Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Stížnost na hráče Insanity/Whitewolf + možnost obchazení Perma Banu v minulosti

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2013
    Příspěvky
    14

    Stížnost na hráče Insanity/Whitewolf + možnost obchazení Perma Banu v minulosti

    Zdravím,
    S Insanitym máme asi všichni historii, ale mě už nebaví, ať už od něj nebo slyšet od lidí, jak si ze všech dělá srandu a neřeší to. Jeho žádost o admina mi připoměla jak rád zapoměl na to co se stalo před půl rokem. Tímto posílam screenshoty našich konverzací k posouzení. Protože jeho chovaní vůči mě, nebo už i mím kamarádům je něco co mi připadá že po nocích nad jejich nebo mím chatem masturbuje. A v jednom z obrázků se také přiznává k obcházení popravdě.

    -Dwarf Warrior
    " May the Emperor protect our souls Astartes.

    Link pro rar soubor s obrázky - http://leteckaposta.cz/463827803

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnost na hráče Insanity/Whitewolf + možnost obchazení Perma Banu v minulo

    Mně to háže chybu, když to chci otevřít, tak nevím co tam je za screeny (nevím jak ostatním) ale pokud to jsou screeny z nějaké vaší soukromé konverzace, tak to vůbec sem nepatří. O Whitovi si každý udělá obrázek sám, určitě si nemyslím, že by ho někdo banoval za soukromý chat. Musel by jedině porušovat pravidla na serveru a vulgárně ostatní napadat, kde dodáte důkaz, aby se to dalo řešit.

    Co se týče, že si to poslal i z části na popud jeho založení žádosti o práva, tam je jasné, že nemá šanci je dostat a kdo ví, jestli vůbec tu šanci někdy dostane.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Odpověď: Stížnost na hráče Insanity/Whitewolf + možnost obchazení Perma Banu v minulo

    Soukromé konverzace sem vůbec nepatří, jak psala nahoře Britny.
    Neřešitelné.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4

    Odpověď: Stížnost na hráče Insanity/Whitewolf + možnost obchazení Perma Banu v minulo

    Souhlasím s kolegy + důkaz o obcházení také žádný není
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •