Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazit výsledky od 46 do 57 z 57

Téma: Žiadosť o práva na JB

  1. #46

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Ahoj,
    na JB mi každý den hlásí, snaží se na serverech udržovat pořádek, přestupky hlásí o sto šest, ne, že by mi to vadilo, ale nemohl by to začít řešit sám?
    Pokud je nějaký problém ohledně toho, že by dostal práva, tak myslím, že aspoň spešl by se mu nahodit mohl.
    Myslím si, že vhodnější kandidát na řešení přestupků v JB sekci momentálně není.

  2. #47
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Re: Žiadosť o práva na JB

    Tak abych se taky vyjádřil. Mlýna jsem nemusel, nesedl jsi mi prostě. Je to čistě můj názor. Poslední dobou jsi ale na serverech více než v pohodě. Hlášení u mě máš dost, JB znáš dobře.
    Neposer si to u mě. PRO
    Life is illusion.

  3. #48
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno DeadJoy Zobrazit příspěvky
    Tak abych se taky vyjádřil. Mlýna jsem nemusel, nesedl jsi mi prostě. Je to čistě můj názor. Poslední dobou jsi ale na serverech více než v pohodě. Hlášení u mě máš dost, JB znáš dobře.
    Neposer si to u mě. PRO
    Ďakujem, dosť si toho vážím

  4. #49
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    RazDva RazDva, prosim adminy o vyjadreni, at to zas neni na rok
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  5. #50

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Těch vyjádření je víc než dost, upřímně nevím na co se tady čeká..

  6. #51
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Kdyby si byl Samco už 100% jistý, tak by to vyřešil teď, jak řešil nedávno nějaké žádosti. Upřímně stále vidím nějaký háček. Sice už nigga není spesl a ta kofrontace by byla menší, ale stále mám z toho špatný pocit ti dát spesla, abys dělal poradek. Prostě mi tam něco u tebe ještě chybí a je možné, že ten samý problém má i Samco, ale můžu se splést. Jako možná na druhou stranu se z toho nemusí dělat velká věda, když se jedná pouze o spesla, potom by se ukázalo zda na to máš či ne. Tahle se to asi těžko pozná, když by šanci nedostal.
    Naposledy upraveno Britny; 12-05-20 v 03:00.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #52
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Ahoj, úplne neviem, prečo do mojej žiadosti ťaháš Niggu. S Niggom si myslím, že sme úplne v pohode (Kľudne sa ho opýtaj)
    Asi by som si o práva nežiadal a nečakal dlhšiu dobu, keby to mam dostať a začať robiť blbosti, ale chápem, že je to len tvoj osobný názor.
    Pokiaľ ťa bude niečo zaujímať kľudne napíš na steam, môžme tam pokecať (Mlýn, máme sa v priateľoch)

  8. #53
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Zdravím, po debatě dnes v admin foru jsem skočil s vyjimkou na NS abych něco otestoval, omylem jsem se připojil k CT. Na serveru jsem nebyl ani 2 minuty a měl jsem nick Player. Jelikož Enjoy simonoval, tak jsem mu do toho nemluvil. Ty jsi neplnil příkazy od Simona, jakožto běž na kopeček a tam budeš čupět - dostal jsi první hit. Po chvilce jsi měl jít na stupínek u bazénu, šel jsi na cedulku vedle toho - dostal jsi druhý hit a začal jsi psát že tě šikanuju, dostal jsi další hit a přiblížil jsi se ke mě, tudíž jsi dostal kill - nebezpečné přiblížení s věz. pomůckou. Enjoy po mě vyjel s tím že jsi byl na stupínku nebo co - neřeším. Ty jsi mě označil za čur** a dělal ramena s tím že tě nemám srat a blabla. Přišel Okurka abych promluvil, nedělalo mi to problém, jelikož je to můj kolega tak jsem promluvil, následující kolo jsem server opustil a vyzval tě o vysvětlení na Steamu, odpověd přišla : Jejda, ty víš proč to bylo, sory hod si to klidně na forum,.... nemám náladu tak nebudu odpovídat. nebo něco takového... tak to hážu zde. Poprosím o vysvětlení tvého chování vůči NonSteam hráčovi, tedy mně.. takhle to probíhá vždy, když někdo nepromluví když někdo Simonuje? Nikdo mě celou dobu nevyzval a nebyl jsem tam od toho abych dělal průser, jak říkám, šel jsem něco otestovat. Díky za pozornost
    Naposledy upraveno Koprakek; 19-05-20 v 20:06.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #54
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    507

    *VIP*

    Smile Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Ahoj, na steame som ti napísal to, čo som napísal, má to svoj dôvod keď povieme, že mám "horšie obdobie" dôod si nechám pre seba, keďže sa jedná o súkromnú vec a nikoho to nemusí zaujímať.
    Ale poďme k veci.

    Vec sa z môjho pohľadu odohrala takto.
    1 hit si mi dal na kopčeku, keď som si mal čupnuť, aj keď si mohol chvíľu počkať, čo sa z môjho pohľadu nestalo a rovno si ma hitol, ale nevadí. napriek tomu to bol "oprávnený hit"

    Druhý hit sa odohral, keď som mal ísť na stupienok, je pravda, že som skočil na "cedulku vedľa", čo si myslím, že vôbec nevadilo, keďže som tým žiadnym spôsobom nenarušil atrakciu ani neohrozil CT/simona, za čo prišiel ihneď hit, ktorý podľa môjho prísť nemusel, ale to je už asi jedno. Zliezol som dole a postavil sa na "nižšiu časť stupienku" kde si mi dal pištolkou 1ku (Zostalo mi minimum hp), v tom som vytiahol sekáčik a skočil po tebe - Oprávnený kill.
    To, že som ti napísal, aby si ma nesral je pravda. Dôvodom boli z môjho pohľadu zbytočné hity za veci, ktore nijak nenarušili hru ani nič podobné. Bohužial aj to, že som ťa nazval č. je pravda, z mojej strany to bol skrat, ktorý sa nemal stať, za čo som sa ti aj ospravedlnil. (Hej, to "sorry" bolo myslené za to, nie za danú vec)
    Aby si to dal na forum som nenapísal z dôvodu, že som chcel "robiť ramená" alebo niečo podobné, práve naopak. Spravil som chybu a každý by mal za svoje chyby niesť zodpovednosť, U hráčov sa tie väčšie riešia banom, u žiadateľov tie menšie práve takto, kde sa k tomu bude môcť vyjadriť aj niekto iný.

    Aby si si nemyslel. Nie, takto to vždy neprebieha, toto bol ojedinelý prípad, ktorý verím, že sa už opakovať nebude. Ako som písal, mám určité horšie obdobie a tvoje (z môjho pohľadu) bezdôvodné hity to už len "završili", neber to ako žiadnu výhovorku, keďže by sa nič také stávať nemalo.
    Takže ešte raz takto, prepáč za moje chovanie k tebe, verím, že to medzi nami nič nepokazilo.


    e. Operák, asi vedel no. Nečakal som, že za jednu "menšiu chybu" sa tu zvrhne až toto. Chybu aj reakciu som si sám uznal, poznáš ma nejakú tú dobu a (snáď) vieš, že by som sa takto nechoval a že to bol len nejaký skrat.
    e2. Jo a Operak, nějak som to sem nechcel dávať. Ale vzhľadom na to, že si ma sem teda prišiel poučiť a potom si mi nechtiac napísal o zabanovanom hráčovi, tak som ti o ňom písal, že ban za obchádzanie je nezmysel a hráč neobchádza, ty si si ban nevedel nijak obhájiť, tak si to hral na to "uvidíme či príde" a na koniec si mi len napísal "víš co... ti to smažu, pro tvůj dobrý pocit. Když asi musíš za názor na věc se drbat v tom v čem nemáš"
    To si mi dával príklad toho "admina se špatným dnem"? :)
    Naposledy upraveno Mlýn; 20-05-20 v 08:32. Důvod: chyba

  10. #55
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Jedna věc je špatné období jako žadatel o práva, druhá věc je, admin se špatným obdobím. Když si byl takovýhle k non steam hráči, jaký bys byl s právama k nonsteam hráči? O_O Všechny hity od Kopra byli oprávněné ač byli skoro i zbytečné, tak byli oprávněné. Reakce z tvojí strany byla celkem dost přehnaná. Myslím si, že Samco moc dobře věděl, proč tu je žádost půl roku.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #56

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Jedna věc je špatné období jako žadatel o práva, druhá věc je, admin se špatným obdobím. Když si byl takovýhle k non steam hráči, jaký bys byl s právama k nonsteam hráči? O_O Všechny hity od Kopra byli oprávněné ač byli skoro i zbytečné, tak byli oprávněné. Reakce z tvojí strany byla celkem dost přehnaná. Myslím si, že Samco moc dobře věděl, proč tu je žádost půl roku.
    Jak můžeš psát o špatným období admina, když se napojíš po sto letech a dáš úplně nesmyslnej ban?:D
    Máte tady po nevím jak dlouhý době kvalitního hráče, který hlásí. snaží se JB jako serveru pomoct a stejně máte tendenci ho potopit a čekat na jeho chyby?:D
    Tímhle stylem, můžete ty žádosti na JB úplně zrušit, protože za půl rok se vždycky najde něco, co člověk posere, problém je ve vás, že na tu chybu vyloženě čekáte :D
    A najednou se vynoří zrovna Operak, jebne ban za nic a vyjádří se k dvěma žádostem :D

  12. #57
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Žiadosť bola v riešení dlhšie, pretože vyváženosť názorov bola v pomere 50 na 50. Chatlog však potvrdil, na ktorú stranu sa musíme prikloniť a nahodenie práv by preto nebolo správnym rozhodnutím (aspoň nateraz).

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •