Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 40

Téma: omacka --> Fropo

  1. #16
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Re: omacka --> Fropo

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Tady se už nedá nic s tím dělat, protože je to slovo proti slovu a když zapomenu to, že se tady spoustu kolegů chce Fropa zbavit, nebo mu nevěří, pořád platí jedna a ta samá věc a to ta, že slovo admina v tomto případě větší váhu. Zase a opět se ukazuje, že JB by HLTV potřebovalo jako sůl.
    No počkat, Fropo napsal, že by si měl dávat pozor na "maskoty" tím jsem pochopila, že někdo ho musel hlásit ve hře, kde Fropo vůbec nebyl, protože on teprve na to hlášení přišel, jak sám psal. Takže mu to bylo pouze sděleno od nějaké random hráče, který by správně k tomuto měl mít demo. Kdyby tam Fropo byl celou dobu, tak by ban dal už dřív a nemusel psát, že zrovna přišel. Hmm? Takže i hráč může mít pravdu, že se třeba spousta věcí věco co Fropo napsal nestala.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #17
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Fúha. Fropo, gratulujem. A omáčko však rozpíš nám tú situáciu, lebo tu si myslím, že sa bude premýšľať nad oboma verziama keďže spoľahnutie na fropa by som veľké nemal.

    Dodatek 2 §24 : Fropo prosímťa buď sa vyjadruj ako človek či už namyslený, normálny, nenormálny alebo radšej napíš iba dôvod, situáciu a drž klávesnicu mimo domu. Robíš si tu fakt nepríjemnú reklamu úplne u každého a to som si myslel, že sa nedá. Jo a keby máš k tomu niečo typu, že ti sú oni ukradnutý, tak v AT nemáš čo robiť. Cmuk.

  3. #18

    Re: Odpověď: Re: omacka --> Fropo

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    No počkat, Fropo napsal, že by si měl dávat pozor na "maskoty" tím jsem pochopila, že někdo ho musel hlásit ve hře, kde Fropo vůbec nebyl, protože on teprve na to hlášení přišel, jak sám psal. Takže mu to bylo pouze sděleno od nějaké random hráče, který by správně k tomuto měl mít demo. Kdyby tam Fropo byl celou dobu, tak by ban dal už dřív a nemusel psát, že zrovna přišel. Hmm? Takže i hráč může mít pravdu, že se třeba spousta věcí věco co Fropo napsal nestala.
    To máš pravdu. Předpokládám, že by Fropo nebanoval jen tak podle tvrzení jiného hráče. To by mě dost zklamal a celá situace by se obrátila ve prospěch hráče. Možná mu to nahlásil spešl. Tím pádem si ještě můžeme vyžádat vyjádření.

  4. #19

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Narušování Simona proběhlo tak že sem 2x-3x dal pryč barvičky z boxu, a hlavně je vtipne to že to samé kolo to dělalo ještě jiné ct. Pak hnedka další kolo Simon z minulého kola narušoval moje Simonováni otevřením cel což je ještě horší. Protože on to kolo stejně mohl v klidu dohrát. Dál narušování módu proběhlo tak že sem přejel člověka který se snažil přejet mě a zároveň se nevěnoval módu. Samostatné tvrzení fropa se mi zdá jako hodně přehnané. Ale hrál sem za ct 6-7 map denně třeba má na mysli jinou mapu ale to já nevím

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Achjo.. Nemám čas na to číst ty zbytečný spamy od lidí co se tu do toho nemaj vůbec co motat Takže se vyjadřuji naposled.
    Ať se vyjadřují lidi/admini kteří chtějí objasnit ban , a né lidi co si tady akorát hrajou na bůh ví koho a snaží se mě jakýmkoliv způsobem o něčem poučit, nezajímá mě to.
    Tím slovem maskot jsem myslel admina v přestrojení měl jsem totiž na serveru jiné jméno , a celou situaci jsem viděl na vlastní oči , bohužel jsem konal ještě trochu dřív před tím než jsem stihl dát ban tobě , jakmile jsi zpozoroval admina tak jsi leaftnul takže jsem ti nestihl dát ban ve hře , ale přes web.

  6. #21
    Tak to je zajímavý že si mi nestihl dát ban, po té první situaci uběhla asi půl hodina (možná i více) do té druhé, byly to dvě jiné mapy, admini tam byli nějací každou chvíli takže kdybych se zalekl admina, sem v čudu dávno

    A hlavně jestli si tam byl celou dobu proč sem dostal jen já ban za narušování Simona ?
    Naposledy upraveno Britny; 29-01-20 v 00:09. Důvod: Sloučeno

  7. #22

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Tak teď jsem i já mimo, když jsi tam celou dobu byl v "přestrojení", proč jsi ho nenapomenul či neupozornil hned poprvé co začal narušovat "chod hry" ? Já si myslím, že hráč má právo na to být nejdříve upozorněn, kdyby v tomto případě dostal upozornění, možná by následně ani nemusel padat ban.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Nevím no, je to celé divné a je taky pravda, že admin tam je od toho, aby upozorňoval hráče na chyby a hlídal server a ne být celou dobu potichu a potom dát ban. Osobně si myslím, že podle historie hráče, který má na kontě pouze jediný ban, tak za tyto prohřešky, vzhledem k tomu, že ani nebyl za přítomnosti admina upozorněn, bych mu to zkrátila, nebo dala UB s podmínkou, protože už v této diskuzi se sám dozvěděl co dělal špatně, tak by si měl dávat na to příště pozor.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Nevím no, je to celé divné a je taky pravda, že admin tam je od toho, aby upozorňoval hráče na chyby a hlídal server a ne být celou dobu potichu a potom dát ban. Osobně si myslím, že podle historie hráče, který má na kontě pouze jediný ban, tak za tyto prohřešky, vzhledem k tomu, že ani nebyl za přítomnosti admina upozorněn, bych mu to zkrátila, nebo dala UB s podmínkou, protože už v této diskuzi se sám dozvěděl co dělal špatně, tak by si měl dávat na to příště pozor.
    Je úplně jedno jakou historii má nebo nemá ban byl adekvátní.Hráč nemá na zkrácení banu právo a na UB už vůbec ne , ono je totiž upozornit a upozornit , já přece nebudu upozorňovat někoho kdo se snaží úmyslně hatit celou dobu hru ,aby nebyl dement a hrál normálně.Upozorňovat budu hráče ,který si není jistý v pravidlech ,ale nějakým způsobem se jej snaží pochopit.

  10. #25
    Ub bych určitě uvítal, sem prostě zvyklej hrát za ct a je to hroznej nezvyk hrát za T, a kvůli tomu jsem z banu rozhodně poučenej

    Presun od ct, zabití je taky upozornění, fakt si tam radši 45 minut čekal a pak sem napíšeš že si bohužel nestihl mi dát ban na serveru
    Naposledy upraveno Britny; 29-01-20 v 00:07. Důvod: Sloučeno

  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Je úplně jedno jakou historii má nebo nemá ban byl adekvátní.Hráč nemá na zkrácení banu právo a na UB už vůbec ne , ono je totiž upozornit a upozornit , já přece nebudu upozorňovat někoho kdo se snaží úmyslně hatit celou dobu hru ,aby nebyl dement a hrál normálně.Upozorňovat budu hráče ,který si není jistý v pravidlech ,ale nějakým způsobem se jej snaží pochopit.
    V tom případě nemáš opravdu mít práva, protože je máš zjevně k ničemu. Nezlob se na mě, ale chyba je tedy na obou stranách, ty jako admin si měl zakročit mnohem dřív a ne se dívat, jak teda kazí záměrně hru ostatním. A ještě se zde v žádosti chovat, tak jak se chováš. Hned jak udělal něco, co by bylo špatně měl si mu to říct a normálně ho třeba přesunout od CT. Ne čekat celou dobu kolik toho udělá a ještě mu dát ban z webu. A kdyby první prohřešek nebyl jen na přesun, tak mu dám zákaz třeba jen na den, ale ne na týden a pak tu vypisovat co vše dělal špatně a přitom jich takových co dělali něco špatně bylo víc, ale ban má jen jeden.

    Takže pokud nejsi schopný vyřešit normálně tuto žádost a dát mu to na den, nebo UB, tak at to udělá někdo, kdo má na to práva. Ovšem pokud s tím bude souhlasit i většina JB adminů a podívají se na to i z jiného úhlu pohledu. Než jen banovat, banovat a banovat..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #27
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Pro zkrácení

  13. #28

    Re: omacka --> Fropo

    Kdyby tu někdo poslal demo se stížností, ban by dostal tak či onak. O unbanu či zkrácení nemůže být řeč za všechno, co hráč provedl. Na pováženou je jednání admina, který měl zakročit dřív, než k tomu vše došlo. Žadatel se ani za své chování neomluvil, což je další důvod k tomu neuvažovat o zkrácení trestu.

  14. #29
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Myslím že fropuv arogantní přístup mluví za vše ba i mě možná přiklání k tomu že na tom banu něco nehraje. Už jen to že se nedokáže normálně vyjádřit či napomenout hráče ukazuje to že asi není admina hoden.

  15. #30
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Tak moment , Britnx možná by sis nejdřív měla zamést před vlastním prahem , protože kdyby tady fungovalo to co nefunguje , tak bys mohla být ráda , že jsi ještě neodešla s banem.

    Naposled k žádosti o Unban , nezakročil jsem hned po tom co jsem viděl , protože jsem se chtěl v te situaci nejdřív ujistit než sem zvolil cestu Banu.Je mi jedno jestli si tady o mně mysli celej server , že jsem namyšleny arogantní debilek , ale mne přijde naprosto absurdní aby si hráč přišel zažádat o Ub za to co udělal v tomto konkrétním případě , ano chápu banoval jsem přes web takže na to má samozřejmě plné právo.Duvod banu je každopádně vyjasněn a co se týče stylu mého adminivání v těchto případech , můžete mi říkat jakýkoliv postup , ale v tomhle mám svůj jasnej pohled na onu věc. Ale jestli vám přijde normální nebo v pořádku uvědomovat hráče k tomu , že se chová s prominutím jako dobytek , tak je už tady asi opravdu něco špatně , s takovými hráči se nemá nakládat nijak jinak než banem. Situaci bohužel nemůžete posoudit protože jste na serveru nebyly což mě opravdu mrzí. Debata o Ub či zkrácení je opravdu zbytečná , tímto uzavirám celou situaci , ban byl udělen právem takže na Ub není nárok.
    Naposledy upraveno Fropo; 29-01-20 v 09:49.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •