Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 40 z 40

Téma: omacka --> Fropo

  1. #31

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Ještě se k tomu rád vyjádřim já, o mě zde píšeš že se chovám jak dobytek ? Ty se zde vyjadřuješ jak dobytek, od začátku arogantní pohled na věc. A jak si se chtěl v situaci ujistit ? Když si ji viděl na vlastní oči a pak sem dostal ban až tak po 45 minutach. Tak si snad musel mít jasno co se stalo, nebo ti to došlo až po 45 minutach ? Přijde ti absurdní že sem si zažádal o ub ? Žádá si tu dost lidi co udělali ještě horší věci o ub tak proč bych nemohl já ?

  2. #32
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Ano choval jsi se na serveru jako dobytek ,takže jsem zvolil prostřednictví banu, protože mi příjde naprosto absurdní aby sis ještě přišel stěžovat ,že ban byl udělen neprávem nebo nějak tak , protože jistě víš za co jsi byl banován ale snažíš se tady ze sebe udělat svatouška , sáhni si do svědomí. Nemam nic proti tomu že ses přišel zeptat , v tom nevidím problém ,ale opravdu si nemáš na co stěžovat.A o těch 45 minutách to je jen nějaká tvoje domněnka , co jsem začal psát ban tak ses odpojil unikl jsi tomu jen o vlásek , tak jsem musel na web. Thats all měj se.

  3. #33
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Co to meleš za nesmysle? Proč bych si já měla zamést před svým prahem a měla bych mít dávno ban? :D Nejsi náhodou ted ty trochu mimo? Já tady už nějaký dobrý pátek působím pouze na webu, ale to ty asi nemůžeš vědět, když sem dojdeš 2x do roka, dáš nějaký ban, napíšeš k něčemu totální kravinu a jdeš zase pryč. Já už mám dávno zameteno, pokud se jedná o kdysi jeden incident, o kterém ví už snad každý a myslím, že ho tu vytahoval hlavně Grakon, ale že sem dolezeš ty a napíšeš vyloženě takový shit jsem nečekala. Já doufám, že fakt na tebe taky dojde. A pokud ani neumíš napsat přímo o co se vůbec jedná, tak to nepiš vůbec.

    Ať si teda hráč klidně počká ten týden, ale pokud máš něco proti mně, tak to piš narovinu, stejně jako to píšu já. Dál už to nebudu spamovat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #34

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Moje domněnka? 45 minut to rozhodně bylo nejdřív to byl snow a pak oasis a ta věc co myslíš se stala na snowu takže rozdíl dvou map, pak se ještě tu mapu tak 4x Simonovalo na tom snowu, a když už si volil možnost banu tak proč jen mě ? Za tu chvíli se tam stalo dalších x věcí které si tím padem přehlédl. Bylo tam narušování Simonováni (narušovali mě ), nevěnováni se módu atd.

  5. #35

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Ban si dostal 14 minut po připojení Fropa na server.

  6. #36

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Tak to tam nemohl být celou dobu podle mě. A i kdyby proč mi nedal ban rovnou na té mapě kde se to stalo

  7. #37

    Odpověď: omacka --> Fropo

    20:10 se připojil na server pod fake nickem a ban byl udělený 20:24

  8. #38

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Ano ale mezitím se změnila mapa a já byl ještě Simon mezitím takže furt jsou tu dvě otázky, proč sem ban dostal jen já a 2. Proč mi nedal ban hnedka. Pak sem byl ještě 3x Simon minimálně

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Achjo.. Nemám čas na to číst ty zbytečný spamy od lidí co se tu do toho nemaj vůbec co motat Takže se vyjadřuji naposled.
    Ať se vyjadřují lidi/admini kteří chtějí objasnit ban , a né lidi co si tady akorát hrajou na bůh ví koho a snaží se mě jakýmkoliv způsobem o něčem poučit, nezajímá mě to.

    Tím slovem maskot jsem myslel admina v přestrojení měl jsem totiž na serveru jiné jméno , a celou situaci jsem viděl na vlastní oči , bohužel jsem konal ještě trochu dřív před tím než jsem stihl dát ban tobě , jakmile jsi zpozoroval admina tak jsi leaftnul takže jsem ti nestihl dát ban ve hře , ale přes web.
    Ty vole, co ty si vůbec o sobě myslíš ? Co to je za retardovanej přístup ? Odkdy jsi ředitel Zeměkoule ? Trochu pokory a slušnýho / normálního chování by ti neuškodilo.

    Nemyslím si, že by jsi tu měl takový argumenty aby ses tady takhle mohl stavět k situaci, která tu nastala. Absolutně nedokážu pochopit to, že to necháš zajít až do toho momentu, kdy musíš někomu ujebat ban, tomuhle se dalo předejít.

    Přesně tyhle situace mi dokazují to, že ty jsi ty práva dostat neměl, ale bohužel vlezdoprdelkovství je věc, která tu funguje xx let a tak s tebou bohužel tvořím jeden "team"

    Velebnosti, já jdu blejt.

  10. #40
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: omacka --> Fropo

    Ban již vypršel, uzavírám tedy žádost.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •