Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Žiadost o admina na server Furien.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    15

    Post Žiadost o admina na server Furien.

    Ahojte som tu zo žiadosťou o admin pravá kontrétne na server furien. Volám sa Matej mám 19 rokov som zo Žiliny a na kotelni hrávam už od roku 2013 s 3 ročnou prestávkou. Moje záľuby sú futbal a posilnovanie a samozrejme hranie :D...Dóvody prečo som vytvoril túto žiadosť nepáči sa mi kempenie hráčov na servery a celkové správanie niektorých individui a rád by som pomohol novým hráčom čo nemajú z furienom ešte žiadnu skúsenosť. Verím že by som v tomto serveru furien veľmi pomohol a bol by som dobrý člen A-teamu.
    Aktivita- Hrávam pravidelne pomaly každý deň.
    Originálna hra - STEAM_0:1:87783055 https://steamcommunity.com/profiles/76561198135831839
    Hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu - Hrávam tu už 7 rokov s prestávkami.Mám nahráte cez 1700 hodín.
    Hlásenia cheatov... - Adminovi Off Man,veľa krát dávam upozornenie na hráča cez možnosť /cheater priamo na servery.Myslím si že cheatera viem prekuknúť.Konkrétne s adminovaním na csku ešte nemám žiadnu skúsenosť.
    História banov - Nikdy som nemal žiadnu permu,boli tam iba malé bani za vtedajšiu neskúsenosť, posledný ban pred 4 rokmi.
    Naposledy upraveno mato323; 03-02-20 v 23:08.

  2. #2
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Žiadost o admina na server Furien.

    Hi, no kde u teba začať. Hlásenia môžem potvrdiť či už AB, NK, nadávky, kemp ale na druhú stranu sem tam príde hlásenie aj na teba za nk. Správanie na serveri nemáš zlé což je + ale zatiaľ som na pochybách. Neviem či rozpoznáš na 100% cheatera (WH, AB, ABH, scripty) a či by si bol fér voči všetkým. (myslené štýlom, že kamíka za urážku nemutneš ale druhých áno napr.)

    Zatiaľ ani pro ani proti. Budem si ťa viacej všímať a pozerať tvoju aktivitu a neskôr editnem.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Žiadost o admina na server Furien.

    Áno off stým nk máš pravdu nemam čo skrývať bolo to tam a ak by som tu zodpovednosť dostal tak budem ku každému pristupovať rovnako či je to kamarát alebo nie a ďakujem za prvé vyjadrenie.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2013
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Žiadost o admina na server Furien.

    Ak môžem poprosiť tak lock.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadost o admina na server Furien.

    Lck. na vl. zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •