Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Insanity - Jailbreak práva

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Talking Insanity - Jailbreak práva

    Ahoj, rád bych si požádal o práva na jailbreak serverech.

    Nick ve hře: Insanity.

    Nick na fórum: WhiteWolf

    Věk: 18

    Steam Nick: Insanity

    Steam ID: STEAM_0:0:85629432

    Nějaké bany nebo prohřešky: V minulosti asi před dvěmy lety, jsem byl často banován, kvůli mikrofonu, nebo menší bany. Který jsem neměl a často jsem chodíval k CT. Prvně jsem dostával jenom přehozy ale následně jsem byl zato i banován. Kvůli tomu mikrofonu jsem dostával bany samozřejmě i za neohlašené mody. Po nějaké době jsem si koupil mikrofon protože to prostě bez něho nešlo. A záčal jsem hrávát normalně. Bez nějakých problému. Ale někdy nějaký ten FK padl. Ale poslední půl rok - rok hraju bez problému. Samozřejmě za všechny trable , které semnou páni admini museli mít se omlouvám. A Ban za to že můj bráška cheatoval.

    Něco o sobě: Ahoj , jmenuju se Milánek, pocházím z Moravskoslezského kraje , přesněji z Ostravska Za tři měsíce oslavím devátenáctiny , takže je mi stále 18 let. Už nestuduju ale pracuju. Mechanickou školu jsem dodělal minulý rok, když jsem v pohodě zvládl zkoušky. A od zaří jsem začal na plno pracovat v zemědělském podniku. Ve volném čase hraju aktivně cees 1.6 a ceesgo. Taky chodívám s kámošema různě ven a tak dále. Víkend většinou někde proflámuju s kamarádama. Většinou po práci mám plno času takže hraju csko.

    Proč by jsem chtěl na Kotelně adminovat: Za tu dobu co hraju, sem poznal spoustu lidí , kteří buď jakým koliv způsobem kazili hru nebo furt bezdůvodně zabíjeli. Proto bych se chtěl stát adminem abych uklidnil tady ty hráče. A pomohl normálním a slušným hráčum aby si užili hru. Myslím si o sobě, že jsem takzvaně herně dospěl a citím se na to být adminem. Aby jste vědeli že to myslím vážně, tak sem dokončil úspěšně akademii. Na serverech a na steamu se snažím pomáhát hráču. Kdy se mě hráči ptáji na pravidla.Na závěr jenom že bych byl rád abych patřil do A teamu a pomáhal k lepšímu chodu serveru.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #2

    Re: Insanity - Jailbreak práva

    Hele. Můžeš být vůbec rád, že nemáš ban. Rozhodně ne.

  3. #3

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Posledný ban si dostal pred polrokom a zrušili ti ho nedávno. Samozrejme, že si odvtedy vzorný hráč a nemáš ban, čo samo o sebe dáva logiku, kedže si mal ban aktívny tak ani nemohol dostať ďalší. Cca mesiac hráš a si vzorným hráčom, nekonfliktný, zodpovedný no radosť udeliť práva. No a potom odíde admin zo serveru a sťažnosti prichadzajúce mne na Steam, na istú skupinu toxic hráčov s ktorou pravidelne hrávaš, sa len tak hrnú. Teta Sebareflexia je doma?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #4

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Toto tu je vážne alebo joke? :D btw rozhodne proti a ako napísal Grakon, môžeš byť rád že nemáš ban, nie to práva.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Toto tu je vážne alebo joke? :D btw rozhodne proti a ako napísal Grakon, môžeš byť rád že nemáš ban, nie to práva.
    Já bych fakt byl nejlepší admin na jailu, zkus mi dát tu šanci, nezklamu
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Proti

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Jednoznačne NIE!

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Posledný ban si dostal pred polrokom a zrušili ti ho nedávno. Samozrejme, že si odvtedy vzorný hráč a nemáš ban, čo samo o sebe dáva logiku, kedže si mal ban aktívny tak ani nemohol dostať ďalší. Cca mesiac hráš a si vzorným hráčom, nekonfliktný, zodpovedný no radosť udeliť práva. No a potom odíde admin zo serveru a sťažnosti prichadzajúce mne na Steam, na istú skupinu toxic hráčov s ktorou pravidelne hrávaš, sa len tak hrnú. Teta Sebareflexia je doma?
    Nemám tetu doma dnes
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Milan,
    myslel som, ze mas trochu sudnosti, ale zase ako joke je to dobre...nazor OT admina na jb aj tak nikoho netrapi, tak opat suhlas s Grakonom (uz si zacnu snad seci mysliet, ze postupujem s tebou v zhode hhhh)

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Tak asi každý admin ví, že si dostal UB s podmínkou hlavně díky tomu, že sem to i řešila s Kotlem. Ale to, že si požádáš o práva sem vážně nečekala a přijde mi to upřímně dost drzé po tom všem. Jestli ti to nezavře Samco do konce týdne, tak to klidně udělám sama. Opravdu buď rád, že vůbec máš tu možnost hrát, natož si ještě žádat o práva.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Takže, protiprávní jednání (Mohlo se to dokonce i řešit policii), co vím, tak šikana pár holek která se tu s tebou řešila. Ty bys měl mít ten ban furt. Měl bys zvolit taktiku pštros - narvat hlavu do země, neukazovat se, neupozornovat na sebe.


    Proti


    E: Dle tvých komentářů si z toho evidentně jen děláš prdel..

    E2: Jinak mám nějakýho ptáčka, co mi napsal do PM, že si z toho opravdu dělá srandu.
    Naposledy upraveno Operak; 09-01-20 v 21:13.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  12. #12
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Já bych fakt byl nejlepší admin na jailu, zkus mi dát tu šanci, nezklamu
    Proti

  13. #13

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    NE?

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    E2: Jinak mám nějakýho ptáčka, co mi napsal do PM, že si z toho opravdu dělá srandu.
    Já si z něčeho udělám srandu jo :D
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    To bych ho radši strčil do mixeru, NIKDY
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •