Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 57

Téma: Žiadosť o práva na JB

  1. #31
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Podle toho, co mi psal fellow, se toho z minulosti moc nezměnilo. Přikláním se tedy k proti.
    Som teda rád, že sa Fellow ešte stále vyhýba verejnému vyjadreniu. Bez môjho vyjadrenia bude váš názor podľa môjho zkreslený, ale to už je na naborarovi ako sa s týmto vysporiada :))

    E: Áno, všetkým píšem a prosím ich o práva, Žiadať som chcel už dávnejšie. Burton ma v "žiadosti" podporoval dávno predtým, ako som ju sem napísal. Takže určite mi nedal pro len preto, že sme kamaráti
    A každý, kto mi dal pro počkajte na prosbu (Záujemcom pošlem do pm)

    E2: A Fellow, fakt nemusím nikoho prosit, ale keď je vidieť tvoj prístup a môj, je tam rozhodne rozdiel a asi to taktiež rozhoduje.

    E3: Áno, hlásim len kvôli právam Kľudne napíšem každému adminov, ktorému som kedy hlásil, aby sa vyjadril k hláseniam (Uvidíme, či hlásím iba teraz, alebo už predtým hh)
    Naposledy upraveno Mlýn; 29-01-20 v 10:08.

  2. #32

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Než se z normální žádosti stane totálni bullshit, pokusím se to ještě jednou vysvětlit.

    Grakone, když by si teď měl žádost o práva a já bych ti dal proti a adminům do pmky napsal, že to je proto, že nadáváš hráčům přes mik do rodiny, byl by si asi dost angry ne? Protože pak nechápu ten tvůj důvod proti, kterej je totálně mimo mísu.
    S mlýnem sem se bavil a dozvěděl sem se, že tam byly spory ještě předtím, než byl Bee admin, takže po pár letech si samozřejmě nemůžeme odpustit menší pomstičku.
    Jestli budeme brát ohledy v žádostech na to, co si kdo napíše v pmce, tak můžeme všem dokurvit celkem slibné žádosti.

    Ještě jednou upozorňuji, že Mlýn se veřejné debaty nebál, Fellow ano. Takže byste měli ještě zhodnotit, jak moc se tvrzení v pmkách zakládá na pravdě.
    Někteří z vás by se fakt měli profackovat.

  3. #33
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Moje NIE je len môj názor.. Každý má názor iný.. Niekto sa rád pripája k ovečkám druhý zasa nie. Je tu x faktorov podľa ktorých súdim že táto žiadosť nie je spravodlivá voči ostatným a len ma udivuje ako mu to väčšina žeriete aj s navyjákom. Véd takto baf ste neboli ani u Lukosa ci niektorých terajších SA na jb.
    To že keď mám medzi AT kamarátov neznamená že dám pro len tak lebo je môj ''kamarát'' a požiadal ma o to. Zamyslite sa nad sebou a nevyjadrujte sa preto lebo je to môj kamarát a chcem mu pomôcť viz burton.
    Človek čo má minimálnu aktivitu v hre nie to na forku.. Nikdy sa nevyjadroval k žiadosťam o práva ale v tejto bol medzi prvými zaujímavé.

    Už len podľa toho súdim že žiadateľ prosí adminov o vyjadrenie a keďže viem ako sa správal a aký je tak mu toto '' anjelske'' správanie nežeriem a preto mám odlišný názor ako ostatní.

    E. Keď už ste dali to pro tak mi povedzte prečo práve tento žiadateľ by mal získať práva?

    Veľa dôvodov nevidím
    ..ze je dobrý Simon? Videl som aj lepších a takých ktorí sú nežiadaju o práva.
    Že je vtipný? Ak vám príde vtipné to ako sa na serveri prezentuje. Nech sa páči každý má iný humor.

    Hlásí... Samozrejme že bude hlásiť keďže chce práva, kto by nehlási kvôli tomu? Hlásil by každý aby ste si myslí že '' že fuha on sa vážne zmenil tak mu to pro asi dám '' pritom je to len pretvárka ako napríklad u wentika.

    Tu máte môj názor a každý si spravte svoj obraz.. A nehrajeme sa na to '' je to môj kamarát dám mu pro ''.
    Ako už napísal Niko '' admina tu môže mať každý '' ale potom to tak aj dopadá viz fropo, a pod.

    A je mi jedno ako ma ostatní budú brať že som trápny alebo múdry.. Chceli ste to verejne mate to verejne ahoj a peace
    Naposledy upraveno Fellow; 29-01-20 v 10:47.

  4. #34

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Jestli sis všiml, Burton přišel na forko kvůli stížnosti a vyjádřil se k polovině žádostí práv na JB - konspirační teorie ti tedy jdou dobře.
    Že žadatel prosí lidi o vyjádření - další nepodložená konspirační teorie
    Ono kdyby si dodal důkazy na jeho špatný chování, mohlo se to řešit dál. Zatím teda chápu, že ho nemáš rád a nechceš aby měl práva, to ale není důvod k proti, to ses pak do žádosti neměl vyjadřovat vůbec.

    Jestli sis všiml tak "len tvoj názor" ovlivňuje verdikty ostatních adminů.
    Už teda chápu, proč si to nechtěl dát sem do žádosti, ohánět se tím, že dávají admini pro protože kamík, ale sám dáváš proti, protože není kamík. Alibismus jako prase.

    E: víc už to neřeším, takže odpovídat nemusíš, už to bude na Samčovi
    E2: tak ať se sem ty další admini vyjádří, nepotřebuju se s tebou hádat, šlo mi čistě o princip. Já dostal práva tvrdou dřinou a usílím :D
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 29-01-20 v 10:12.

  5. #35
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Pre tvoju informáciu tento názor nemám len ja a ľuďom ktorým som o ňom povedal tak sa priklonili tiež a tiež majú podobný názor.

    Okurka: Ty keď už niečo vypustis sem tak to fakt stojí za to..
    Asi si zabudol ako si tie práva dostal ty.
    Naposledy upraveno Fellow; 29-01-20 v 10:34.

  6. #36
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Hlásí každý kdo chce práva jelikož je to podmínkou. Nemusí být nejlepší simon stačí aby T dostatečně zabavil. Každý má jiný smysl pro humor.
    Já osobně jsem s ním nikdy žádné problémy neměl ani mi o nich nikdo nehlásil či neříkal. Proto nemůžu brát názor fellowa jako vlastní a dát proti. Vidím to spíš jak okurka "že dávají admini pro protože kamík, ale sám dáváš proti, protože není kamík. Alibismus jako prase." Vidím to uplně stejně. Jelikož pokud člověka nemáš rád a může být sebe lepší ego tě nevědomky nepustí a nenechá tě se přes to přenést.
    Každopádně za mě PRO

  7. #37
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Dávám pro, kdo chce vědět proč ať mi napíše PM :D

  8. #38
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Hlásí každý kdo chce práva jelikož je to podmínkou. Nemusí být nejlepší simon stačí aby T dostatečně zabavil. Každý má jiný smysl pro humor.
    Já osobně jsem s ním nikdy žádné problémy neměl ani mi o nich nikdo nehlásil či neříkal. Proto nemůžu brát názor fellowa jako vlastní a dát proti. Vidím to spíš jak okurka "že dávají admini pro protože kamík, ale sám dáváš proti, protože není kamík. Alibismus jako prase." Vidím to uplně stejně. Jelikož pokud člověka nemáš rád a může být sebe lepší ego tě nevědomky nepustí a nenechá tě se přes to přenést.
    Každopádně za mě PRO
    Citovat Původně založeno DajMen Zobrazit příspěvky
    Dávám pro, kdo chce vědět proč ať mi napíše PM :D
    Ďakujem chalani, že sa neriadite podľa názoru iných (Hlavne verejne nevyjadreneho)
    Dajmen, opatrne s humorom, ten je tu asi zakázaný :D

  9. #39

    Re: Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Grakone, když by si teď měl žádost o práva a já bych ti dal proti a adminům do pmky napsal, že to je proto, že nadáváš hráčům přes mik do rodiny, byl by si asi dost angry ne? Protože pak nechápu ten tvůj důvod proti, kterej je totálně mimo mísu.
    S mlýnem sem se bavil a dozvěděl sem se, že tam byly spory ještě předtím, než byl Bee admin, takže po pár letech si samozřejmě nemůžeme odpustit menší pomstičku.
    Jestli budeme brát ohledy v žádostech na to, co si kdo napíše v pmce, tak můžeme všem dokurvit celkem slibné žádosti.
    Mne z toho prosím vynech. Já se snažím být co nejvíce objektivní ve všech směrech. Na začátku jsem psal, že se mi představa jeho jako admina moc nelíbí kvůli minulosti, ale že nemohu dát jen kvůli tomu proti. Pak mě fellow přesvědčil, že se toho moc nezměnilo, tak jsem se přiklonil k proti. Taky si myslím, že by se detaily o žadatelích měly zveřejňovat, aby se mohli obhájit. To je však pouze na fellowovi. Já mu nebudu házet klacky pod nohy a zveřejňovat to já.

  10. #40
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    No pokud vím, tak to už Fellow zveřejnil v příspěvku 33 - takže vlastně už nikdo nepotřebuje obdržovat PMky a dělat si z toho akorát srandu. Můžete tedy vycházet z toho co napsal a i když se to někomu nelíbí, pořád je to jeho názor. Když bych to měla zhodnotit já, tak Mlýnek tu dlouho nebyl, proto je jeho banlist momentálně v pořádku, pak se tu z ničeho nic objevil a co si hlavně pamatuju, tak nebyl moc potěšený s Kotelnou a měl neustále nějaký připomínky. Teď třeba seká latinu, avšak nemůžu třeba zhodnotit jeho chování ve hře, ale pouze zde na webu. Kauza - radění přes ts, která nedávno proběhla se mi taky moc nelíbila, že nakonec byli obviněni z WH, když tam žádné nebylo a to neustálé vyjadřování do chatu apod. To se mi prostě jako z začínajícímu spešlovi moc nehodí. Jako šanci zde dostalo spousta lidí a já jsem vždy byla i toho názoru, že se až potom pozná, zda opravdu na to člověk má, nebo ne. Jak se bude chovat, jestli nevzniknou větší stížnosti, nebo naopak bude opravdu přínosem. Spešl je hlavně skoro nic, je to prostě zkouška, která může trvat i půl roku, rok, nebo se mu za měsíc vezme.
    Tohle je můj osobní objektivní názor na Mlýnka a jsem spíš takový neutrál, když dostane šanci, tak ji dostane, když ne, tak ne. Jen by bylo hlavně dobré i psát dobré důvody proč ano a proč ne, sami dobře víte, že Samco na JB nehraje a potřebuje hlavně mít co nejvíc fakt, aby se mohl rozhodnout.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #41
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Britny. Tvoj názor beriem, možno sa viac vyjadrím, keď budem doma. K aktivite len toľko, že aktívny som bol vždy (nebol len cez tieto letné prázdniny z dôvodu, že som bol dlhodobo odcestovaný) (nebola tam žiadna dlhá pauza (viac ako mesiac)

    E: Aby to tu nezostalo bez vyjadrenia, pokúsim sa odpoveď ku všetkému čo tu zaznelo, aby sme tu v tom nemali bordel
    Začnem asi Britny, Žiadnu dlhú pauzu som nemal, aktívne som hrával. takže určite to nieje "Dlho nehral a zrazu prišiel a je veľký bum"
    To, že by som mal na kotelnu neustále nejaké pripomienky, to si niesom úplne istý, Môže byť, Nemusí.
    K tej kauze som sa už vyjadroval.
    Ale taktiež ti ďakujem za názor. :)

    Grakon, Tvoje proti za minulosť chápem, nesprával som sa úplne najkrajšie, to máš pravdu. To, ako sa správam teraz si myslím, že nemôžeš vedieť z dôvodu, že spolu ani nehrávame. Ak ťa Fellow dokázal presvedčiť, že som zlý človek, Dovoľ mi presvedčiť ťa, že niesom. Každopádne je to tvoj názor, ktorý berem.

    Fellow, Ty by si mal najprv čítať, čo píšeš až potom to poslať, potom budeš fakt iba pre srandu (no h8)
    To, že si mi dal proti ma vôbec neštve, je to tvoj názor na danú vec, ale pokiaľ dáš to proti s tým, źe "Dôvod napíšem do PM" a potom chceš, aby každý kto dal pro Napísal Dôvod toho Pro, je kúsok na hlavičku :D (Týmto uzatváram túto časť)
    To, že prosím adminov, aby mi dali pro. Rozhodne, len to potrebujem. To, že sa nemáme radi už niekoľko rokov je verejne známa vec, ja sa na teba nesnažím vymýšlať si všelijaké blbosti, ty zjavne áno.
    "Že je dobrý simon?" - K tomu len toľko, hráčov treba zabaviť a ustrážiť, nič viac, nič menej. (A takúto pripomienku by som od teba nečakal, keďže chodíš k CT spôsobom "45minút ticho bez simona" )
    "Hlásí, lebo chce práva" Istotne, Preto tu mám od založenia účtu niekoľko sťažností + čo som nahlásil xy vecí na steame. Práve kvôli tomuto dňu! :D
    "Je to môj kamarát, tak mu dám pro" - Veľa adminov ma tu istotne pozná už dlhú dobu, o ich pro som neprosil ani nič podobné. To, že ma nejaký admin pozná viac ako ty, neznamená, že mi dá pro len kvôli tomu. Tvoje proti som očakával, Žiadosť o práva som zakládal s tým, že to tvoje proti si tam môžem napísať aj sám, Ego ťa ďalej nepustí a to dobre vieš.
    A ten Burton, Máš pravdu. vyjadril sa druhý v poradí, v ten deň mal tak isto sťažnosť/žiadosť o ub (neviem už presne) a vyjadril sa aj na iné žiadosti. Burtona poznám veľmi dlho, a veľmi dlho spolu hrávame. On ma tu zo všetkých vyjadrených adminov pozná skutočne najlepšie. Je to čisto jeho názor, mnou neovplyvnený. A v tomto ma podporoval už dávno predtým, ako som žiadosť napísal.

    Okurka, ďakujem ti, že si sa ma zastal, aj keď som ťa o to neprosil
    Je super tu mať oporu pri niekom, kto vie aký naozaj som. :)

    Deda, taktiež ďakujem za tvoje vyjadrenie.

    Dajmen, som rád, že tu niesom jediný s "iným humorom"
    Naposledy upraveno Mlýn; 02-02-20 v 13:15.

  12. #42
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Jsem líný číst slohovky, takže to beru čistě za sebe, fakt se mi to nechce číst. Nikdy jsem s ním problém neměl, hlásí mi na steamu, když neví zeptá se. Za mě PRO.

  13. #43
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Jsem líný číst slohovky, takže to beru čistě za sebe, fakt se mi to nechce číst. Nikdy jsem s ním problém neměl, hlásí mi na steamu, když neví zeptá se. Za mě PRO.
    Ďakujem pekne Nuda

  14. #44
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Pro

  15. #45
    Server admin Avatar uživatele Mlýn
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Al Wakrah, Qatar
    Příspěvky
    517

    *VIP*

    Odpověď: Žiadosť o práva na JB

    Citovat Původně založeno medvidekteddy Zobrazit příspěvky
    Pro
    Ďakujem Macko, aj keď niesi úplne "od nás" <3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •