Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: GG - Team balance

  1. #1

    GG - Team balance

    Všiml jsem si, že při použití automatického výběru týmu mě to občas hodí do početnějšího týmu. Navíc se někdy stane, že jsem v týmu se 3 hráči proti 1, chci se přehodit, ale nedovolí mi to, že už je v druhém týmu příliš hráčů.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Team balance

    Tyto zásahy do hry má na starost pouze kotel, pokud je tam nějaká chyba. Když používáš automatický výběr, tak by tě to mělo hodit vždy tam, kde je méně hráčů, jak v druhém týmu. A někdy se taky může stát, že to zlobí a přehodí tě to až později - pokud hrajete 3v1 - ale jen v případě jestli jste tam opravdu 4 hráči a ne že se jeden nenačetl, to bys viděl, že jsou tam 3, ale můžou tam být jen dva.

    Jinak v budoucnosti, pokud bys hlavně na aimu nechtěl, aby tě PTB nepřehazovalo a měl si na to vliv jen ty sám, tak si stačí zakoupit VIP a nemělo by se to stávat. Vím, že zde byly i případy, kdy se to stalo, ale to byly ojedinělé a možná by na to mohl kotel občas kouknout, zda tam není nějaká chyba.
    Naposledy upraveno Britny; 24-01-20 v 08:47.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: GG - Team balance

    Ahoj, Ať nezakládám další tématak to napíšu rovnou tady, další chyba na kterou se chci zeptat je, že když je někdo delší dobu ve spectatu, tak se potom ukáže jestli tam jste nebo ne, ikdyž dáte ano i ne, a chcete zůstat ve spectatu, a dáte "ano jsem tady" tak najednou vám to vybere tým a a jste opět zase ve hře. chtělo by s tímhle taky něco oudělat, děkuju :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •