Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Qve?ka --> Koprakek

  1. #16

    Odpověď: Qve?ka

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Ok, to znamená, že budem každému prípadu (doslova prípadu ne pepčovi čo tu hrá prvý raz) plieskať bany dlhé ako neviem čo nehľade na históriu, chl atď.? Ja som písal, že týždeň je adekvátny. A rešpekt medzi hráčmi sa dá získať veľa spôsobmi nie len tým, že "ha plesknem mu dlhý ban a bude ma rešpektovať". Adminmi sme od toho, že máme nervy na uzde a dávame tresty aké sa dávať majú nehľade na okolnosti (sú výnimky tzv. extrémne prípady s 20+ banmi za podobné veci či tardi čo nepoznajú hranice).
    A nervy na uzdě znamená, že s tebou může každý vyjebavat a s 3denim banem si akorát vytře prdel? Sorry ale jestli si chceš na serveru držet hráče, kterej prostě píše a provádí věci, který nejsou zrovna příjemný ostatním hráčům, tak je to tvoje věc.
    Znova opakuju, že nemám nic proti tomu, když člověk přijde, uzná chybu, omluvi se a chce unban.
    Každý ban je individuální, pokud mám dát permu jedinýmu hráči, aby to další tři začlo bavit, tak proč ne?
    Nelíbí se mi že se tu zastáváš idiotů, co lžou, nadávají a znepříjemňují hru ostatním, i kdyby byl ten ban příliš dlouhej, tak mi úplně nepřijde na místě aby si zavadel teorie o tom, že délka banu je taková proto, že je banujici admin zaujatej.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 09-01-20 v 00:37.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  2. #17

    Odpověď: Qve?ka

    Souhlasím s Danem. Respekt si jako AT musíme nějak získat. Když to u některých hráčů nejde po dobrém, půjde to jinak.
    Situace by se změnila, kdyby hráč přišel s omluvou a zažádal o zkrácení, ale to se nestalo. Neříkám, že nezakročil až moc tvrdě, ale každý banuje tak, jak v té chvíli uzná za vhodné. Drobné zkrácení je ale na místě.

    Mimochodem Off_Mane, jak můžeš znát situaci na Jailbreaku, když tam skoro vůbec nehraješ? Teda aspoň podle "Seznamu adminů" soudím, že to tak je.
    Naposledy upraveno Latins; 09-01-20 v 10:04.

  3. #18

    Re: Qve?ka

    Zdravím. Z dema, na základě kterého dostal Qvečka ban mohu usoudit, že se o provokaci opravdu jednalo. Za otravování hráčů hráč ban dostat může, takže ban je samo o sobě oprávněný. Co se mi nelíbí, je délka. Odpusťme si nějaké vyšší mravní principy. Mělo by to tu fungovat tak, že při prvním banu za nějaký prohřešek by se měla udělit normální délka. Pokud se hráč po skončení banu vrátí do starých kolejí, tak se udělí ban vyšší. Takhle to může pokračovat tak dlouho, dokud hráč nakonec nedostane ban na tři měsíce a následně pak ještě permu. Nelíbí se mi Qvečkův přístup k této záležitosti. Sranda to určitě není, na druhou stranu při neoprávněné délce chápu i jeho rozhořčení. Pořád platí pravidlo, že žádost o UB by neměla ovlivňovat normální postupy. Já jsem pro zkrácení banu a zároveň Qvečku poprosím, aby se trošku vzpamatoval a našel v sobě kousek sebereflexe, kterou by mohl projevit i tady.

  4. #19
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Qve?ka

    Som čakal, že sa domňa JB komunita pustí hh. 1. z koprovho postu to docela sršilo. 2. ukáž mi históriu banov, chl, voice chat aby ma presvedčil o tom, že má mať mesačnú pauzu. 3. Podľa skupiny súdiš aj tohto za to, že je s nimi na TS či čo a chytol sa nejakej témy? 4. písal som to aj na discorde - situácia kedy admin dal perma ban, hráč požiadal s ospravedlnením o UB a skrátilo sa mu to na pár dní bola dajako zamietnutá zo všetkých strán a tu sa to urobí v menšom merítku, že dostane pálku mesiac príde pre UB a za omluvu sa mu to skráti na týždeň? 5. Ak s tebou niekto vyjebáva je to čisto a proste tvoja chyba ale nemôžeš argumentovať mesačný ban tým, že keď sa ospravedlní tak mu to skrátim na "mini" ban alebo chodí mi na teba 300 hlásení a nebaví ma to stále riešiť dokola. Od toho si admin snáď nie? 6. Ja sa ho zastávam? Poprosím časť a post lol. 7. Pokiaľ viem keď sa jedná o nejakého problém hráča som medzi prvými čo sú pre adekvátny trest aj tvrdší takže nechápem docela kde si nabral časť, že si tu chcem držať trash, druhé lol.

    Posledná vec, nechodím na JB ale toto mi príde ako keby vám tam robila parta bordel a každý kto má s ňou aj nick spoločný je automaticky čurák a zaslúži si ban after ban after ban. To už aj furien je konzistentnejší s banmi hh, príde to riešiť kopr - mesiac, príde to riešiť jakupp - týždeň, príde to riešiť okurka - mesiac, príde to riešiť neviem samčo - týždeň.

  5. #20

    Odpověď: Qve?ka

    Věŕ mi, že sem si přečetl každý písmeno tvyho postu, ale jestli máš názor ten, že když s tebou hráč vyjebavá, tak je to tvoje chyba, tak by ses asi k sekci JB neměl vůbec vyjadřovat.
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 09-01-20 v 02:09.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #21
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Qve?ka

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Ver mi, že sem si přečetl každý písmeno tvyho postu, ale jestli máš názor ten, že když s tebou hráč vyjebavá, tak je to tvoje chyba, tak by ses asi k sekci JB neměl vůbec vyjadřovat.
    Lulw. A je to chyba hráča? Tvoja chyba je, že nemáš rešpekt, tvoja chyba, že si nevieš urobiť dostatočný poriadok aj bez banu. Jediná hráčova chyba je v tom, že toho využíva. Prečo ja si viem na furiene urobiť poriadok cestou kde sa všetci zúčastnení zasmejú či všetci sklapnú? Alebo na knife? Alebo Bhop? Pretože sa viem k nim aj správať ajkeď občas tam vyzniem ako totálne Mount Everest ego na nohách. A áno JB má inú komunitu ale to stále nič na tom nemení keďže si nadriadený tej komunity a jej časť. Hlavne argument typu "Ty nevieš aké to na JB je, nechodíš tam" je relevantný.

  7. #22

    Re: Qve?ka

    Začíná se tu z toho stávat dobrý shit talk. Tohle si nechejme do AF. V žádosti o UB se má řešit pouze konkrétní ban a konkrétní hráč.

  8. #23

    Odpověď: Qve?ka

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Lulw. A je to chyba hráča? Tvoja chyba je, že nemáš rešpekt, tvoja chyba, že si nevieš urobiť dostatočný poriadok aj bez banu. Jediná hráčova chyba je v tom, že toho využíva. Prečo ja si viem na furiene urobiť poriadok cestou kde sa všetci zúčastnení zasmejú či všetci sklapnú? Alebo na knife? Alebo Bhop? Pretože sa viem k nim aj správať ajkeď občas tam vyzniem ako totálne Mount Everest ego na nohách. A áno JB má inú komunitu ale to stále nič na tom nemení keďže si nadriadený tej komunity a jej časť. Hlavne argument typu "Ty nevieš aké to na JB je, nechodíš tam" je relevantný.
    Za prvý tu neřešíme mě, očividně nemáš přehled. Za druhý srovnáváš dva absolutně nesrovnatelný módy.
    JB komunita je prostě jiná, jen se snažím říct, že jestli se prostě někdo chová jako blb a pak ještě lze v žádosti o ub, nemel by mit nárok na zkracebi/ub. A když pak dorazí do žádosti admini, který netuší jak to funguje, tak by se zkrátka neměli vyjadřovat.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  9. #24
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Qve?ka

    Pro zkrácení

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Qve?ka

    Jakože já občas přestřelím ban, ale tohle? To je už moc. To, že je z Shrojkovi skupiny ho nedělá nikým, kdo by měl dostat mimochodem první ban za podobnou vec měsíc. Týdenním banem bych vybanoval celou tu jejich skupinku čumilů. Měl jsem je taky tu "čest" poznat a už jsem i jednou Shrojka banoval za otravování hráčů (Mě). Tvoří se tu zase skupinka dětí/puberťáků co si myslí, že je vtipné někoho obtěžovat virtuálně. Před časem to byl Dwarf se skupinkou, Daxer a jsou tu noví.

    Pro zkrácení pod podmínkou vrácení banu na délku banu aktuálního při pokračování.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Qve?ka

    Nechci se do toho nějak navážet ale většina hráčů má respekt k Adminum kteří zachovají klidnou hlavu ve všech situacích a řeší to v klidu a je s nima občas řeč a když tam přijde a dá dlouhý ban neřekne nic a pak odejde to si spíš ty hráče naštvete a budou na vás nasraný a poštvete je proti sobě neříkám že to je v mém případě ale csko hraji docela dlouho na to abych to viděl. Jen moje varianta možná to někdo vidí jinak ale takhle to vidím já.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Qve?ka

    No pokud se někdo snaží docílit respektu skrze bany, tak si nemyslím, že to je úplně nejlepší řešení. Většinou to dopadne úplně, ale úplně kontraproduktivně. Čistě můj názor a zkušenosti.

    Osobně jsem pro zkrácení na týden, který bych bral jako varovnej prst, pokud udělá podobnou chujovinu znova, tak bych se s ním nemazlil a dal mu ban delší.

  13. #28
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: [ ban k posouzení ] Qve?ka --> Koprakek

    Zde se taky čeká na Kopra, skoro všichni jsou pro zkrácení na týden a vzhledem k tomu, že to bude za chvilku ten týden, tak by měl ban už týden, tak bud mu dát úplný UB za ty 2 dny, nebo to zkrátit na týden. Avšak hráč by se mohl alespoň nějak omluvit a přislíbit, že už nebude dělat problémy, či se do nikoho navážet. Konečný verdikt nechám samo na Koprovi, ale aby to zde taky nebylo zbytečně dlouho :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: [ ban k posouzení ] Qve?ka --> Koprakek

    1. Tohle je Koprův ban a on se s tím má vypořádat po svém. Dal 3 týdny, tak sám asi ví, proč ho dal tak dlouhý. Zda je ban moc dlouhý nebo ne zdůvodní on sám a rozpoutávat tady kvůli tomu debatu je zbytečné.

    2. Případ, kdy se tady partičky hráčů domlouvala na TS s tím, že budou prudit a otravovat jak hráče tak adminy, tak už tady byla (Daxer a spol.) a tresty byly daleko větší. Sám jsem dal tehdá Daxerovi půl roku a další dostali po 3 měsících.

    3. Kdyby hráč došel a sám řekl že udělal kravinu, tak se dá prostě s takovým člověkem domluvit. Pokud ale dojde a začne ještě pičovat že nic neudělal a vymlouvat se na všechny okolo...sory, ale takhle to nefunguje.

  15. #30
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Qve?ka

    Několika adminům, co zde byli pro zkrácení jsem vysvětlil, proč jsem udělal to, co jsem udělal... někteří z nich ten názor změnil. Hráč nepřišel s omluvou či "doznáním" ale pouze se tu vymlouvá, Nihilia snad napsal vše co si myslím i já... Žádost tady je už nějaký ten den... a hráč místo toho aby reagoval na můj příspěvek a přeci jen se omluvil, tak píše úplně něco jiného. Věc z mé strany beru jako vyřešenou tak, že nic s tímto banem nadále dělat nebudu. Díky moc Nihilio a dalším co to chápou.

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Jakože já občas přestřelím ban, ale tohle? To je už moc.
    To píšeš jak kdybych někoho měl zavraždit
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •