Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Admin Fellow.

  1. #1

    Admin Fellow.

    Zdravím přátelé, zjevně mnozí z vás už vědí o té kauze v AF, kde to bohužel není celé vysvětlené a není tam napsaná celá pravda, Samco ví svoje.
    Nicméně teď chci řešit něco jiného.
    Nechtěl jsem z toho děla žádné "Halo" apod., ale jak vidím, tak to jinak nejde.

    Na začátek chci říci, že jsem si ho nevšímal do té doby, dokud mi nedal ten bezdůvodný přesun. On měl nějaký řeči už co jsem se napojil na server, což jsem ignoroval, kámen úrazu byl ten přesun.

    Admin Fellow to zřejmě bere moc vážně a má z toho asi mindráky nebo nevím proč se takto chová, začalo to už dneska kolem 11:00, hrál jsem na jb 6, bylo volno u CT, tak jsem se tam přemístil, následně na to, mě Fellow přesunul a hodil tam sebe, když jsem se ho pak tázal proč mě přesunul odepsal : "ze ty vobec mas drzost nieco pisat po tom co si dokazal :D", dále se objevují nenávistné zprávy typu: "Nigga, bez radsej robit naborara na portal kde ste 4 aj to 4 z toho admini :D", pak se vytahoval koho přesunul od CT : "byl tam "spesl" Nigga" "kamos ty si inde :D" "Zrutil sa ti sena uz si hotovy z toho :D" "Sen byt admin na jb :D".. . Za celé kolo si nevzal simona, ani když zrovna nikdo simon nebyl... Pak jsem se k CT dostal znovu a provokace pokračovala : "dame presun Niggo ?", "nekoho schopnejsiho?" , "pak by si zasa brecel :D" " Chodievaj aj von medzi ludi,pomoze ti to." a mnoho dalšího, na to se můžete podívat v jeho CHL.

    Další situace se odehrála v čase cca 19:00 na mapě Jb_oasis, kde jsem byl u CT a Fellow u T. Fellow měl Volný den a jako VDčko házel dva štíty ostatním T, tak jsem ho fragnul, načež mi začal nadávat a říkat nějaký blbosti do voicu, proč jsem ho vlastně zabil. Důsledně jsem mu to vysvětlil a hra pokračovala dál. Další kolo jsem byl Simon a Fellow mi do voicu řekl, ať mu dám VD za předchozí kolo, načež jsem mu odpověděl, že VD mu nedám, protože házel štíty vězňům a tak jim napomáhal ke vzpouře (co si budeme, udělat vzpouru se štítem ještě k tomu mimo box není těžké). Řekl jsem mu tedy, že VD nedostane a vysvětlil mu proč, hádal se se mnou a pak vyhrožoval, že mi dá přesun když mu nedám VD, VD jsem mu tedy dal i když ho mít neměl. DEMO ohledně těch štítů zde, bohužel tam není slyšet co říkám, což mě mrzí : http://csko.cz/dema?UPD=0X1nAPYu , také tam není vidět jak je házel, ale k tomu se tam doznal, takže to je defakto jedno, ale dostala mě věta "nějak si dovoluješ ako hráč" ... Hráč podle něho asi nemá právo říci svůj názor na věc ?

    Další situace se odehrála další mapu na Jb_Snow, kde jsem byl simon, měl jsem hráče v boxu a řekl jsem "První reakce s výhodou na napsání slova madarsko", všichni hráči napsali toto slovo s malým začátečním písmenkem, tak jsem si řekl, že to uznám, chtěl jsem to tedy uznat s malým a Fellow odvětil "vážně uznáš hej ?", já řekl že Ano, v tu chvíli mě grabnul o zem. Po nějaké chvíli mě to hodilo k T prý kvůli "nepoměru" (stav se měl tak že 14T na 5 CT)

    O cca 10 minut později se odehrála další situace : Byl jsem tedy T, s jedním hráčem jsem byl na TS3 a chtěl po mě vědět nějaký pořekadlo, a tak jsem mu ho napsal do hry, pořekadlo znělo : "Jednou blbec, navždy blbec", následně mi Fellow dal kick, když jsem se pak tázal proč, tak mi nedokázal odpovědět.

    To je tak všechno, jak jsem psal, Fellow má očividně nějaký mindráky, že má zapotřebí furt provokovat a něco mi psát, já si ho nikdy nevšímám do té doby, dokud mi to vážně nezačne vadit.
    Prosím tedy jeho o vysvětlení jeho chování a také ostatní adminy, aby napsali svůj názor na tyto vypsané situace. Děkuji
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 15-02-20 v 22:59.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Admin Fellow.

    Ještě než si počkáme na vysvětlení od Fellowa za toto celé drama, tak mě jen zajímá ta poslední věc s hráčem na ts. Proč to píšeš do hry, když mu to můžeš říct na tsku? Ono to třeba takhle mohlo opravdu znít, jako že to píšeš na Fellowa, podle toho všeho co se tam dělo.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Odpověď: Admin Fellow.

    Hráč to chtěl mít v písemné formě a toto pro mě bylo rychlejší a pohodlnější.
    Ale nemyslím si, že to je něco sprostého či vulgárního, za co by se mělo vůbec kickovat.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Admin Fellow.

    Rychlejší a pohodlnější je spíš to říct, jak to psát, takže to nedává smysl. A vzhledem k tomu, že tě předtím grabnul a ty tam napíšeš tohle - upřímně taky bych si myslela, že to je na mě. Já bych možná napsala něco ve smyslu podle toho co sem přečetla "Na každýho jednou dojde"
    Naposledy upraveno Britny; 15-02-20 v 22:46.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5

    Odpověď: Admin Fellow.

    Hráč to chtěl mít napsané, čiže nechtěl abych to řekl.
    Né, tahle situace s kickem se odehrála třeba o 10 minut později než ta s tím grabem. Upravím to tam, aby jste si to nepletli.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #6

    Odpověď: Admin Fellow.

    Tak, situace vyřešena a pořešena, v klidu jsme si o tom promluvili a myslím, že provokace zde byla na obou stranách.

    Za mě je to vyřešené, poprosím o Lock.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Admin Fellow.

    Problém sme si vyriešili ako dospelí ludia na TS.
    Chyba bola že sme to zbytočne prehnali obaja..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •