Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: knot --> Britny

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    knot --> Britny

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    [indent] Ahoj, chtel bych pozadat o ub ktery jsem dostal za obchazeni banu/banu. Nechtel jsem to pred pul rokem resit, tak jsem si radsi koupil nove csko a drzel hubu. Myslel jsem si, ze kdyz nebudu delat zle, tak si budu moct v klidu hrat. Nevim kdo je ten player, ale asi mu pekne lezim v zaludku, ale to je jedno.. Jde o to, ze jsem nikdy nemel Wh. Lidi co me znaji, tak vedi jak hraju, nerikam ze jsem profik, ale par lidi by se naslo, co si mysli/mysleli, ze mam cheaty :D. Prvni ban na NS dostal bracha, jmeno "Slany Yadort s polewow" proto, ze jen zapl hru a nemenil si Nick, hral za muj. Druhy ban za obchazeni uz na steam, nevedel jsem o co jde, tak jsem zapl druhej steam a tam jsem dostal taky ban. Uznavam ze jsem lhal kdyz jsem psal savazovi a mariovi, ze jsem mel to Wh ja, ale uznejte kdo by mi to veril, ze to byl muj bracha. s/o troppemu, ktery je jeden z mala a veril mi kdysi a dal ub za ten abh :) kazdopadne, ani jeden mi neodepsal, spravny pristup admina. Za ten pul rok, co jsem obchazel, jsem nedelal nic spatneho, jen jsem hral csko.. Muzete byt radi, ze nejsem jako ti, ke kterym se nekteri "admini" chovali jak blbecci, a meli zapotrebi tady trollit na serveru se steamchangerem a multihackem..
    Myslim ze nebude od veci, mi dat ub, protoze jsem vlastne nic neudelal :D Rad bych si zahral csko pod nickem Yadort abych nemusel mit strach za bany, ktere jsem nedostal.. kazdy muze mit sourozence, ktery rad zkousi veci ktere jsou "zakazane" chce to jen pochopit

    Posledni ban na muj steamacc : https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=275319[/indent]

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: knot

    Banovala jsem na základě banlistu, kde si dostal 3 bany a já teda počítám, že je admini dali, protože si cheatoval. A ted tě někdo nahlásil, že obcházíš, tak si byl opět zabanován, je to běžný postup a myslím, že bys ho měl sám znát, pokud hraješ dlouho a ještě ses přiznal, že si vlastně obcházel 3 aktivní bany. Abys dostal UB, musel bys dostat UB i na ty další steamy:

    1. https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=272030
    2. https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=272340

    Takže si spíš počkej, co ti na ostatní bany napíšou daní admini + jak se všeobecně ostatní vyjádří i k žádosti.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: knot --> Britny

    Věděl jsem, že se jednou přijde na to že "obcházím" byly dny kdy jsem chtěl napsat i sám sem na forum, že hraju a chtěl bych ub.. Ale říkal jsem si, že mi stejně nikdo neuveri a nemá to cenu, radši jsem byl tichá myška a hrál si v klidu..

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: knot --> Britny

    Jestli jsi v tom nevinně, tak jsi udělal špatně všechno, co šlo. Žádná žádost o unban, kterou bys podal v době, kdy by se to dalo zkusit alespoň prověřit. Dále přiznání adminům, že jsi měl cheaty (?). Teď už je pozdě na to, aby se něco zkoumalo.
    Žádosti se řeší u každého hráče stejně, unban by znamenal, že zrušíme všechny bany, když hráč napíše, že to byl bratr.
    Jedinou možností pro zrušení všech banů bude podání žádosti po vypršení banů za cheaty (pokud se neobjeví nový, tak 05-10-2020).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •