Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: knot --> Britny

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    knot --> Britny

    [b]Vypis z konzole:[


    [https://csko.cz/forum/showthread.php...knot-gt-Britny
    Moje první žádost

    Ahoj, zadam o unban uz po 2. Protoze si myslim, ze moje prvni zadost byla zbytecne rychle locknuta. Britny sama napsala, ze by se meli vyjadrit dalsi admini. I kdyz SuperMario mi ub dat nechce, nenecham si takhle dat ban doslova zbytecne, i kdyz vy si asi myslite jaky jsem zmrd :D
    Poprosim aby jste se podivali na tuhle celou situaci s nadhledem. Proto jsem si koupil prvni steam. Abych nemel problemy s banama na IP. porad nechapu proc mam Ban

  2. #2

    Odpověď: knot

    Ne.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: knot

    Za mě UB určitě nehrozí, protože moje vyjádření si už dostal v předešlé žádosti. Já pouze zabanovala další tvůj steam. Když si dostával bany na předešlé SID, tak to si měl řešit hned, ne až když udělím ban já. Mario musel mít nějaký důvod, dostal si ban na NS a musel si tedy už asi dřív používat steam, jinak nevím proč následně udělil i ban na steam.

    Řešilo se to v AF jak si chtěl, ale ani tam se nic nezměnilo. Nikdo nebyl pro UB. A hofy to uzavřel tehdy hned, protože se to nedá už vyřešit. To je jako kdyby si hráč co dostal ban před půl rokem přišel pro UB - příklad.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele yadort
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Sklep
    Příspěvky
    862

    Odpověď: knot --> Britny

    Děláte z kotelny komunismus :D co vám to uděláte, když budete všichni dobří a dáte mi ub, nic.. Naopak mě to potěší. Nechápu proč furt řešíte nějaké řešení před půl rokem XD to s tím nemá nic společného. beru to tak, že jsem dostal ban na IP, jk kdybych měl sdílenou ip.. bylo jednoduchsi si koupit csko za 2 euro, než vás tady přemlouvat o tom že ban není můj, přesně jako teď. Tohle je ta situace co by se dělá před půl rokem. Stejně by jste mi nevěřili, nevěříte nikomu. Někde bude chyba

    HnS (1 admins), admin: Grakon2702 - Ja to jebu do pice banujte si to sami

  5. #5
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: knot --> Britny

    Děláte z kotelny komunismus :D
    Toto ani nevím, jak by mohlo být myšleno, a to ve svém věku o komunismu něco vím.

    co vám to uděláte, když budete všichni dobří a dáte mi ub, nic..
    ... jen porušíme pravidla, která tu platí pro všechny, ne jak za komunistů jen pro někoho.

    Někde bude chyba
    ...podle mého u tebe, protože přicházíš s žádostí o řešení pozdě.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: knot --> Britny

    Totožnou žádost už jsme řešili a nové skutečnosti nevznikly, proto postrádá smysl řešit ji opakovaně.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •