Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Miluju Nutellu (jiny hrac) --> chorykapitan

  1. #1

    Miluju Nutellu (jiny hrac) --> chorykapitan

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 268260)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '56577'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Miluju Nutellu >
    [AMXBANS] Tvuj nick: koalyumirajidelejstimneco
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:325461907
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:325461907
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 90.180.195.215
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.81.214.68
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < chorykapitan >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3 (de_dust2)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] =================================


    Poznamka:


    Dobry den, nez mi napisete, ze nemam pravo na unban, protoze je permanentni tak bych se k tomu prosim rad vyjadril dekuji. Takze ahoj,chtel bych pozadat o unban na cs 1.6 Kotelna, dostal jsem permanentni ban na nick milujunutelu za wallhack od admina chorykapitan. Vim, ze wh je cheat a stve me, ze ho nekdo vyuziva, na svoji obhajobu, ackoliv to zni opravdu neduveryhodne, tak na mem ucte hral bratr, ktery ty cheaty i nainstaloval a dale pouzival pri hrani. Nebyl jsem to ja jelikoz ja v tu dobu cs 1.6 prestal hrat a asi mesic jsem o tom banu ani nevedel. At uz se rozhodnete jakkoli byl bych moc rad kdybych dostal unban, ujistuji vas, ze se to opakovat nebude, rad bych si pripomenul chvilky detstvi a opet si zahral s dobrou komunitou. je to priblizne 5 let, mozna vice od banu. Dekuju za pozornost a budu rad, kdyz se ozvete co nejdrive. Dekuju.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Miluju Nutellu (jiny hrac) --> chorykapitan

    Ahoj, ban byl ale udělen před méně než rokem - 14-04-2019 - 11:56. Navíc to není první ban za cheaty na tvůj účet, ban za WH+AB už byl udělen 08-04-2018 a ten jsme ti 27-03-2019 zrušili. Na účtu se tak po 3 týdnech od unbanu znovu cheatovalo.

  3. #3

    Odpověď: Miluju Nutellu (jiny hrac) --> chorykapitan

    ahaaaa, dobře, tak to se omlouvám neměl jsem na mysli lhát, že to je dýl, jen jsem opravdu nečekal, že to je taková krátká doba, moje chyba, zároveň bych se chtěl zeptat jestli s tím můžu teda něco ještě udělat, počkat než to bude rok ? nebo jestli bych to mohl nějak odčinit?, vím píše vám tu fakt hodně lidí růžný blbosti, ale já už nejsem malý kluk, jsem dospělý a z blbostí jako jsou cheaty jsem opravdu vyrostl a nemám zapotřebí to opakovat, proto se o to tak snažím. děkuji za odpověď

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Miluju Nutellu (jiny hrac) --> chorykapitan

    Obecně se ti ban zruší za 1 rok od jeho udělení, tj. 14-04-2020. Nebo si můžeš za 250 Kč koupit originální hru, se kterou se připojíš a můžeš si ji zaheslovat před bratrem. https://store.steampowered.com/app/1...trike/?l=czech
    Pokud požádáš v druhé polovině března, můžeme ban zrušit.
    Naposledy upraveno hofy; 10-01-20 v 00:12.

  5. #5

    Odpověď: Miluju Nutellu (jiny hrac) --> chorykapitan

    aha, dobře takže jsem pochopil, že mám prostě smůlu, dobře, děkuju za tvůj čas, moc si toho vážím, snad někdy zase.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Miluju Nutellu (jiny hrac) --> chorykapitan

    Je mi líto, s tím se nedá nic dělat. Je to zásada, kdy se oprávněné bany za cheaty neruší, resp. ruší se nejdříve po 1 roce od udělení nebo o pár dnů dříve.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •