Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 16 z 16

Téma: Insanity - Jailbreak práva

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Insanity - Jailbreak práva

    Tak jak jsem řekla, tak své slovo dodržím. Normálně do náboru se nějak extra nestarám a respektuju, když si Samco vyřeší žádosti sám, ale ty jsi takový individuální případ. Myslím, že každý pochopí, že tady opravdu nemáš šanci být vůbec součástí AT a už jen díky své historii. Osobně si nemyslím, že si herně dospěl skrze tvé občasné vyjadřování na chatu i ve hře a hlavně to, jak třeba u někoho prosíš, aby ti dal zde pro (mám důkaz) a klidně bych věřila, že i Operak má pravdu, protože ten kdo dostane tak tak UB a požádá si za měsíc o práva to snad nemůže myslet vážně. Jinak Kotel nábor neřeší, veškerou důvěru v tomto případě dal do rukou náboráře, tak ani tam není třeba žebrat o vyjádření. Zamčít se to mohlo klidě hned, jak sis požádal, ale dala jsem ještě šanci se třeba k tomu jiným vyjádřit, nebo kdyby sám Samco tu byl a zamčel to, protože opravdu nevidím důvod, aby to bylo nadále otevřené. Snad se za to na mě nebude nikdo (asi krom wolfa :D) ani Samco zlobit. Reopen bych brala asi jen od Samca s nějakým pádným důvodem.

    Tvou žádost tedy uzavírám, ale nechám ji ještě zde, kdyby k tomu chtěl něco dopsat náborář.

    E: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=275004
    Naposledy upraveno Britny; 27-01-20 v 17:51.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •