Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    54

    Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    cau chcem podat staznost na hraca Jorge Blanco* STEAM_0:1:176742019
    dava mi FK vie otom neda mi VD a leavne toto sa us stalo 2x demo dokazove https://files.fm/down.php?cf&i=tetyk8f&n=FK.dem
    vbol na serveri aj support NIGGA ale on tam VDcku hadzal guny a hral sa snim co je asi podla neho vporiadku takych supportov mate
    viaceri hraci pisali ze som dostal fk aj potom
    myslim e si zasluzi zakaz k ct aby neleavoval ked ma dat vd alebo aspon oznamit CT ze ma dat VD ked uz ide prec ale on to robi naschval lebo zabil mna............

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    cas dema 34 50

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Máš špatně nahrané demo , nejde stáhnout.
    Mrkni jak to uploadnout pomocí kotelny portálu např...
    https://csko.cz/forum/showthread.php...D-st%ED%9Enost

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support


  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Citovat Původně založeno whoim Zobrazit příspěvky
    Jasný, mrknu na to.

    E:
    No, v čase 30:50 kdy tě simon zabil za to ,že jsi odešel od té stěny. FK ve své podstatě byl i nebyl , konkrétněji tedy ty si od té stěny na krůček odešel a on tě za to fragl , já osobně tohle považuji za to ,že to byl FK tak napůl , je to fragerství ,ale vyloženě FK ne aby zas nezohlednil ty ostatní, takže za to ho samozřejmě banovat nemůžu , můžu ho maximálně poučit ve hře pokud ho uvidím.
    A co se týče spešla niggy , tak sem tam nic nenašel.
    Naposledy upraveno Fropo; 03-02-20 v 20:35.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    tak si daj forcehltv 1 a uvidis ako si tam niga prehadzuje guny s vdckom
    ja som od steny neodisiel ani o kusok nebol som zlty simon povedal ze zltych zabit a on vedel ze mi dal FK aj to napisal do chatu a odisiel tak si to pozri este raz.......

  7. #7

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Zdravím, předem se omlouvám za vzniklé nepříjemnosti, ale bohužel nedokáži vnímat každou maličkost co se na serveru odehraje, FK ti očividně byl udělen , ve hře jsem si i všiml tvého spamování "FK,FK", jenže Simon na to odvětil, že tě zabil za to že jsi odešel od stěny a já nemohu zasahovat do něčeho co jsem neviděl, v tom případě jsem se přikláněl na stranu Simona. Ovšem Jorge ti VD chtěl další kolo dát, bohužel mu spadla hra a už nebyl nikdo kdo by ten FK dosvědčil.

    Já v tu dobu řekněme hlídal VDčko, možná jsem ho hlídal ve stylu, že mi házel zbraně, ale furt jsem na něho dával pozor, určitě se nestalo to, že bych mu hodil do ruky moje AK-47.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  8. #8

    Re: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Zdravím. Jen abychom byli stoprocentně korektní a spravedliví. Je rozdíl mezi FK a zbytečným killem. Za FK se dává VD, protože byl zcela bezdůvodně, neoprávněně. Zbytečný frag je oprávněný (porušení příkazů / zákazů Simona). Simon má zakázáno zbytečně fragovat. Tedy za zbytečný kill nemá vězeň dostat VD ale Simon napomenutí / trest. V situaci popsané Fropem se jedná o zbytečný frag, ne o FK.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    aha takze ja poslucham simona on mna zabije namiesto ineho a este aj napise ze sorry nechcel som a nemam dostat vd tak to som fakt nevedel LOL OMEGALULWXDKEKWWINKWINGWTF

    lenze fropova dedukcia nieje na zaklade toho dema pozri si to aj ty grakon keby to vidis tak taketo nepises

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Citovat Původně založeno whoim Zobrazit příspěvky
    aha takze ja poslucham simona on mna zabije namiesto ineho a este aj napise ze sorry nechcel som a nemam dostat vd tak to som fakt nevedel LOL OMEGALULWXDKEKWWINKWINGWTF

    lenze fropova dedukcia nieje na zaklade toho dema pozri si to aj ty grakon keby to vidis tak taketo nepises
    Moje dedukce je právě čistě z dema a času který jsi uvedl. Jak píše grakon FK to nebyl byl to tedy jen frag. Ostatně simon ti přeci sdělil ,že to FK nebyl...

  11. #11
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Citovat Původně založeno JustDoItNigga Zobrazit příspěvky
    FK ti očividně byl udělen
    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Jak píše grakon FK to nebyl..
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    grakon povedal
    grakon ani nevidel demo a ty si ocividne slepy ze som od steny neodisiel tak radsej to nechaj niekomu skusenemu

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Citovat Původně založeno whoim Zobrazit příspěvky
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    grakon povedal
    grakon ani nevidel demo a ty si ocividne slepy ze som od steny neodisiel tak radsej to nechaj niekomu skusenemu
    No já mam z tebe dost , nevím jestli seš tak natvrdlej nebo jestli ti jde jen o to abychom ho zabanovali.
    34:42:47 Je čas kdy si odešel od zadní stěny (a dal spraylogo) byť jen o metr simon periferně viděl ,že jsi se hnul a tak tě fragnul FK TO NEBYL nevím jak jinak ti to mam už vysvětlit.

  13. #13

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    simon periferně viděl ,že jsi se hnul a tak tě fragnul FK TO NEBYL nevím jak jinak ti to mam už vysvětlit.
    Zabilo ho CTčko v tomto případě (Jorge Blanco), ale zabilo ho omylem když střílelo po žlutém hráči, který stál hned vedle, a simon si očivině pouze myslel, že byl taktéž žlutý a proto ho CTčko zabilo, jenže on nebyl. Jorge mu chtěl další kolo dát VD (to řekl přímo mé osobě), jenže mu spadla hra a potřeboval restart PC.

    Nicméně to nemění nic na tom, že tato stížnost se nedá řešit.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    Upřímně podle dema co jsem viděla, ten esembak - jako Simon v tom měl pěkný zmatek, plno lidí mu tak odbíhalo od zadní stěny, neoznačil je. Měli mít puštěnou klávesnici a pořád tam boxovali, nic nedělal. Hlavně řekl, že mají automaticky doplnovat doprostřed, takže tady whoim, sice kousek poodešel, ale automaticky doplňoval - přitom Simon řekl "zabite všechny co jsou označený" a on ani nebyl a pak jen řekl, že odešel od zadní stěny, ale že mu tam půlka pobíhala co ani neoznačil mu ani nevadilo. Toto mi přišlo jako naprostá neschopnost Simona + fragování. Ale hráč tu uvádí úplně jiného hráče, asi toho, který ho na příkaz Simona zabil, ale jak říkám. Spíše by měl dostat za neschopnost ban Simon STEAM_0:0:114169693 který už nedávno ban dostal + na kontě má taky pár banů.

    No nechám to posoudit ještě někoho, kdo hlavně se na to demo podívá.

    E: Jo a ještě jenom dodám, z mého pohledu se jednalo o FK.
    Naposledy upraveno Britny; 04-02-20 v 00:45.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    54

    Odpověď: Staznost na hraca ktory nedava vd a nezodpovedny support

    dakujem Britny za vysvetlenie situacie Fropovi
    a ak Niga pise ze dostal disconect tak to nieje riesitelne na toho co ma zabil myslel som ze naschval leavol aby mi nedal vd tak to nerieste uz ci budete riesit simona je na vas.............

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •