Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Kaprikcze

  1. #1

    Kaprikcze

    Vypis z konzole:

    Detaily banu
    Hráč Kapr_
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_0:0:1926812539
    IP adresa 85.207.44.5
    Udělen 03-02-2020 - 21:14
    Délka BANu 1440 minut
    Vyprš 04-02-2020 - 21:14 (0 měsců 0 týdnů 0 dn 5 hodin 11 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] Demence
    BAN dal Admin WinLoserOrTieMadridistaTillIDie (Nakladana Okurka)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak (jail_funny2)


    Poznamka:


    Zdravim.Ve hre vystupuji pod nickem Kapr_.Mnozi z vas mne urcite znaji.Jsme si vedom toho ze jsem se u ct opravdu choval no v podstate ano "dementne" a prosil bych o zkraceni..nebo v podstate.. o zruseni tech 5 hodin..za chvili 4.Ano vim delate jen svoji praci a za poruseni pravidlo se hold pyka..ale zase nechapu proc kdyz jsem po prve za celou moji historii banu porusil pravidlo dostal ban na 1 den k ct.Ano a znova opakuji delate pouze svoji praci toho jsem si vedom.Ale kdyz to ten hrac porusi poprve tak to nejde resit nejak no jak to rict.. jednoduse? (napr.presun ve hre,nebo kdyz uz tak zakaz k ct ale ne na 1 den ale treba na dve hodky..nebo na 3 to je jedno..ale na den?)
    Opakuji sem si vedom toho ze "demence u ct" se takhle tresta.. banem k ct..ale no tak.. ano vim..pokud by se za tohle nedaval ban tak by to pak delal kazdy druhy..tudiz by se bany davaly porad dokola. Takze shrnuti me zadosti: PROSIM O ZKRACENI ZAKAZU K CT NEBO UPLNEHO VYMAZANI (ano vim tohle je muj problem ale nechce se mi 4 hodiny cekat..svoji chybu si uvedomuji..a slibuji ze pro priste si dam pozor.) - S pozdravem Kapr_ a dekuji za vyjadreni. :) a preji hezky zbytek dne. :)

  2. #2

    Odpověď: Kaprikcze

    Ahoj, protože si se slušně omluvil, davm UB. Přště se takovm situacm vyhni.

  3. #3

    Odpověď: Kaprikcze

    Zdravm a děkuji ti moc.A přště si dm pozor. :)

  4. #4

    Odpověď: Kaprikcze

    Lck.
    - S směvem dojde daleko, ale jetě dl dojde s směvem a se zbran.
    - Namřenou pistol a laskavm slovem doshnete mnohem vc ne jen laskavm slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotn schytat kulku, bude dret zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •