Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 41

Téma: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

  1. #16
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Jžš to čo je zasa tu. Ragnarko, vypni sa a tichučko dobre? Píšeš ako sopliak, ktorému ešte doma nešlahli facku a ideš sa tu robiť na nevinného či sa oháňať rukami. Buď si požiadaj ako človek alebo sa neozývaj, lebo toto tvoje IQ nemá cenu komentovať.

    Jo btw. keby máš problém s mojím prístupom k tebe, tak ty zmeň prístup k druhým okolo seba. Pís a pusu a ávé čédar.

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Jen jsem to projel očima a mě opravte jestli se pletu, ale nepostřehl sem omluvu... Kdyby ses omluvil, jak dané hráčce tak i britny, dá se uvažovat o zkrácení banu.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Já se mu to snažila vysvětlit, on však napsal, že se nemá za co omlouvat, přitom když si projedete chatlog, tak ona na něj nenadávala. On sem pořád plete jiné hráče, kteří byli vulgární a zyx napsal sám, že klidně ponese následky, stejně kdyby sem musela potrestat jeho, potrestala bych i Aliena, který to vše začal banem za vulgaritu. Ale on nechápe, že se zde řeši jeho ban vůči hráčce, ne nikoho jiného.

    Ted má 3 dny ban na web, jinak by zde neustále spamoval a už začal být i v mírně vulgární na druhý, tak to má na zklidnění a aby se sem zatím mohli admini v klidu vyjádřit, jak to bude dále postupovat. Že hráčka napsala at si tam ostne co chce a smajlíka, to prostě bylo bráno ironicky, on tam teda na úkor toho hodil její celé jméno, ale pak se jí to už nelíbilo, protože netušila, že to tam hodí a místo, aby přestal, tak to tam opětovně hodil ještě 3x aby to bylo pořádně vidět, což mi už přijde, že s tím ona nesouhlasila. Teď se bude ohánět tím, že měl svolení, tam házet co chce od ní. Ale že podle logu, který má každý admin ke shlédnutí bylo jasné, že jí to vadí a docela hodně a že vůči němu nějak vulgární nebyla, takže by ani neměla dostat nějaký ban, jak se tady zminuje. Ano trest by měli dostat 3 hráči, kteří tam po sobě štěkali, ale je nefér, ale jeden z nich měl stejnou délku, když si nezačal a jen bránil i když vulgárně svou přítelkyni, proto jsem navrhla, že bude mít o týden kratší trest, jak Alien. A potom tady tento, že zase delší než ti dva, protože tam házel její celé jméno 4x. Zbytek je už na vás, jak se na to budete dívat, každopádně, jak psal Folow, žádná omluva, jen egoistický řeči, že vlastně za nic nemůže, zkrátka další týpek co si dovoluje na slabší lidi a využívá jejich slabin, že má jejich FB a rozdává je po netu. A ještě si drze napíše, že to nemáme v pravidlech, že se něco takového nemůže. Tak jestli je inteligentní, tak je to snad všeobecné pravidlo, které nemusí být nikde psáno.

    Tak jen prosím o vyjádření většiny z vás, jak tento UB vyřešit. Nejedná se o žádnou konkrétní sekci, jedná se pouze o vulgaritu a sdílení osobních údajů na serveru. Díky.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Server admin Avatar uživatele F4Ke :-**
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Aim
    Příspěvky
    495

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Ja osobne by som dal ban na 2 týždne, teda pokiaľ by sa daný hráč ospravedlnil. Do budúcna, radšej nepíš a zdrž sa blbých slov. Potom sa vyhneš takýmto okolnostiam.
    F4Ke

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Citovat Původně založeno F4Ke :-** Zobrazit příspěvky
    Ja osobne by som dal ban na 2 týždne, teda pokiaľ by sa daný hráč ospravedlnil. Do budúcna, radšej nepíš a zdrž sa blbých slov. Potom sa vyhneš takýmto okolnostiam.
    Souhlas
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  6. #21
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Taky bych mu to zkrátil na 2 týdny, ale ragnar má pravdu v tom, že ban by měl dostat aj zyxcore a aj alien, ten jejich chatlog taky hrůza

  7. #22
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Jo já to psala i Grakonovi, že bych se chtěla nejdřív dohodnout co tady s tímto, protože na něj mi přišla hned ta stížnost, že tam dával několikrát ty údaje, pak jsem projela i jeho log a viděla, že byl navíc k tomu i vulgární. To, že to všechno vlastně začal Alien jsem se postupně dozvídala až potom a Zyx v tom taky nebyl nevinně, sice ji bránil, ale ta vulgarita tam byla a ten ban klidně přijme, ale určitě nejsem pro, aby všichni 3 dostali stejnou délku. Ragnar by měl dostat minimálně o něco víc. U Aliena si myslím to samé, protože to sami všechno vyprovokovali. Že Ragnar píše něco jiného je blbost, v tom logu bylo jasně vidět, jak se k němu přidává a ta Kataa se k nim ani ještě nevyjadřovala, dokud nedošel Zyx a ani potom nebyla nějak vulgární vůči nim. Osobně navrhuju délku do toho jednoho měsíce, ale přikloním se určitě k většině + teda Ragnar po UB na web se bude muset chovat trochu jinak a ne jak se do teď choval.

    E:

    Citovat Původně založeno DajMen Zobrazit příspěvky
    Nepsal jsem aby dostali stejnou délku, ale třeba 3 dny
    To jsem napsala, kdyby náhodou byl někdo i pro tuto možnost.
    Naposledy upraveno Britny; 05-02-20 v 09:28.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #23
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Nepsal jsem aby dostali stejnou délku, ale třeba 3 dny

  9. #24
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Ragnarovi bych dal měsíc, protože je tam to zveřejňování a nechuť uznat, že přestřelil. Zbytku dva týdny.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  10. #25

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Citovat Původně založeno F4Ke :-** Zobrazit příspěvky
    Ja osobne by som dal ban na 2 týždne, teda pokiaľ by sa daný hráč ospravedlnil. Do budúcna, radšej nepíš a zdrž sa blbých slov. Potom sa vyhneš takýmto okolnostiam.
    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    Souhlas
    Souhlasím s Folowedem, který souhlasí s F4Kem.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  11. #26
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Hráč má UB na web, aby se to vyřešilo co nejdříve a mohl se mezi tím sem i vyjádřit, jen doufám, že nebude zbytečně spamovat, být vulgární atd. Permanentní ban mu ponechán nebude a potrestaní budou i další dva hráči, jen aby bylo jasno. Jakou přesně délkou to se ještě uvidí, ale většina je zde pro 14 dní.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #27
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2020
    Příspěvky
    12

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Už som trošku vychladol, takže sa ospravedlňujem za to, že som bol včera vulgárny, je pravda, že som to prehnal, aj keď som si nezačal, nabudúce budem viac vážiť slová, prípadne ignorovať miestnu smotánku :)

  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    I když má nejspíš doma terč na šipky z Britniny hlavy... mě to stačí.
    Sem Pro zkrácení
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  14. #29
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    I když má nejspíš doma terč na šipky z Britniny hlavy... mě to stačí.
    Sem Pro zkrácení
    A ne jen mojí :D

    Každopádně to, že sis nezačal, to víme, to sem ti už psala, že sem si to zjistila potom. Další 2 dostanou trest taky. Ale jen bych ti chtěla tak napsat, že pokud by se to opakovalo a měl si opět třeba nemístné poznámky k dané hráčce, nebo ke komukoliv, tak se ti délka banu může i navýšit - záleží podle přestupku a už bych se neřídila návrhy adminů, jak teď - jsou to jen jejich návrhy, ne že jimi musím řídit, ale většinou to tak dělám z principu.

    Takže ještě počkám na nějaké vyjádření a potom ti bude ban zkrácen a následně ještě, aby to bylo fér uděleny bany za vulgaritu Alienovi a zyxovi.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #30
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    324

    Odpověď: [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny

    Citovat Původně založeno anakin_pok Zobrazit příspěvky
    Ragnarovi bych dal měsíc, protože je tam to zveřejňování a nechuť uznat, že přestřelil. Zbytku dva týdny.
    Díky za ušetřené psaní. Ragnar měsíc - souhlas. Ostatním dle uvážení v rámci rozumných hranic za vulgaritu, přičemž tomu kdo začal o něco víc.

    Edit: když já někomu řeknu piš si co chceš, neznamená to, že nebude potrestán za vulgaritu pokud u toho bude sprostý, takže to jako povolení ke zveřejnění soukromých údajů neberu...
    Naposledy upraveno plejerplejer; 05-02-20 v 19:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •