Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Nudné Superhero

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2016
    Příspěvky
    1

    Question Nudné Superhero

    Zdravím, chcel som sa spýtať, či by nešlo SuperHero nejako zlepšiť, zvýšiť levely napríklad alebo pridať hrdinov.
    Ďakujem za odpoveď.

  2. #2
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Nudné Superhero

    Odpovedí sa dočkáš až keď bude server pravdepodobne už úplne zrušený... Zbytočne tu píšeš niečo čo niekto už niekoľko krát skúšal a bolo to marné. Hrdinov už pridávať netreba ide hlavne o tie lvly aby sa zvýšili späť na 40.

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Nudné Superhero

    Hrdinů je dost. Pokud už tam zas nikdo neni, tak to klidně zvednu na 40. Ale nic to neřeší.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Nudné Superhero

    Citovat Původně založeno Kotel Zobrazit příspěvky
    Hrdinů je dost. Pokud už tam zas nikdo neni, tak to klidně zvednu na 40. Ale nic to neřeší.
    Pravdu máš nič sa tým nerieši, aj tak stále lvl22 dokáže zabiť lvl40 bez problémov keď mu tam hádže neustále štít.

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205

    Odpověď: Nudné Superhero

    Dannyko... superhero defakto zesnulo po tom, co rapidně klesl počet lidí navštěvujících kotelnu kvůli csgo apod. Podle mně je zázrak, že se ten server ještě drží, a že na něm někdo hraje. Osobně by mně už nebavilo dělat max lvl, když tam hraje 5lidí nebo kolik ( idk jestli se nějak změnila situace od té doby, co jsem tam byl naposled ).
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Nudné Superhero

    Citovat Původně založeno radim5275 Zobrazit příspěvky
    Dannyko... superhero defakto zesnulo po tom, co rapidně klesl počet lidí navštěvujících kotelnu kvůli csgo apod. Podle mně je zázrak, že se ten server ještě drží, a že na něm někdo hraje. Osobně by mně už nebavilo dělat max lvl, když tam hraje 5lidí nebo kolik ( idk jestli se nějak změnila situace od té doby, co jsem tam byl naposled ).
    Tiež sa divím, že SH tak aj ostatné servery sa stále držia keď tam pomaly nikto nie je... Lepšie pre SH by bolo vrátiť späť lvl40 a znížim počet slotov lebo zbytočne sa tam len platí + alebo ho úplne zrušiť ako aj ostatné málo aktívne servery a bol by navždy s týmto pokoj. Pre mňa to je asi jediný spôsob, prečo to stále riešiť keď sa server už mohol dávno zrušiť tak ako aj ZM nikto tam už nehrá (nie je to už také ako to bolo predtým čo ste si museli kúpiť VIP aby ste sa na server dostali a zahrali si klasický ZM bez akých koľvek úprav, okrem MG a BZ + VIP modely)... Taktiež by som do toho započítal aj PB aj tie TEST servery, DR free, na surfe tiež nikdy nikoho nevidím, unreal tournament, a COD:MW sa ešte drží (včera tam bolo 10+ hráčov). Takto by som to vyriešil, neaktívne servery zrušiť. Keď bude mať kotel nad týmto čas tak by si to mohol prečítať a taktiež na toto povedať svôj názor pretože mne to takto vyhovuje, neviem ako ostatný ale toto bude asi najlepšie riešenie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •