Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 41 z 41

Téma: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

  1. #31

    Re: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Zdravím. Celé to začal Alien dle chatlogu. Ragnar se pak přidal. Nejdříve zlehka, pak to bylo vážnější. Co musím konstatovat, je to, že tento případ nemůžeme klasifikovat jako nepovolené šíření osobních informací, protože jsi dostal povolení od hračky tím, jak napsala, že si můžeš napsat cokoliv. Ona sice nečekala, že zrovna zveřejníš její jméno, to už ale je její problém. Povolení jsi dostal. Ona dala najevo, že se jí to nelíbí a ty jsi to napsal ještě vícekrát. Ono, pokud to v rámci pěti minut napíšeš několikrát, tak se vlastně nic nemění, protože ostatní hráči na serveru to už stejně viděli. Tento případ bych klasifikoval ne jako nepovolené zveřejňování osobních údajů, ale jako provokaci a urážení. Co se týče chování hráčů, já jsem asi nejvíce benevolentní zde. Normálně bych ti dal ban na jeden den, s tvou historií banů bych se přiklonil k týdnu. Hlavní slovo má však banující adminka, a ta je více přísnější než já. Stále si ale myslím, že dva týdny jsou v tomhle případě dobrý deal, protože je tady spoustu snowflakes, kteří by za to automaticky napařili permu a nazvali dotyčného odpadem, kterého tady nikdo nechce. Víme svoje... Každopádně ban by hlavně měl dostat i Alien a Zyx. Já bych zvolil po jednom dnu u obou. Já však nejsem aim admin, takže tohle je pouze můj názor, na kterém nemohu naléhat. Pokud je většina adminů pro dva týdny, tak se s tím budu muset spokojit.

  2. #32
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Grakon, ďakujem za objektivitu a to, ako vieš veci riešiť s ľudským prístupom, tlieskam :)

  3. #33
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Re: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Celé to začal Alien dle chatlogu. Ragnar se pak přidal. Nejdříve zlehka, pak to bylo vážnější. Co musím konstatovat, je to, že tento případ nemůžeme klasifikovat jako nepovolené šíření osobních informací, protože jsi dostal povolení od hračky tím, jak napsala, že si můžeš napsat cokoliv. Ona sice nečekala, že zrovna zveřejníš její jméno, to už ale je její problém. Povolení jsi dostal. Ona dala najevo, že se jí to nelíbí a ty jsi to napsal ještě vícekrát. Ono, pokud to v rámci pěti minut napíšeš několikrát, tak se vlastně nic nemění, protože ostatní hráči na serveru to už stejně viděli. Tento případ bych klasifikoval ne jako nepovolené zveřejňování osobních údajů, ale jako provokaci a urážení. Co se týče chování hráčů, já jsem asi nejvíce benevolentní zde. Normálně bych ti dal ban na jeden den, s tvou historií banů bych se přiklonil k týdnu. Hlavní slovo má však banující adminka, a ta je více přísnější než já. Stále si ale myslím, že dva týdny jsou v tomhle případě dobrý deal, protože je tady spoustu snowflakes, kteří by za to automaticky napařili permu a nazvali dotyčného odpadem, kterého tady nikdo nechce. Víme svoje... Každopádně ban by hlavně měl dostat i Alien a Zyx. Já bych zvolil po jednom dnu u obou. Já však nejsem aim admin, takže tohle je pouze můj názor, na kterém nemohu naléhat. Pokud je většina adminů pro dva týdny, tak se s tím budu muset spokojit.
    +1

  4. #34
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Grakone, to že niekto napíše "píš si čo chceš" mu nedáva povolenie zverejňovať osobné údaje. Zakázané to máme my aj hráči a bodka konec tam nieje žiadne ale. Podľa CHL by mal každý mať ban. Tí dvaja ban o rozumnej dĺžke za ich prejav inteligencie a tady pán minimálne 5-6x taký + niečo navyše za to, že sa nevie ospravedlniť za prestrel a priznať si chybu, že sa nechal vyprovokovať.

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Tohle musí hodně bavit

  6. #36

    Re: Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    Grakone, to že niekto napíše "píš si čo chceš" mu nedáva povolenie zverejňovať osobné údaje.
    Je mi líto, ale myslím si, že si v tomhle protiřečíš. Já samozřejmě chápu, že to hráčka takhle nemyslela. O tom bychom mohli vést diskuze na dlouhé zimní večery. Já se snažím jako vždy řešit všechny případy naprosto objektivně, abych zachoval nějakou profesionalitu. A naprosto objektivně tvrdím, že ragnar dostal povolení napsat o hračce cokoliv. Z naprosté logiky sdělení to prostě nejde vyvrátit. Subjektivní hlubší myšlení nemůžeme aplikovat v oficiální žádosti o UB, kde je vyžadováno naprosto nestranné jednání. Ať už se to líbí, či nelíbí komukoliv. Stejně jako u soudu.

    Citovat Původně založeno Revan Zobrazit příspěvky
    a tady pán minimálne 5-6x taký + niečo navyše za to, že sa nevie ospravedlniť za prestrel a priznať si chybu, že sa nechal vyprovokovať.
    Zřejmě jsi přehlédl příspěvek číslo 27.

  7. #37
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Aby sem to tedy uzavřela. Hráčovi byl trest snížen na 14 dní s tím, že snad se to už nebude opakovat a pokud uvidí dané hráče opět na serveru, tak si jich nebude všímat a nebude mít zbytečné poznámky, nebo se nevhodně vyjadřovat. Pokud ano, tak hráč může být opět zabanový už s delší délkou banu, vzhledem k tomu, že byl zde předem varovaný.

    Zbytku hráčům jsem udělila ban na 3 dny, za nevhodné chování. I když s tím vším začal alien, tak Zyx nemusel být vulgární víc, takže oba mají stejnou délku. Snad si to oba i přečtou a budou také tolerovat pravidla na serveru co se týče vulgarity apod. To samé, co jsem napsala ragnarovi, že pokud bude nadále neslušný platí i taky pro zbytek, hlavně pro aliena, který jeho chatlog za nevhodné poznámky pokračuje stále.

    Ještě to tu nechám, kdyby k tomu někdo něco měl a zítra to uzavřu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #38
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Potrebujete tu viac profesionálov ako je Grakon, takže mne 14 a im 3, veľmi zaujímavé, neprekvapila si Britny

  9. #39
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Citovat Původně založeno ragnarko Zobrazit příspěvky
    Potrebujete tu viac profesionálov ako je Grakon, takže mne 14 a im 3, veľmi zaujímavé, neprekvapila si Britny
    Většina se shodla na 14, kdyby sem to nebrala v potaz, ani jejich návrhy, tak ti to hned uzavřu s permou a dál bych se o tom nebavila. Já nesouhlasím s tím co napsal Grakon a většina adminů taky ne - ohledně toho souhlasu. Neměl sis zvyšovat ego ještě tím, že tam zaspamuješ někoho profil. Dva velmi zkušení aim admini a o mnoho starší než ty, podle mě i rozumově byli pro měsíc. Tak máš kompromis 14. Zbytek dostali 3, protože jeden s tou vulgaritou začal a druhý se vulgárně bránil, vlastně si zařídil ban všem 3. Jestli to hodláš dál řešit a spamovat konečný verdikt, aji když ti Grakon napsal, že je 14 dní dobrý deal, tak to raději uzavřu hned, ať mám klid a palečkuj si jak chceš.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #40
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Jasné, že nesúhlasíš s Grakonom, pretože tvoj intelekt jemu nesiaha ani po členky, čiže na jednej strane chápem, že ty to pochopiť nedokážeš, a taktiež nevieš byť objektívna, len potom neviem na čo tu si, čo tak radšej ísť šéfovať botom? Tam možno budeš vedieť posudzovať prípady viac objektívne a nemusíš ich umlčať, keď nevieš prijať pravdu.
    Som prekvapený, že ty vieš koľko rokov mám ja, dúfam, že ti to Kata nepovedala, pretože som jej nedal na to súhlas, dúfam, že to vyriešiš spravodlivo, minimálne tak ako tento prípad

  11. #41
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Já vím všechno. Je vidět, že byla chyba ti ban zkracovat. Téma uzavírám a ještě si rozmyslím, zda ti na úkor tvého neustále zbytečnému vyjadřování nevrátit permu.

    Hráč dostal permu, protože po celou dobu i tak nadále ban obcházel + se stejně nechoval, jak by měl. Více si každý admin může ověřit v chatlogu.

    LOCK
    Naposledy upraveno Britny; 06-02-20 v 23:14.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •