladá na webe). Ban v 22:30 si dostal vtedy, kedy sa banujúci admin dostal k sťažnosti na teba a odvtedy je ban platný. Ak nechceš unban, tak stačilo napísať dotaz a spýtať sa prečo je to tak a nezakladať žiadosť o unban. Ak ti niekto, kto tu hrá pomaly dekádu napíše, ako to tu funguje, tak počúvam a diskutujem a nesnažím sa arogatne pretláčať svoje myšlienkové pochody o pravidlách s ešte teplým účtom na fóru.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Grakon...nemám potřebu být laskavý a nemyslím si že jsem nějak exktra sprostý nebo někomu nadávam u nás na Ostravsku se tak prostě mluví,bohužel.... Teď ty Indian0 chceš říct že když má někdo jak ty říkáš teplý učet tak nemá právo na to se hájit nebo cokoliv řict, kde žiješ? je fuk jak dlouho má kdo účet žrejmě jsi ještě životem nepolíbený kdýž pustíš veřejně takové diskriminující hovno... tím pádem ti nemám co říct a od teď jakékoliv tvé vyjádření je mi u análu, tvou odpověď si vytisknu a večer jí použiju na utření stolice která zbyde na mém analním věnečku. děkuji

  9. #9

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Môžeš si hovoriť čo chceš, ale musíš počítať s tým, že tvoje slová prinesú aj isté následky. Ja som tam skôr poukazoval na to, že nemáš ani poňatia o tom ako to tu funguje a rozkrikuješ sa a poúčaš nás o tom ako to tu funguje :D a jediný kto tu teba diskriminuje je tvoja inteligencia a ego. A kľudne si moje vyjadrenia tlač do tej časti tela s ktorou najčastejšie rozmýšľaš. Holá
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Indian0 nezajímáš mě nesnaž se...

  11. #11

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Ježiš, ty seš kus debila :D :D :D
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    17

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Okurko! Nadávat umíš, ale do debaty jsi moc nepřispěl...

  13. #13

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Můj první příspěvek byl pokus ti normálně vysvětlit, proč máš ban. Ty si začal nadávat a psát nesmysly, jednali sme s tebou s dostatečným respektem, ty se chováš jako hlupák, tak s tebou budu jako s hlupákem jednat.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    Ban dle mého očividně v pořádku ale asi moc krátký

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: STREJDA --> Koprakek

    jb sekcia, moj nazor asi aj tak nikoho zaujimat nebude, ale chl neni zase az tak moc hrozny, na aime je to kolko krat horsie...na druhu stranu, spravas sa jak usoplene decko, tak mala pauza nezaskodi...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •