Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: dlouholetej problem

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Příspěvky
    30

    *VIP*



    dlouholetej problem

    Ahoj,rad bych vas pozadal o pomoc ohledne hrani te sra*ky s nazvem cs.Jde presneji o to ze u hrani cska z nejakyho duvodu nelze opetovat strelbu pokud jsem zasazen(vim zni to divne)jednoduse receno dostanu zasah kamkoli(mimo palici)muzu se umirit az ke kreci v zapesti nebo cupnout a drzet a presto protihrace nehitnu.
    S botama v oflajnu se tohle nedeje,uz cca rok a pul skousim ruzne "hovadiny" typu nastaveni ratu dle grafu,sprazeni procesu,ruznejch fixu at uz pro os nebo cs,zasahu do registru,vypnuti nebo omezeni sluzeb(treba steamwebhellper nebo sluzby os)nastaveni priorit ruznych procesu,ruzne moznosti spusteni a tak dale
    Pred par dny jsem mel navstevu technika kterej mi predelaval zasuvky,kontroloval kabel,rychlost,predelaval koncovky typu rj vcetne mereni : https://ctrlv.cz/5cpp v routeri rychlost downu 53.128 mb/s
    ss nastaveni rate 25000 up_101 cmd_101 interp_0.1 : https://ctrlv.cz/BwCG
    ss nastaveni stejne pouze interp_0.09(ve hre pouzita hodnota interp_0) : https://ctrlv.cz/bdvp
    Dekuju za vase napady,rady,postupy.

  2. #2
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    Odpověď: dlouholetej problem

    To vypadá, že jsi zkontroloval úplně všechno. Nemůže to být tím, bez urážky, že prostě nejsi až tak dobrý? jen se ptám :)

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Příspěvky
    30

    *VIP*



    Odpověď: dlouholetej problem

    Ten tvuj nazor mi moc nepomuze a vlastne nic neresi,taky bez urazky.Pokusim se to vysvetlit na priklade;na duste se potkate treba jeden na jednoho kde kdyz schytam kulku(do hrude,do nohy,do ramene)normalne klasicky uhnu,zastavim se namirim na nej a vystrelim treba dva naboje ale nehitnu ho,tohle udelam i petkrat(kdyz se mi to povede)ale presto protihrac odejde ze souboje bez ujmy,nebo kdyz stojis proti zdi a bez zoomu strelits s awp do zdi kulka je vychylena,take mam u awp vetsinou plnej zasobnik a odecte mi kazdej 4,5 naboj,pritom se awp chova normalne vcetne animace a zvuku vystrelu.A to je to s cim bych potreboval poradit,jedine co se mi posledni dobou tak na jednu cvrtinu povedlo bylo sprazeni procesu hl.exe,ale to neresi ten hlavni problem.
    Neco malo natocim a postnu to sem,treba to pomuze objasnit to o cem pisu nez se objevi dalsi vtipnej nazor,kterej nic neresi.

  4. #4
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    Odpověď: dlouholetej problem

    To neměl být vtipný názor, jako spíš jedna z možností. Jak říkáš, postni něco ať jsme chytřejší ..

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294


    Odpověď: dlouholetej problem

    Ale vždyť takhle je to defaultně nastavený už od vydání cska ne? Taky se mi to stává, ale že bych to dával za vinu nějakým chybám nebo špatnýmu nastavení, to fakt ne.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2017
    Příspěvky
    30

    *VIP*



    Odpověď: dlouholetej problem

    Muzu vas poprosit jak lze zmerit jak rychlost tak metraz mezi mnou a dslamem?Dekuju

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •