Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 40

Téma: omacka --> Fropo

  1. #1

    omacka --> Fropo

    Vypis z konzole:

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=275202


    Poznamka:


    Rád bych věděl z jakého důvodu mi byl udělen ban, nebyl jsem zrovna přítomen tudiž bych si rad zažádal o ub. Jestli se dozvím přesnou situaci tak nebudu mít problém.
    Naposledy upraveno omacka; 27-01-20 v 21:12.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Pán bíločerná čára , počítal jsem s tím ,že se "ozveš". Příště si musíš dávat větší bacha na maskoty.Nic víc ti asi nemusím říkat důvod banu vypovídá tomu za co jsem banoval a viděl.Důvod je samozřejmě plnohodnotně vypsán což si ostatně můžeš ještě několikrát prohlédnout.
    "Bohužel" jsem tě nestihl banovat ve hře , asi jsi se lekl ,když jsi zpozoroval admina a následně vypnul csko s větou " jezis admin je tu tak to se mejte "
    Víc se k tomu vyjadřovat nebudu.

    E: Buď rád za takovýhle časový postih.
    Naposledy upraveno Fropo; 27-01-20 v 22:10.

  3. #3

    Odpověď: omacka --> Fropo

    No tuto větu sem napsal jen tak šel bych tak i tak ale o tom není teď řeč, furt bych rád věděl za jakou konkrétní situaci sem dostal ban na týden k ct.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Obecný důvod v banu "Narušovani chodu modu" je v pořádku, přesto má hráč právo znát konkrétní důvod banu, pokud si o to požádá. Pokud ho admin nechce sdělit, má nárok na unban.

  5. #5

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Každý hráč má právo vědět přesný důvod banu. Zvlášť, když dojde slušně, bez vulgarity a normálně se ptá. Škoda, že arogancí nabitej Fropův post, nám toho moc neříká.

  6. #6

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Vypadá to tak, že než mi řekne konkrétní důvod tak budu mít konec banu :D

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Nvm jestli je tak těžké napsat důvod... Nebo spíš nvm proč je fropo vůbec admin :D

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Nevím co furt chcete řešit , důvody se nepíšou jen tak pro prdel ,ale tak budiž nebudu s váma ztrácet nervy.
    Jednoduše xx kol si narušoval hru (chod módu) Né jednou tě simon zabil za to ,že si mu několikanásobně otevíral a zavíral box , přepínal barvy , trolil hru , přejížděl vlastní CT , pravidla taky pořádně neumíš.A unban stejně nedostaneš takže je uplně jedno jestli se vyjádřím teď nebo až po 4dnech.

    Děkuju okurko ,že jsi to po doesoj zopakoval ,ale klidně si tím nemusel ztrácet čas zvládnu to přečíst i po něm ale pobavilo mě jak si si zkoušel rejpnout takže vlastně dík... víš jak to je :D Podle sebe soudím... :D

  9. #9

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Kdyby ses k tomuto tématu vyjádřil až za ty 4 dny, tak by s velkou pravděpodobností dostal unban od jednoho z moderátorů.

  10. #10

    Re: omacka --> Fropo

    Tím je to asi vyřešené. Příště bude lepší prostě do reasonu napsat vyrušování simona. Délka zákazu je za tento prohřešek taky v pořádku. Taky je naprosto v pořádku, že se vyžádalo detajlnější vysvětlení situace a banující admin ho dodal do jednoho dne, což je také dostačující. Ten zbylý cirkus je lepší si nechat do AF.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: omacka --> Fropo

    No ještě můžeme tak max. počkat co na to napíše omacka, jak se obhájí, protože ten zjevně podle jeho slov si už asi nic nepamatuje a nebo že vůbec včera hrál JB. V poznámce napsal, že nebyl přítomen a potom napsal, že byl, ale že už zrovna odcházel, když viděl admina, tak si nějak protiřečí, proto mu dával Fropo ban z webu, když hned leftnul.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12

    Odpověď: omacka --> Fropo

    No polovina věcí se z toho ani nestala, ale když myslíš. Pokud nebudem brát v potaz to že to vyrušování bylo vzájemné tak dobrá. Ban si nějak teda odpykám. Děkuju, Nashle.
    Naposledy upraveno omacka; 28-01-20 v 22:32.

  13. #13

    Re: omacka --> Fropo

    Tady se už nedá nic s tím dělat, protože je to slovo proti slovu a když zapomenu to, že se tady spoustu kolegů chce Fropa zbavit, nebo mu nevěří, pořád platí jedna a ta samá věc a to ta, že slovo admina v tomto případě větší váhu. Zase a opět se ukazuje, že JB by HLTV potřebovalo jako sůl.

  14. #14

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Dobrá no, chápu že se snaží udělat vše proto abych ten ub nedostal, aby náhodou neutrpělo jeho ego. A tímhle končím. Děkuju, nashle

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Hezký den i tobě.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •